Opinie wystawione przez użytkownika: Pandora

Udałam się do tego sklepu aby kupić sobie biustonosz

Udałam się do tego sklepu aby kupić sobie biustonosz. Personel od razu zaproponował mi pomoc i o chwili mogłam udać się do przymierzalni z 3 modelami, które mi odpowiadały. Okazało się, że żaden nie jest odpowiedni i wtedy Pani zaproponowała mi kilka modeli według własnego uznania i wtedy okazało się, że to był strzał w 10 i wybrałam coś dla siebie. Do biustonosza były również do kompletu majteczki, więc jeśli ktoś ma ochotę skompletować dół i górę, to ma do wyboru kilka rodzajów majtek. W sklepie można również założyć sobie kartę stałego klienta i korzystać z dodatkowych rabatów. Zapytałam o możliwość zwrotu i otrzymałam informację, że jest to możliwe bez najmniejszego problemu w ciągu 30 dni, pod warunkiem, że towar nie jest naruszony.

Kiedy weszłam do środka sklepu wydawał się cichy i niezbyt

Kiedy weszłam do środka sklepu wydawał się cichy i niezbyt często odwiedzany przez klientów, przez cały czas gdy tam przebywałam nie wszedł żaden klient. Gdy podeszłam do półki z kosmetykami do pielęgnacji twarzy podeszła do pracownica i bardzo zaimponowała mi swoją wiedzą oraz chęcią dopasowania kosmetyków do moich potrzeb. Ostatecznie nie zdecydowałam się na krem, lecz tusz do rzęs i tu również pomoc była bardzo fachowa. Przy kasie otrzymałam próbkę kremu, którym się zainteresowałam, dostępnym tylko w tej sieci, ponieważ cena była wysoka nie chciałam ryzykować zakupu. Próbka wygląda tak, że Pani nakłada do małego pojemniczka niewielką ilość kremu, która jednak starcza na kilka aplikacji i jest naprawdę rewelacyjny. Można spokojnie więc podjąć decyzję w domu i potem dokonać zakupu będąc pewnym, że krem jest naprawdę super. Otrzymałam również próbkę perfum. Polecam sklep przez wzgląd na obsługę, aczkolwiek trudno mi powiedzieć czy ceny produktów dostępnych również w innych sieciach są konkurencyjne.

Otrzymałam wyciąg z informacją o wprowadzeniu opłaty za

Otrzymałam wyciąg z informacją o wprowadzeniu opłaty za prowadzenie konta, więc poszłam do placówki, aby je zamknąć. Kiedy podeszłam do pierwszego po prawej stanowiska i powiedziałam o co chodzi, Pani od razu odesłała mnie do kasy, a nastepnie sama poszła na plotki do stanowiska dla klientów firmowych. W kasie natomiast Pani zainteresowała się dlaczego chcę zamknąć rachunek i doradziała mi co mam zrobić, aby zwolnić się z opłaty i jak utrzymać dobre oprocentowanie. Ostatecznie nie zamknęłam konta. Często korzystam z tej placówki bo zawsze jest czynna kasa, w innych oddziałach niekoniecznie. Denerwuje mnie tylko brak pracowników przy stanowiskach, zawsze kogoś brakuje i przez to przy kasie jest kolejka, chociaż nie wszyscy robią wpłaty i wypłaty.

Pragnę poddać ocenie produkt

Pragnę poddać ocenie produkt, którego firma Artyk jest importerem. Moje córki dostały na Mikołaja lalki z serii Natalia Collection z pieskiem. W reklamie wszystko fajnie wygląda i zabawa zapowiada się super, myślę jednak, że zastaw jest bardzo niedopracowany. Piesek jest fajny i dziecko od razu chce się nim bawić, dźwięki jakie wydaje są bardzo naturalne. Gorzej jeśli dziecko chce się bawić zgodnie z instrukcją obiema zabawkami naraz. Lalka ma utwardzaną głowę, dłonie i stopy, reszta jest miękka, tak więc lalka nie może stać nawet podtrzymywana bo głowa przeważa się albo do przodu albo do tyłu, siedzieć też nie może, nawet solidnie podparta. Jeśli dziecko chce się bawić inscenizując jakieś scenki to ciągłe trzymanie lalki jest kłopotliwe bo czym ma dotykać pieska. Ubranie lalki jest niedbałe, rajtuzki ciągle zsuwają się. Według mnie zabawki są fajne, ale oddzielnie, lalka jako przytulanka, a piesek do zabawy, ale razem to kiepskie połączenie. Dużo lepsza byłaby lalka z plastikowym ciałem, mogłaby stać podarta i siedzieć.

Kiedy weszłam do sklepu moja noga znalazła się w kałuży

Kiedy weszłam do sklepu moja noga znalazła się w kałuży, ponieważ poniewaz posadzka jest nierówna i we wgłębieniu nazbierało się sporo wody. W sklepie jest spoo artykułów, ale w poszczególnym asortymencie nie ma wyboru. Wypada kupić to co jest, a nie to byśmy chcieli. Personel jest miły, ale nastawiony na klientów, którzy przychodzą po konkretne rzeczy i wychodzą. Jeśli ktoś chce się rozejrzeć i coś wybrać odczuwa zniecierpliwienie obsługi. Z zakupów nie byłam zadowolona bo ceny wysokie, a z braku wyboru musiałam zadowolić tym co było.

Udałam się do tego bankomatu ponieważ jest najbliższym dla

Udałam się do tego bankomatu ponieważ jest najbliższym dla mojego miejsca zamieszkania. Bankomat znajduje się na zewnątrz tuż przy placówce banku z grupy PBS. Po włożeniu karty wykonałam czynności, o które poprosił system w celu wypłaty pieniędzy. Przez długi czas trwała praca bankomatu i już wystraszyłam się, że nie odzyskam ani karty ani pieniędzy. Po długim czasie pojawił się komunikat iż usługa jest niedosępna. Pomyślałam, że może chcę wypłacić zbyt dużo pieniędzy (na koncie były wystarczające środki i nie mam limitu wypłat) więc spróbowałam ponownie wypłacić tylko 100 zł. Po długim czasie obsługi komunikat był ten sam. Zauważyłam, że do placówki banku wchodzi pracownica, więc zapytałam dlaczego nie mogę wypłacić pieniędzy, a ta z oburzeniem odrzekła, że pewnie dlatego, że nie mam pieniędzy na koncie. Mam konto z dostępem do internetu i wiem ile mam pieniędzy, a takie komentarze są bardzo niegrzeczne. Potem usłyszałam jeszcze następną bzdurę, że jeśli pieniądze jednego dnia wpływają na konto to w bankomacie mogę wypłacić je dopiero następnego bo bankomat tych pieniędzy jeszcze nie widzi. Nie polecam tego miejsca bo nigdy nie wiadomo czy można wypłacić czy też nie. Ponadtwo na urządzeniu nie ma żadnej informacji ani danych kontaktowych co zrobić gdy karta zablokuje się w bankomacie. Totalna niepewność.

Bukat to sklep z mięsem i wędlinami

Bukat to sklep z mięsem i wędlinami, ale oprócz tego można kupić tam pieczywo i inne artykuły spożywcze. Wędlin jest dość duży wybór, ale ceny są wyższe niż w pobliskich sklepach. Wybrałam ten sklep bo jest blisko, a pogoda nie zachęcała do dalszych wypadów. Chłodziarki były bardzo czyste i w ogóle widać było, że porządek w tym sklepie to podstawa. Obsługa była bardzo miła i zakupy zrobiłam szybko. Rozczarowanie nastapiło w domu - pączki jakie zakupiłam były surowe w środku, miały wewnątrz wilgotne, nie upieczone ciasto. Reszta zakupów była w porządku, ale te surowe pączki pozostawiły negatywne odczucia.

Jakiś czas temu pojawiła się seria książek dla dzieci ABC

Jakiś czas temu pojawiła się seria książek dla dzieci ABC uczę się... Pierwszy numer kupiłam w kiosku i zdecydowałam się na prenumeratę, aby wygodnie odbierać książki w domu. Wydawało mi się, że seria jest dość ciekawa i atrakcyjna dla dziecka, córkę też cieszyły prezenty jakimi zachęcano do prenumeraty. Sądziłam, że seria składa się z literek, każda litera to jedna książka, potem jeszcze cyferek - każda cyfra to jeszcze jedna książka, potem doszły jeszcze inne tematy, takie jak pory roku, dni tygodnia i tak dalej i w paczce z czterema książkami pojawia się 1 lub dwie książki z literką i inne. Aby zebrać całą serię liter trzeba czekać bardzo długo bo wydawnictwo celowo wydłuża serię nie pytając klienta co tak naprawdę chce otrzymać. Ponadto po zapoznaniu się z kilkoma książkami o literach i cyfrach okazuje się, że są to totalne bzdury, treść jest beznadziejna bo zasadą jest, że w np. w książce o literce "e" musi być mnóstwo wyrazów zaczynających się na tę właśnie literę. Moja córka już nawet nie chce słuchać tych bzdur i wybiera inne książki do czytania. Książki są ładnie wydane i ilustrowane więc treść tłumaczę dziecku na ich podstawie, książki o cyferkach też są nieciekawe. Pozytywnie odbieram jedynie książki o pozostałych tematach, ale nikt się mnie nie zapytał czy chcę je mieć. Jestem już bliżej końca, ale jeśli będę ciąglę dostawała coraz to nowe książki, a tylko jedną literę to wysyłka potrwa tak długo, że aż żal myśleć. Cena za jedną pozycję wygórowana bo 9,99, a listonosz pakietu nie przyniesie do domu bo to gabaryt "b" więc jaki sens ma zamawianie skoro i tak trzeba iść na pocztę, aby osobiście odebrać przesyłkę? Lepiej było kupować w kiosku, bo bliżej i dostawać to czego się naprawdę chce. Poważnie się zastanawiam nad rezygnacją, bo za tę kwotę dziecko miałoby ciekawe księżki o wciągającej treści, a nie nawał bzdur. Nie polecam prenumeraty w tym wydawnictwie jeśli zawsze ma tak wyglądać jak w przypadku serii ABC uczę się...

Ocena z dnia: 29.11.2010
Hachette Polska Inna forma kontaktu

Kiedy wjechałam na plac parkingowy marketu musiałam trochę

Kiedy wjechałam na plac parkingowy marketu musiałam trochę pojeździć nim znalazłam miejsce. Bramki przy wjeździe do parkingu były otwarte i dlatego na placu zaparkowane są nie tylko samochody klientów, ale i osób, które chcą uniknąć opłat za parkowanie. Na placu wydzielone są miejsca dla niepełnosprawnych osób, ale przydałoby się także kilka miejsc dla osób z dziećmi, gdyż jest bezpieczniej gdy nie przechodzi się daleko z dziećmi i zakupami. Poza tym z tyłu mam 2 foteliki, aby zapiąć dzieci drzwi muszą być szeroko otwarte, a samochody są ciasno zaparkowane i trzeba bardzo uważać, aby nie obić sąsiadujących pojazdów. Dużym plusem są dla mnie wózki, ponieważ są plastikowe i lekkie, koła dobrze w nich pracują, a dzieci łatwo się do nich mieszczą. Są też koszyki i jeżdżące podstawy do nich więc można robić wygodnie również małe zakupy. Na terenie sklepu można się z łatwością poruszać, ale można się też natknąć na tarasującą przejście paletę. W sklepie często są zamieniane lokalizacje poszczególnych produktów więc trzeba czasami trochę poszukać gdy dany produkt nie jest na miejscu, w którym był wcześniej. Gdy już zrobiłam zakupy i udałam się do kasy, okazało się, że czynne są 4 stanowiska, a przy każdym około 8-10 osób w kolejce. Po dłuższym czasie oczekiwania otwarto jeszcze jedną kasę, ale wśród klientów panowało niezadowolenie bo każdy jest ciepło ubrany i 10 minut minimum stania w kolejce jest nieprzyjemne. Przy kasie nie ma systemu wagowego, więc klienci często zapominają o zważeniu jakiegoś produktu na stanowisku z warzywami i wydłuża się przez to obsługa. Przy kasie obsługa bez zarzutu pod warunkiem, że już się do niej dotrwa. Ogólnie uważam, że sklep jest raczej przyjazny dla klientów, ale czas przedświąteczny rządzi się swoimi prawami i sklep powinien wyjść na przeciw swoim klientom.

W mojej rodzinie dość spory udział w budżecie domowym

W mojej rodzinie dość spory udział w budżecie domowym stanowią wydatki na lekarstwa, więc wybierając aptekę kieruję się ceną. Dlatego też zazwyczaj robię zakupy w sieci aptek, do której należy "Cynamonowa". Jest to apteka niedawno otwarta więc byłam w niej pierwszy raz. Zaraz po wejściu, nim zdążyłam jeszcze rozejrzeć się zostałam poproszona do stanowiska. Najpierw zrealizowałam recepty, ucieszyłam się, że otrzymam rabat na jeden z leków. Potem zakupiłam inne lekarstwa korzystając z porady pani farmaceutki. Gdy poprosiłam o lekarstwo, którego nie znałam (kupowałam je dla kogoś) pani zaproponowała mi inny lek o nieco niższej cenie, lepszym działaniu i z koniecznością przyjmowania tylko 1 tabletki a nie 3 dziennie. W aptece tej jest też program lojalnościowy, nie jest to może coś co bardzo mnie przywiązuje do tej sieci, ale ponieważ kupuję lekarstwa co miesiąc, więc takie zbieranie punktów jest nawet przyjemne. Dużym plusem jest kącik dla dzieci, łatwiej robić zakupy gdy dzieci mogą się czymś zająć. Apteka ma również dogodną lokalizację. Polecam.

Postanowiłam skorzystać z usług nowego punktu pobrań

Postanowiłam skorzystać z usług nowego punktu pobrań materiałów do badania ponieważ zachęcił mnie szyld, który zobaczyłam udając się z córką na badania. Nastawiona byłam dość sceptycznie ponieważ w dotychczasowym punkcie zawsze było mnóstwo oczekujących i mało miejsca. Nowe miejsce jest bardziej przyjazne dla pacjentów. Przede wszystkim jest sporo miejsca w poczekalni, również miejsc siedzących jest sporo. Są zabawki dla dzieci i stoliczek z akcesoriami do rysowania, mali pacjenci nie nudzą się i nie poddają się już odpoczątku nerwowej atmosferze oczekiwania. Mimo tego, że jest sporo pacjentów do pobrania, a część z nich jest uprzywilejowana ze względu na stan lub wiek to oczekiwanie nie jest aż tak odczuwalne. Jest czysto, ale też przytulnie. Próbki pobierane są w dwóch etapach, jedna z pań odbiera materiał pobrany w domu, a przy dalszym stanowisku pobierana jest krew. Zachowane są warunki higieniczne, a sprawność działania personelu sprawiła, że moje dziecko bez płaczu miało pobraną krew. Była też nagroda w postaci lizaka i naklejek. Polecam to miejsce ze względu na atmosferę, z dziećmi będę chodziła tylko tam.

Apteka ta jest czynna codziennie więc w niedzielę również

Apteka ta jest czynna codziennie więc w niedzielę również można skorzystac z jej usług. Czynne są 2 stanowiska wieć obsługa posuwa się w miarę szybko. Ja zostałam obsłużona od razu, szybko i sprawnie. Ceny zakupowanych przeze mnie rzeczy były dość przystępne. Nie podoba mi się jedynie bałagan przy kasach jaki tworzą wyeksponowane w tym miejscu ulotki i produkty.

Postanowiłam zrobić na własną rękę badanie moczu dziecku

Postanowiłam zrobić na własną rękę badanie moczu dziecku ponieważ gorączkowało już długo i mimo, że była niedziela wiedziałam, że w tym laboratorium będę mogła zrobić to badanie. Gdy tylko udało mi się pobrać materiał do badania i znalazłam się na miejscu okazało się, że wiecej osób korzysta z takiej możliwości. Poczekałam dłuższą chwilę w kolejce, ale gdy tylko była moja kolej obsługa była bardzo miła, wynik można było odebrać tego samego dnia, co było dla mnie istotne bo nazajutrz chciałam rano iść ten wynik pokazać lekarzowi. Polecam to laboratorium ze względu na dostępność do świadczonych usług.

Zdecydowałam się na zakup w tej aptece ponieważ byłam w

Zdecydowałam się na zakup w tej aptece ponieważ byłam w Centrum Handlowym M1 i przypomniało mi się, że potrzebuję kubeczek na mocz dla dzieci. W aptece jest kilka stanowisk i dość sporo personelu więc od razu znalazłam się przy kasie. Wszystko szło gładko i pewnie byłby to zwykły, udany zakup gdyby nie cena. Za sterylny kubeczek - 1,60, kupiłam jeden gdyż był mi potrzebny na następny dzień. Gdy kupowałam drugi następnego dnia w innej aptece zapłaciłam połowę mniej. Jednym słowem, apteka tylko w nagłych przypadkach, bo nawet na drobnych rzeczach można dużo stracić. Po za tym obsługa miła i szybka.

Zdecydowałam się

Zdecydowałam się, akurat na ten sklep ponieważ w miarę bezproblemowo można zaparkować w jego okolicy. Drugim powodem była swoboda zakupów z dziećmi. Sklep jest duży, dobrze zaopatrzony, a odległości między regałam pozwalają na swobodne poruszanie się bez potrącania towaru na półkach bądź innych klientów. Miałam miłą niespodziankę ponieważ kilka artykułów, które zakupiłam było w promocyjnej cenie, a rabat został naliczony w kasie. Minus za czystość w okolicy kas.

Rano zadzwoniłam do przychodni

Rano zadzwoniłam do przychodni, aby zarejestrować dzieci do pediatry, od razu się dodzwoniłam i już po chwili byłam umówiona do lekarza, przed wizytą miałam zgłosić się jeszcze z kartą chipową by wydrukować kupony. Gdy byłam już w poczekalni, w gabinecie byli pacjenci, ale kiedy wyszli mogłam już wejść z córkami. Dzieci zajęły się zabawkami, a ja porozmawiałam z panią doktor, potem pani doktor zbadała pierwszą córkę, potem drugą. Cała wizyta przebiegała w miłej atmosferze, dzieci zachowywały się swobodnie, nie czułyśmy napięcia ani presji czasu. Całość wizyty oceniam bardzo dobrze, ponieważ zarejestrowałam się telefonicznie na określoną godzinę, a potem wizyta przebiegła miło i sprawnie.

Kiedy weszłam do placówki od razu zauważyła mnie jedna z

Kiedy weszłam do placówki od razu zauważyła mnie jedna z pań, pracujących w dwóch czynnych stanowiskach. Podeszłam do bliższego stanowiska i zostałam mile powitana, a potem pani zaproponowała mi kawę, odmówiłam, ale to było miłe i brzmiało naturalnie. Po kilku chwilach operacja jaką dokonywałam była już zrealizowana i mogłam opuścić placówkę. Polecam bank ze względu na miłą i sprawną obsługę oraz dogodne godziny funkcjonowania.

Chciałam zakupić środek przeciwgorączkowy w czopkach dla

Chciałam zakupić środek przeciwgorączkowy w czopkach dla dziecka i udałam się do tej apteki gdyż akurat była po drodze. Do okienka była kolejka, ale po dłuższej chwili oczekiwania przyszła i moja kolej. Bardzo się zdziwiłam, że nie było w aptece wg. mnie dość podstawowego leku, środki przeciwgorączkowe w syropie nie zawsze można podać dziecku, zwłaszcza w nocy lub przy wymiotach. O wiele łatwiej kupić kosmetyki, których reklamy zalewają klientów. Zwróciłam też uwagę na fakt, że do apteki jest podjazd dla wózków, ale nie można z niego skorzystać bo skrzydło drzwi, przy tym podjeździe jest unieruchomione. Dobrze, że akurat byłam bez dziecka, bo musiałabym wnosić wózek po schódkach. Plusem tej apteki jest znajdujący się tuż przy wejściu duży plakat zachęcający klientów apteki do zamieniania droższych leków z recept na tańsze odpowiedniki.

Udałam sie do PUP

Udałam sie do PUP, aby się wyrejestrować. Ponieważ byłam z dzieckiem w wózku, musiałam wnieść wózek po schodach. Tuż przed wejściem znajdują się 2 schodki i w mojej ocenie miejsca jest na tyle dużo, aby zrobić również łagodny podjazd dla wózka. Po wejściu do środka następne schody i również musiałam wnieść po nich wózek. Co prawda przed Urzędem znajduje sie podjazd dla wózków inwalidzkich, ale drzwi, do których prowadzą nie są w żaden sposób oznaczone. Podjazd jest długi i łagodny, ale wolałam nie ryzykować faktu iż drzwi będą zamknięte, a ja będę musiała kogoś wzywać. Budynek nie jest nowoczesny, ale łatwo się w nim poruszać, brakuje jedynie windy, gdyż w niektórych sytuacjach należy się udać nawet na 3 piętro. Gdy udałam się do właściwego pokoju, od razu zostałam przyjęta, a pani przy stanowisku sprawnie i w miłej atmosferze mnie obsłużyła. Odpowiedziała na moje pytania i wyjaśniła kilka kwestii. Jestem zadowolona z obsługi, ale nie podoba mi się to, że jako matka z dzieckiem w wózku, zawsze muszę mieć problemy w poruszaniu się.

Weszłam do księgarni

Weszłam do księgarni, aby zakupić kalendarzyk, ale gdy się rozejrzałam i nie zauważyłam nigdzie takich artkułów zapytałam jedną z pań. Ta nawet nie podnosząc nosa z nad gazety, wskazała mi koniec pomieszczenia gdzie znajdowało się stoisko z artykułami papierniczymi. Ucieszyłam się bo wybór był duży, zarówno jeśli chodzi o formaty, jak i kolorystykę, a ceny również przystępne. Pani na tym stanowisku bardzo miła. Gdy wychodziłam pozostały personel księgarni bardzo głośno ze sobą rozmawiał. Nie miałam bezpośredniego kontaktu z tymi osobami więc nie wpływa to na moją ocenę. Minusem tego miejsca jest stopień znajdujący się na środku pomieszczenia, kiedy na stopień trzeba wejść jest jego oznakowanie jest dobrze widoczne, ale w drugą stronę widac go mniej i po prostu zapomina sieo nim.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem