Opinie wystawione przez użytkownika: Olga_187

Fachowa obsługa

Fachowa obsługa. Lekarze pozytywnie nastawieni do zwierzęcych pacjentów, a właścicielom wszystko cierpliwie tłumaczą. Klinika czynna 24h, więc zawsze można pojechać po pomoc.

Duży wybór towarów

Duży wybór towarów, zwłaszcza nieco egzotycznych, obsługa pomocna i przyjazna, szybko uwijająca się w natłoku klientów.

Obsługa szybka

Obsługa szybka, sympatyczna, pizza smaczna, dostawa na czas.

Fachowy

Fachowy, cierpliwy weterynarz. Zawsze można liczyć na dokładne wytłumaczenie problemu. Zwierzaki nie boją się tam przychodzić. Szeroki zakres usług.

Bardzo duży wybór sprzętów

Bardzo duży wybór sprzętów, wygodny, opaskowy system wejścia, pomocni trenerzy, ciekawe portfolio zajęć fitness, miła i pomocna obsługa. Wygodne szafki, czysta przestrzeń. Ciekawa strefa relaksu oraz kafejka.

Pan Marcin

Pan Marcin - stylista - bezbłędny. Pani Iza - kosmetyczka - genialna. Obsługa zawsze miła, ceny przystępne, produkty na których salon pracuje są bardzo dobre. Satysfakcja gwarantowana.

Sympatyczna atmosfera

Sympatyczna atmosfera, dobrze wyposażone, wygodne pokoje, wyposażony aneks kuchenny. Przemiła właścicielka. Przystępne ceny. Zawsze warto tam wracać!

Obsługa miła

Obsługa miła, fachowa, cierpliwa, asortyment bogaty. Właściciele zawsze służą pomocą, radą, są elastyczni. Zawsze są gotowi sprowadzić żądany towar z hurtowni, albo nawet wysłać go na drugi koniec świata!

Kolejki ustawiają się już o 7

Kolejki ustawiają się już o 7.00 rano. O godzinie 17.00 liczba oczekujących to około 117 osób. Przez infolinię też nie da się załatwić żadnej sprawy. Firma jest absolutnie nieprzyjazna klientowi. Teoretycznie oferuje możliwość zapisu przez internet, ale ta funkcja realnie nie działa. Zdecydowanie wielki minus.

Klimat niepowtarzalny

Klimat niepowtarzalny, obsługa zawsze profesjonalna, jedzenie to prawdziwa uczta. Nie da się tam wejść tylko na chwilkę, jedzenie jest tak pyszne, że aż szkoda jeść. Do tego zawsze dobrze dobrane wino i przepyszny deser. Do tego cena wcale nie wyższa niż w innych restauracjach.

Obsługa jest zawsze

Obsługa jest zawsze, sprawna, profesjonalna. Obiekt jest utrzymany w należytej czystości. Z drugiej strony obsługa bywa czasem bardzo chłodna i formalna, co zapewne może być przez niektórych poczytywanie, jako bycie niemiły, ale ja osobiście nie mam do tego uwag.

Trudno trafić do placówki

Trudno trafić do placówki, jeśli się idzie tam pierwszy raz. Obsługa fachowa, miła, kompetentna, ubrana w sposób elegancki. Sprawa została załatwiona szybko, kompetentnie. Wygląd miejsca: trochę przytłaczające przestrzenią, nie ma za wiele miejsca do poczekania, jest za to woda, którą można się poczęstować.

Fachowa i miła obsługa

Fachowa i miła obsługa, Pan Tomasz Sz., który mnie obsługiwał dopiero się uczył, mimo to sprawa została załatwiona bez zastrzeżeń. Pracownicy chętni do pomocy, otwarci na klienta i kompetentni. Wygląd miejsca: zadbane, ciepłe, uporządkowane, możliwość napicia się kawy, wody. Czasami trafia się w moment, że obu pracowników kogoś obsługuje i trzeba poczekać dłuższą chwilę.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem