Opinie wystawione przez użytkownika: Paweł_1386

Często odwiedzam ten market

Często odwiedzam ten market, ale to co spotkało mnie 19 stycznia 2015 roku przeszło najśmielsze oczekiwania. Moja wizyta, która rozpoczęła się po 11,30 trwała zbyt długo, patrząc na czas jaki w markecie straciłem. Po wejściu do sklepu udałem się w kierunku chłodni z pierogami. Za nic nie mogłem odczytać cen, bowiem ich w ogóle nie było. Pomyślałem...niedopuszczalne. Skorzystałem więc z czytnika, który o dziwo wskazała mi pracownica układająca na tym stoisku towar. Może zapomniałbym o tym zdarzeniu ale...następnym etapem moich zakupów był zakup niewielkiej miski. Podszedłem do stoiska z tym towarem. Misek było wiele, więc zacząłem swój wybór dopasowywać do potrzeb mojej żony (kolor, kształt itp). Niestety na większości misek nie było odpowiednich cen. Kiedy wybrałem już konkretną miskę udałem się w kierunku czytnika. Niestety ten wyświetlał komunikat: "towar nie istnieje w bazie danych". Lekko zdenerwowany postanowiłem udać się do biura obsługi. Miła pani poinformowała mnie, że u nie także towar nie istnieje w bazie danych. Dodatkowo podszedłem do kasy ale pracownica również nie była w stanie odczytać ceny artykułu. Pracownica wezwała przez mikrofon pracownika działu AGD. Oczekiwanie trwało około 15 minut. W końcu pojawiła się "lekko" zdenerwowana pracownica, która zapytała: "o co chodzi?". Wytłumaczyłem i zapytałem, dlaczego nie ma w odpowiednim miejscu ceny artykułu. Pani odpowiedziała, ze to klienci są temu winni, bo przekładają ceny. Pracownica jeszcze dodała: "a co Pan taki zdenerwowany przy poniedziałku?...". Odpowiedziałem, że czekam tu już 15 minut, stąd moje zdenerwowanie. Dodałem ponadto..."pani twierdzi, że klienci są winni przekładania cen a czym wytłumaczyć brak możliwości odczytania ceny towaru w czytniku, kasie czy punkcie informacji. Reakcja klientki polegała na ciszy...Pozostawiam to bez komentarza i życzę sobie wyjaśnienia sytuacji i powiadomienia mnie o konsekwencjach wyciągniętych wobec pracownika tego sklepu. Uważam, ze jest to wyraźne zaniedbanie pracowników. Sklep ten nie będę polecał innym i sam nie będę do niego uczęszczał.

Jestem zdegustowany niepoważnym traktowaniem firmy Przewozy

Jestem zdegustowany niepoważnym traktowaniem firmy Przewozy Regionalne przez ich pracowników. Dnia 26 grudnia 2014 roku jechałem o godzinie 16,30 pociągiem Regio z Kędzierzyna-Koźla do Gliwic. Jako, że dojeżdżam do pracy z Gliwic do Kędzierzyna-Koźla mogę stwierdzić, że ostatnio zbyt często składy pociągów Regio zatrzymują się przy nastawni w Taciszowie. A zatrzymują się po to, aby wysadzić do pracy zatrudnionych tam pracowników mimo, że stacja w Taciszowie znajduje się w niedalekiej odległości. Uważam, że kierownik wspomnianego pociągu i inni traktują skład, jako swoją prywatną własność. To może niech pociągi osobowe na tej linii zatrzymują się na każde żądanie jadących pasażerów. Ja też mieszkam pomiędzy Gliwicami Łabędy a Gliwicami i muszę dojechać do stacji końcowej i dalej do domu autobusem. Super by było jednak, gdyby pociąg zatrzymał się specjalnie dla mnie przez Gliwicami, blisko mojego domu. Czy pracownicy kolei jeżdżą na specjalnych przywilejach??? Dodam tylko, że ten pociąg do Gliwic dojechał z 3 minutowym opóźnieniem.

Od kilku lat jestem stałym klientem tej stacji

Od kilku lat jestem stałym klientem tej stacji. Mimo, że jest to niewielka stacja lubię w niej tankować z uwagi na bardzo miłą obsługę i kompetencje pracowników. Wcześniej tankowałem na stacji Petrochemia i miałem duże zastrzeżenia do jakości paliwa. Od kiedy tankuję na Orlenie, zdecydowanie mam mniej problemów z silnikiem. Zdecydowanie polecam tankowanie "na Orlenie" z uwagi na wysokiej jakości paliwo i wysokiej jakości obsługę.

Dnia 20 maja 2013 roku

Dnia 20 maja 2013 roku, na dworcu PKP w Kędzierzynie-Koźlu chciałem dokonać zakupu biletu na przejazd. Niestety, nic mnie już na tej stacji nie zdziwi. Jest poniedziałek a wiec ruch wzmożony po weekendzie a tutaj zastaje zaledwie 2 czynne kasy i kilkunastoosobowe do nich kolejki. Na tej stacji to norma. Według mojej oceny, osoba, która "wykonuje badania" zapotrzebowania na otwarcie większej ilości kas. wyraźnie się na tym nie zna. Zazwyczaj, wtedy, kiedy jest mniejszy ruch są czynne 3 lub 4 kasy. W porach porannych często czynna jest jedna a najwyżej dwie kasy. Nic dodać, nic ująć.

Kaufland to często odwiedzany przeze mnie market

Kaufland to często odwiedzany przeze mnie market, szczególnie kiedy wracam z działki. Czystość sklepu z zewnątrz niepodważalna. Kosze ułożone równo. Przy wejściu były także dostępne koszyki na kółkach. W godzinach wieczornych często można trafić na przeceny warzyw i owoców. Nie inaczej było też we wtorek 17 lipca 2012. Kiedy wstąpiłem do sklepu byłem lekko zdziwiony. Napotkałem na zielone szklarniowe ogórki w cenie 59 groszy za kilogram. Patrząc na cenę myślałem, że to jakiś żart. Ale nie tym razem. Ogórki były naprawdę świeże. polecam wieczorne "spacery" do Kauflandu.

Ocena z dnia: 18.07.2012
Kaufland Inna forma kontaktu

Kiedy kilka dni temu chciałem zrobić zakupy w tej Biedronce

Kiedy kilka dni temu chciałem zrobić zakupy w tej Biedronce odszedłem z kwitkiem bowiem sklep był nieczynny z powodu remontu. W pochmurny wtorek 17 lipca udałem się ponownie do tego marketu.To co w środku zobaczyłem to szok. Sklep w ciągu kilku dni przeszedł metamorfozę. Przy wejściu znajdują się obecnie owoce i warzywa, dalej pieczywo. Sklep robi wrażenie na wszystkich klientach, bowiem sprawia wrażenie,że stał się większy niż poprzednio. Jest obecnie większa przestrzeń i ma się wrażenie, że asortyment nieco większy. Polecam

Aby zarejestrować w kędzierzyńskim starostwie samochód

Aby zarejestrować w kędzierzyńskim starostwie samochód trzeba mieć stalowe nerwy.Wielokrotnie rezygnowałem z kolejki patrząc na ogromne kolejki i bałagan organizacyjny starostwa. Jednak 12 lipca zmieniłem zdanie. Nastawiłem się na długie oczekiwanie a tu po wejściu szok!!! Ani jednej osoby w kolejce. Długo nie mogłem w to uwierzyć, że swoje sprawy załatwiłem w ciągu 15 minut. Szybka i nieoczekiwanie miła obsługa!!! Oby tak zawsze.

Nieduży wielkością sklepik z bielizną blisko centrum miasta

Nieduży wielkością sklepik z bielizną blisko centrum miasta bardzo mnie urzekł. Wchodząc do niego z żoną nie pomyślałem, że zastanę w nim taki asortyment. Duży wybór damskiej bielizny i nieco mniejszy męskiej. Pani właścicielka potrafiła doradzić mojej żonie, która ze sklepu wyszła zachwycona z uwagi również na niezbyt wygórowane ceny markowej bielizny. Ja pod wpływem emocji także dokonałem zakupu dla siebie bokserek. Bardzo polecam ten sklepik.

Sklep całodobowy położony blisko centrum miasta

Sklep całodobowy położony blisko centrum miasta. W swoim asortymencie dominuje alkohol, ale oprócz tego duży asortyment artykułów spożywczych, pieczywa czy napoi. Parking przed sklepem jest niewielki ale raczej nie ma problemu z zaparkowaniem samochodu. W sklepie panuje porządek a pracownicy są mili i kompetentni. Polecam

Sklep położony przy jednej z głównych ulic miasta

Sklep położony przy jednej z głównych ulic miasta. Na zewnątrz przed sklepem ustawiona ekspozycja. Można swobodnie zaparkować samochodem. W sklepie zostałem bardzo miło przywitany. Pracownik, który mnie obsługiwał był bardzo kompetentny i cierpliwy. Znał szczegółowe parametry odkurzaczy, bo tym towarem byłem zainteresowany. W końcu wybrałem dla mnie najbardziej właściwy, z którego była zadowolona moja żona. Bardzo polecam ten sklep.

Od wielu lat jestem użytkownikiem poczty na interia

Od wielu lat jestem użytkownikiem poczty na interia.pl. Przez długi czas wszystko było w porządku. Poczta jest mi bardzo potrzebna z uwagi na charakter mojej pracy. Niestety w ostatnim czasie zaczęła wszystko szwankować. Ciągle pojawiał się komunikat z typu "problem z logowaniem". Zdarzało się, że brak dostępu do poczty trwał kilka dni. Reklamowałem ale w odpowiedzi otrzymywałem informację, że problem jest usuwany. Zmuszony byłem założyć pocztę na innym portalu i póki co jest wszystko dobrze.

Ocena z dnia: 14.07.2012
Interia.pl Kontakt online

Tradycyjnie każdego dnia do moich obowiązków należy poranny

Tradycyjnie każdego dnia do moich obowiązków należy poranny zakup pieczywa dla mojej rodzinki. Piekarnia Cichoń posiada w swoim asortymencie kilkanaście rodzajów pieczywa i różnego rodzaju ciast.Zawsze panuje bardzo miła i sympatyczna obsługa. Mimo dużego ruchu zawsze panuje ład i porządek, zarówno na półkach jak i na sklepie. Polecam

Ta sieć reklamuje się

Ta sieć reklamuje się, że zawsze posiada w asortymencie świeże warzywa i owoce. Niestety nie do końca jest to prawdą. W piątek będąc z żoną za zakupach stwierdziliśmy, że osoby obsługujące stoisko warzywa-owoce nie rozróżnia młodej cebuli od starej. Długo nie uwierzyliśmy jak ktoś "mądry" pomieszał starą, miękką i spleśniałą cebulę z młodą, chociaż tej młodej było zdecydowanie mniej. Cena na kilogram to 2,99 PLN. To jest pomysł jak szybko można się pozbyć starego towaru.

Oglądać na żywo w swoim mieście jeden z najlepszych

Oglądać na żywo w swoim mieście jeden z najlepszych wyścigów kolarskich na świecie to czysta przyjemność. W czwartkowe południe podziwiałem ogromne z punktu widzenia logistyki przedsięwzięcie. Miasto zostało opanowane przez blisko 200 kolarzy z ponad 40 krajów świata. Kolarze to bohaterowie rywalizacji. Ale dla mnie bohaterami była również cała obsługa techniczna etapu w Kędzierzynie-Koźlu. Wszystko zostało tak perfekcyjnie przygotowane i zabezpieczone, że ani mieszkańcy ani przejeżdżający w tym momencie przez miasto byli zachwyceni całą organizacją tej imprezy. Wszystko idealnie dograne co do minuty robiło wrażenie. Brawa dla wszystkich a przede wszystkim dla policji i wolontariuszy.

Sklep MERKURY należący do PSS Społem jest inny niż

Sklep MERKURY należący do PSS Społem jest inny niż wszystkie. Zazwyczaj nie dba się o elegancki wystrój typu nowe podłogi czy stosowny ubiór personelu. Kiedy wszedłem w piątkowy wieczór po żółty ser stwierdziłem, że moje osoba jest tam zbyteczna. W kasie siedziała ziewająca pani, która nawet nie odpowiedziała na moje "dzień dobry".W sklepie z klientów byłem sam. Kiedy ustawiłem się przy stoisku słyszałem tylko jak na zapleczu pani robi porządki. Pani w kasie tylko na mnie patrzyła tak jakby dawała do zrozumienia abym lepiej szedł do domu. Po kilkuminutowym oczekiwaniu wreszcie zostałem dostrzeżony przez zdziwioną ekspedientkę. Mimo, ze do zamknięcia sklepu było jeszcze ponad godzinę pani powiedziała, że maszyny do krojenia ma już umyte ale mimo wszystko mi pokroiła wspomniany ser. Przy kasie pani nawet nie użyła słowa "dziękuję" czy "do widzenia". Ale w tym sklepie to standart.

Kiedy pojawiłem się w sklepie Biedronka na porannych

Kiedy pojawiłem się w sklepie Biedronka na porannych zakupach, moim zadaniem przede wszystkim było kupienie makaronu na obiad. Kiedy znalazłem półkę z makaronami a na niej duży wybór makaronów to zaniemówiłem. Moją uwagę przykuł makaron ZIARNA NATURY, świdry i zarazem makaron pełnoziarnisty. Estetycznie wyglądający i estetycznie zapakowany a do tego jeszcze przepyszny po ugotowaniu. Polecam bardzo!

W dzisiejszych czasach wiemy jak ważne jest aby sklepu

W dzisiejszych czasach wiemy jak ważne jest aby sklepu posiadały podjazd dla wózków dla niepełnosprawnych. Nigdy w MERKURY_DYSKONT nie widziałem osoby na wózku. Teraz wierzę, że to się mocno zmieni, bowiem firma postanowiła wybudować podjazd dla niepełnosprawnych, remontując przy okazji niezbyt okazałą część przednią sklepu. Jest nieco bałaganu przed sklepem ale wizja pojawienia się niedługo podjazdu przewyższa nawet niedogodności. Brawo!

Te tradycyjne społemowskie sklepy mają jednak swój urok

Te tradycyjne społemowskie sklepy mają jednak swój urok. Pracują w nich przede wszystkim starsze osoby i za to chwała. Różnica polega na tym, że w tym MERKURY_DYSKONT zawsze jest sympatyczna atmosfera. Towar może do najtańszych nie należy ale tutaj przychodzą stali klienci, którzy zawsze w tym sklepie dobrze się czują.Polecam

Teren wokół sklepu bardzo zadbany

Teren wokół sklepu bardzo zadbany. Przy wejściu aktualne foldery. Czystość sklepu na wysokim poziomie.W środku co prawda stały na środku 2 palety ale nie przeszkadzały one klientom. Pani na sali zapytana przeze mnie o makaron żytni bez chwili namysłu zaprowadziła mnie po półki z poszukiwanym asortymentem. obsługa bardzo miła i przyjazna klientowi. Polecam

Szlag mnie trafia kiedy jestem w sklepie

Szlag mnie trafia kiedy jestem w sklepie, są długie kolejki i nikt z pracowników tego nie widzi. Kiedy stanąłem do jednej z kolejek były czynne 2 kasy. W swojej kolejce byłem 8 !!!Kasjerka patrzyła na długość kolejki ale nie raczyła "zaprosić" do kasy swojej koleżanki, która wykładała niedaleko towar. Na domiar tego biegała co chwilę do sąsiedniej kasy rozmieniać pieniądze. Koszmar

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem