Opinie wystawione przez użytkownika: Nicole_6

Z zewnątrz miejsce nie wygląda zbyt zachęcająco

Z zewnątrz miejsce nie wygląda zbyt zachęcająco, ale jedzenie jest przepyszne. Jest bardzo duży wybór różnych zestawów sushi, ceny nie są zbyt wygórowane, a miedzy 12 a 15 dostępne są zestawy lunchowe, które są w dość niskiej cenie i można się nimi najeść. Dostępne są też boxy z makaronem lub ryżem. Personel jest bardzo miły i zna się na swojej pracy. Istnieje również opcja aby zamówić jedzenie do domu. Jednak miejsce przeznaczone do zjedzenia posiłku przy restauracji pozostawia wiele do życzenia, nie zmieści się tam wiele osób i jest zależne od pogody.

Personel jest bardzo miły

Personel jest bardzo miły, chętny do pomocy. Małe usterki są naprawiane od ręki, jest bardzo duży wybór, od oprawek za grosze do firmowych. Badanie przy wyrabianiu okularów czy soczewek kosztuje bardzo niewiele i jest robione na miejscu niemal od razu. Na każde pytanie na temat produktów czy ofert usłyszymy bardzo obszerną odpowiedź z najdrobniejszymi szczegółami (czasem aż zbyt obszerną). Rzadko zdarza się, że trzeba czekać na obsługę, zwykle wszystko idzie szybko i sprawnie.

Obsługa sklepu jest pomocna i zazwyczaj sprawna

Obsługa sklepu jest pomocna i zazwyczaj sprawna, chociaż czasem trzeba nastać się w kolejce. Panie przy kasie proponują produkty promocyjne i przypominają o użyciu karty na punkty oraz proponują jej założenie. Ceny są przystępne i często zdarzają się promocje, jednak bywa, że nie można znaleźć w sklepie produktów, które są dostępne na stronie internetowej, co może być problemem np. przy doborze koloru podkładu. Ochrona może wprowadzać poczucie dyskomfortu, ponieważ cały czas jest się obserwowanym przez osobę, która stoi kilka kroków dalej i nie można spokojnie przemyśleć swojego wyboru. Sklep jest zadbany a testery są w dobrym stanie.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem