Opinie wystawione przez użytkownika: PrZeMkO95

Pomocny personel

Polecam bardzo zakupy w Auchan Gdańsk przy ul. Kartuskiej. Bardzo pomocny i dobrze przeszkolony personel. Duża wiedza pracownika odnośnie zdrowej żywności. Zostałem bardzo miło obsłużona przy kasie. Uprzejma Pani kasjerka przywitała mnie uśmiechem i słowami " Dzień dobry, dość sprawnie zeskanowała moje zakupy , pożegnała i zaprosiła na ponowne zakupy.

Kompetenta obsługa

Regularnie robię zakupy w dyskoncie Lild. Szczególnie jestem zadowolony z obsługi w punkcie na ul. Braci Grimm 4. Kompetentny personel, wysoka jakość obsługi , świeże produkty , zawsze otwarte kasy niwelujące kolejki. Duży parking , czystą i spokojna okolica.

Duży asortyment

Bardzo duży wybór produktów. Sklep czysty zadbany lecz obsługa to totalna tragedia. Pani na kasie byla bardzo nie miła , okazała swoje wielkie niezadowolenie gdy poprosiłam o otwarcie innej kasy ponieważ kolejka byla na połowę sklepu a czynna kasa byla tylko jedna

Wspaniała obsługa

Bardzo polecam zakupy w sklepie Intermarche w Tczewie. W porównaniu do innych dużych dyskontów sklep Intermarche zaskakuje wyjątkowo krótkimi kolejkami (mimo sporego ruchu w sklepie) i niezwykle uprzejmą i pomocną obsługą. Podczas mojej ostatniej wizyty sprzedawczyni bardzo chętnie pomogła mi w szukaniu interesującego mnie produktu, wykazała dużą cierpliwość i zaangażowanie. Przy kasie stało przede mną kilka osób, a mimo to oczekiwanie trwało tylko ok. 5 minut. Obsługa sprawna i życzliwa. Polecam

Ulubiona obsługa

Zakupy w Kaufland to zawsze przyjemność. Nigdy nie miałem problemu, aby znaleźć jakikolwiek produkt, ceny dobrze widoczne, półki czyste. Panie z obsługi zawsze z miłą chęcia odpowiadały na pytania, nawet te, które miały oczywistą odpowiedź. Wielu znajomych po moich rekomendacjach zamieniło inne sklepy na Kaufland.

Nieprzyjemna obsługa

Zakupy w tej żabce są zawsze problemem. Klient nigdy nie ma racji, gdy terminal zatnie się nie z jego winy to pretensje jakby nie mógł zapłacić gotówką. Sklep sam w sobie czysty i zawsze zapełniony towarami jednak obsługa to jedno wielkie nieporozumienie.

Zakupy w Carrefour to przyjemność!

Zakupy w sklepie Carrefour to zawsze przyjemność. Różnorodna gama produktów, przystępne ceny oraz dobro jakościowe produkty. W przypadku problemu ze znalezieniem towaru obsługa zawsze chętnie podpowie gdzie dany towar może się znajdować. Dzięki kasą samoobsługowym kupno nie trzeba czekać w kolejkach i można zaoszczędzić wiele czasu. Natomiast sam sklep zawsze schludny i czysty.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem