Opinie wystawione przez użytkownika: Pawloo

5 sierpnia zamówiłem w Gdańskiej Cortinie na Matarni

5 sierpnia zamówiłem w Gdańskiej Cortinie na Matarni płytki. Na zamówieniu był termin dostawy 1-2 tygodnie. Mija miesiąć a płytki zginęły. Nikt nic nie wie, zaliczka pobrana a towaru nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie ! Firma jest beznadziejnie nastawiona do klienta. Postawili mnie w patowej sytuacji, gdyz majster co miał ukałdac płytki miał skończyć do połowy przyszłego tygodnia a potem idzie na inna robotę. naprawde nie polecam tej firmy, gdyż kazdy zwala winę na innych pracowników - brak jest jednej kompetentnej i odpowiedzialnej osoby.

Ocena z dnia: 02.09.2011
Cortina Inna forma kontaktu

Czekałen na infolinii 30 minut !!! I to już drugi raz

Czekałen na infolinii 30 minut !!! I to już drugi raz dzisiaj. Mało tego - linia nie jest darmowa ani ulgowa (801)

Ocena z dnia: 03.11.2009
Sygma Bank Oddział

Bank wprowadził opłatę za wyciąg papierowy 3zł

Bank wprowadził opłatę za wyciąg papierowy 3zł. Aby z niej zrezygnować trzeba zadzwonic na infolinię na której.... Wszystkie linie są zajęte, czekałem 2x po 30 minut !!! I nic !!! Czy to nie jest tak, że po prostu linia jest wyłączona aby klienci nie mogli zrezygnować z płatnych wyciągow? Dodatkowo nie można w ŻADEN inny sposób zrezygnować z tej usługi.

Ocena z dnia: 03.11.2009
Sygma Bank Oddział

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem