Opinie wystawione przez użytkownika: Natalia_1042

Dzwoniąc na infolinię Orange miałam nietypową prośbę o

Dzwoniąc na infolinię Orange miałam nietypową prośbę o wskazówki ustawienia powitania na poczcie głosowej, przebywając z telefonem na abonament za granicą - a co gorsza: poza granicami Unii Europejskiej. Po przejściu przez 'siatkę' możliwości połączeń z odpowiednimi doradcami, sugerowanych przez automatyczną sekretarkę, pomyślnie połączyłam się z doradcą. Mało komfortową wstępną automatyczną sekretarkę zastąpił wyjątkowo kompetentny i rzetelny doradca, który konkretnie i bez zbędnych ubarwnień odpowiadał na moje (pewnie dziwne) pytania. Cierpliwie wysłuchał przedstawionego przeze mnie problemu i możliwie jak najszybciej, ale jednocześnie rzeczowo odpowiadał na zadane pytania. Nigdy na żadnej innej infolinii nie zostałam tak perfekcyjnie obsłużona, w dodatku w tak krótkim czasie i w tak wysokiej kulturze rozmowy. Cenne wskazówki oczywiście otrzymałam, powitanie na poczcie ustawione - nawet będąc na końcu świata! Pół gwiazdeczki odjęte za konieczność przejścia (zdającej się nie kończyć) 'siatki' stworzonej przez powitalny automat ("jeśli jesteś klientem abonamentowym - wybierz 9, jeśli interesuje cię oferta Internetu - wybierz 5, jeśli poszukujesz informacji handlowych o nowych pakietach - wybierz 3 itd. ...).

Ocena z dnia: 05.03.2014
Orange Infolinia

Salon kosmetyczny z wykwalifikowaną kadrą

Salon kosmetyczny z wykwalifikowaną kadrą. Dogodna lokalizacja: Aleje Jerozolimskie 11/19, w centrum Warszawy. Salon oferuje szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, zarówno dla kobiet, jak też mężczyzn. Przyzwoite ceny zabiegów. Zabiegi kosmetyczne wykonywane na nowym, bardzo sterylnym sprzęcie. Atmosfera wprawiająca w błogi relaks i odprężenie. Bardzo miła obsługa - nie tylko pań kosmetyczek, lecz również pań obsługujących recepcję. Zawsze dogodne terminy wizyt. Czas obsługi podczas np. telefonicznego umawiania wizyt - ekspresowy. Podczas zabiegów - dostosowany do wykonywanych zabiegów. Rzetelności w procesie obsługi klienta dodaje fakt wysyłania przez salon sms'ów przypominających o wizycie, na dzień przed umówionym spotkaniem.

Ocena z dnia: 02.03.2014
15-115 Kontakt online

W sklepie z eleganckimi sukniami wieczorowymi i

W sklepie z eleganckimi sukniami wieczorowymi i koktajlowymi Attraction Paris, mieszczącym się w C.H. Maximus w Nadarzynie, zapewniony jest ogromny wybór modeli wymienionych powyżej sukni. Panie sprzedawczynie są bardzo pomocne zarówno przy samym wyborze odpowiedniego modelu, jak też przy mierzeniu sukni. Klientki mogą liczyć na fachową poradę stylistki, którą jest właścicielka salonu. Sklep jest bardzo duży, przestronny. Suknie są wywieszone na wieszakach w bardzo uporządkowany sposób. Przemiłą atmosferę i obsługę wzmacniają liczne zdjęcia modelek w sukniach dostępnych w sklepie, zawieszone na każdej ścianie i wyeksponowane w równie elegancki sposób. Salon oferuje suknie zarówno na takie okazje, jak: ślub, wesele, studniówka, lecz również: komunia, chrzciny, czy po prostu kolacja, czy rodzinne przyjęcie.Podsumowując: przemiła, bardzo fachowa obsługa; olbrzymi wybór sukni (kilkaset modeli); miła, wręcz niemal rodzinna/przyjacielska atmosfera panująca w salonie.

Ocena z dnia: 02.03.2014
Attaction Paris Kontakt online

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem