Opinie wystawione przez użytkownika: Piotr_1444

Bardzo dobra obsługa sklepu internetowego

Bardzo dobra obsługa sklepu internetowego. Dobre i fachowe recenzje książek, łatwa procedura rejestracji zamówienia. Duży wybór ciekawych tytułów. Dogodne formy płatności i odstawy do wyboru. Szybka realizacja zamówienia.

Ocena z dnia: 17.10.2014
matras.pl Kontakt online

Bardzo dobre promocje cenowe

Bardzo dobre promocje cenowe, duże możliwości rabatów. Dobra informacja o produkcie, ciekawe i rzeczowe recenzje książek. Sprawny proces zamówienia przez stronę internetową. Szybka i prosta procedura płatności, duża liczba możliwych wariantów sposobu płatności i dostawy towaru. Bardzo dobry kontakt z klientem za pomocą maili wysyłanych na bieżąco.Dobry kontakt także po realizacji zamówienia.

Ocena z dnia: 17.10.2014
Świat Książki Kontakt online

Bardzo dobra

Bardzo dobra, szybka i sprawna obsługa. Sprawne przyjęcie zamówienia i doradzenie klientowi w wyborze odpowiedniego dla niego produktu. Zachęcają do udziału w programach lojalnościowych i informują o aktualnych promocjach. Sprawne rozliczenie transakcji. Uprzejma obsługa i szybkość przygotowania napojów. Pozytywne nastawienie do klienta, z uśmiecham i życzliwie.

Bardzo szybka

Bardzo szybka, sprawna, miła i profesjonalna obsługa. Duży wybór dań z karty. Bardzo dobry czas podania potraw. Potrawy podane w bardzo estetyczny sposób, w odpowiedniej temperaturze i bardzo smaczne. dobra obsługa z doradztwem i informacją o promocjach. Zachęca do dobrania deseru lub zamówienia potraw na wynos. Sprawne rozliczenie rachunku i zadbanie o prywatność klienta. Obsługa z uśmiechem od wejścia do wyjścia ze sklepu. Wysoka kultura osobista pracowników i estetyczny ubiór, podobnie jak wystrój wnętrza.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem