Opinie wystawione przez użytkownika: Mort

Najgorsza Biedronka

Biedronka na Niemcewicza w Krakowie należy do najgorszych w jakiej mam przynosć robić zakupy od pewnego czasu. W biedronce wiecznie panuje bajzer jest brudno. Koszyki klientowskie czerwone wiecznie zostawiają wyjście ewakuacyjne. W strefie wejścia i przed sklepem okropny syf. Towar na półkach poukładany chaotycznie, oznaczenia cenowe niezgodne z towarem, promocje wiecznie nieprawidłowo oznaczone, lub mylne oznaczenie produktu. Najlepszym zachowaniem ekipy tej placówki jest opuszczenie kasy w celu wyjaśnienia braku odbicia promocji zostawiają kolejkę i klientów i gniają po sklepie za kierownikiem., który nie raczy nawet podejść na wezwanie kasjera. Reklamację rozpatrywane są z niedbałością o klienta tak jak personel sobie uważa tak rozpatruje nie jednokrotnie machnął ręką na brak odbicia promocji, ale uważam że sklep powinien być dla klienta nie dla pracowników, którzy robią sobie co chcą.

Jedyny minus to brak dostępności towaru

UUwielbiam robić zakupy w tym obiekcie. Robię duże parę razy w mc. Wygodą jest to że można kupić wszystko w jednym miejscu od skarpetek po pasztet. Strefa wejścia czysta, w strefie wózków czysto. Zdarzają się wózki ciężko działające, jeżeli chodzi o sprawność kółek. Po wejciu po prawej stronie wita nas strefa uaktualnej akcji tematycznej. Po lewej w głębi promocje " wszystko po 1 zł." bardzo widocznie oznaczone i wyeksponowane. W sklepie bardzo przyjazna atmosfera. Jednym minusem jest brak dostępności towarów na mięsie, chłodni i chipsy. Pani przy kasie bardzo miła, szybko zeskanowała każdy artykuł. Zachęcam do zakupów.

Bardzo czysta Biedronka. Przemiły personel.

Witam. Jestem stałym klientem tej placówki. Postanowiłem napisać opinię, ponieważ rzadko można spotkać tak czystą Biedronkę jak ta. Zaczynając od wejścia aż do końca sklepu zawsze jest idealnie czysto. Personel bardzo chętnie służy pomocą, a kierowniczki są przemiłe i szybko rozwiązują każdy problem. Nigdy nie napotkałem na kolejkę w tym sklepie, mam wrażenie że personel czeka tam na klienta, zakupy robi się szybko i przymnie. Ceny zawsze są nad produktem i nigdy nie ma problemu z ich czytelnością. Zachęcam do zakupów więcej takich sklepów.

Sklep w miarę czysty

Sklep w miarę czysty, jak na tłum dziś tam urzędujący. Zapewniona dostępność produktów, promocje widoczne i oznaczone. Brak kolejek do kas. Kasjer nie podał kwoty do zapłaty, ani nie przywitał mnie. Ogólnie nie powiedział nic, zeskanował artykuły i tyle. Stoisko owoce warzywa czyste, artykuły dostępne z każdej grupy towarowej.

Biedronka została przeniesiona do galerii

Biedronka została przeniesiona do galerii. Sklep bardzo czysty, strefa wejścia bardzo ładnie zagospodarowana kwiatami, gablota czysta, towar w gablocie poukładany estetycznie, wyraźne i zrozumiałe etykiety cenowe. Foldery aktualne dostępne. Stoisko z warzywami bardzo ładnie zagospodarowane, pięknie pokrojone owoce i warzywa. W chłodniach asortyment ułożony ładnie i estetycznie. Etykiety cenowe dostępne. Sala sprzedaży czysta i estetyczna. Podczas zakupów i pytania o artykuł obsługiwała mnie Pani Ania osoba bardzo miła i sympatyczna, dokładnie wytłumaczyła położenie produktu i doradziła przy wyborze artykułu. Również podczas obsługi na kasie wykazała się kulturą i znajomością obsługi klienta na najwyższym poziomie. Kasy i otoczenie kas również zadbane i czyste. Bardzo przyjazny sklep.

Do salonu wyciągnęła mnie brat owa

Do salonu wyciągnęła mnie brat owa, ponieważ Pani Agnieszka ostatnio zajęła 1 miejsce w jakimś konkursie. Robiłam odrosty, fryzjerka zasugerował balejaż, ja nie chciałam ponieważ robiłam go już raz i efekt na włosach blond mi się nie podobał bo widać czarne i zapytałam czy nie może mi ściągnąć koloru i nałożyć farbę, odpowiedziała "nie" zapewniła że zrobi balejaż tak że nic nie będzie widać. Włosy obejrzałam dokladnie w domu ponieważ się spieszylam. Włosy wyglądają okropnie, pasemka niedokładnie pomaganie od skury głowy, nawet mama śmiała się że wyglądam jakbym u fryzjera była dwa tygodnie temu. Nie polecam. Cena 110 zł bez ścięcie to chyba przesada.

Sklep znajduję się w miejscu gdzie przechodzi masa ludzi

Sklep znajduję się w miejscu gdzie przechodzi masa ludzi, jest on lecz położony troszkę z boku i nie wyłania się wpośród sklepów położonych na tej ulicy. By go odnaleźć trzeba po prostu wiedzieć że on tam jest. Wiele osób przechodzących obok kieruje się w stronę rynku, nie wiedząc o istnieniu tego sklepu. Szczerze rzadko spoglądałam w tamtą stronę. Jak wspominałam wyżej sklep mało widoczny, polecam więcej reklam bądź zwykłą reklamę umieszczoną po drodze. Co do reklam umieszczonych na szybach sklepu, są czytelne i kolorowe. Otoczenie sklepu czyste. Szyby oraz drzwi wejściowe czyste. wnętrze sklepu nie jest zbyt duże, zapach taki sobie, na półkach masa towaru umieszczonego dość estetycznie, lecz półki są troszkę przeładowane, co powoduje trudności w odszukaniu etykiet cenowych. Półki czyste, podłoga też, nie zauważyłam braków towarowych, promocje oddzielone od całości asortymentu, a przy nich duże kolorowe widoczne etykiety cenowe, na stoisku o-w panował porządek, lecz owoce nie zachęcały do kupna, zwłaszcza banany które były zielone i poobijane w dniu gdy była na nich promocja, informacja o niej umieszczona była na plakacie na szybie sklepu. Personel w sklepie zajęty był pracą, panie były ubrane czysto i estetycznie. Stanowiska kasowe były czyste, zawalone towarem, ekspedientka otwarła drugą kasę i zaprosiła klientów stojących w kolejce do niej. Obsługa nie trwała długo Pani pracująca na kasie nie przywitała się, nie pożegnała, wskazała tylko kwotę do zapłaty i podziękowała za drobne, była miła leciutko się uśmiechnęła na dowodzenia. Ogólne wrażenie tak sobie, lecz i tak tam zajrzę bo to jedyny spożywczy sklep najbliżej miejsca w którym często bywam.

Spacerując w popołudniowy ciepły dzień ulicą Kołobrzeską w

Spacerując w popołudniowy ciepły dzień ulicą Kołobrzeską w Olsztynie naszła nas ochota na lody Delikatesy Vendo były pierwszymi które wpadły nam w oko. Delikatesy są widocznie oznakowane, nie wiedzieliśmy do końca, jaki towar się w nich znajduje, lecz po chwili dostrzegliśmy napis artykuły spożywcze, więc zdecydowaliśmy zajść i zobaczyć czy są ta lody. Otoczenie delikatesów czyste, drzwi wejściowe, czyste. Po wejściu, podłoga, czysta, zapach ok, temperatura, ok, Przy wejściu stał ochroniarz, który przyglądał się klientom, ładnie ubrany, zachowywał się odpowiednio. Sklep, jest powierzchniowo dość spory, artykuły ładnie poukładane na półkach, niektóre wysepki z promocjami nie wyglądały zachęcająco, takie poustawianie na byle czym. Ceny widoczne, ceny promocyjne także widoczne. Nie zauważyłam braków towarowych, półki czyste, etykiety cenowe, czyste, czytelne. Stoisko które znajdowało się tak jakby za zakrętem, z wędlinami, czyste i estetyczne, towary zachęcały do kupna, W lodówce z lodami panował chaos, jak dla mnie, za dużo lodów w jednym miejscu, nie mogłam znaleźć ceny na żadne lody, więc wzięłam pierwsze lepsze. W sklepie słychać było w tle muzykę Disco Polo, nie za głośno, nie za cicho, dawało to fajną atmosferę, została bym dłużej by posłuchać jeszcze. Pani obsługująca, za kasą przywitała nas z uśmiechem, powiedziała "dzień dobry", szybko i sprawnie skasowała artykuły, po czym wyraźnie podała kwotę do zapłaty, wydała resztę, podziękowała i zaprosiła ponownie, stanowisko kasowe było czyste, lecz widać że troszkę lat miało, Ogólne wrażenie pozytywne.

Delikatesy są niedawno powstałymi w galerii Solvay

Delikatesy są niedawno powstałymi w galerii Solvay, zachodzę tam często by kupić wodę na siłownie. wchodząc na dolny poziom, ukazują nam się powoli kasy, wejście i w kącie po prawej stronie miejsce gdzie swą prace wykonuje pracownik ochrony, elegancko ubrany, obserwuje klientów, strefa kas utrzymana w idealnym porządku, w sklepie zapach i temperatura odpowiednia. Po wejściu mamy strefę owoce-warzywa, małą, ale zawsze czysta i estetycznie ułożona, przed okręgiem na którym znajdują się warzywa, udostępniona wysepka z pomidorami na promocji, osobno ustawiona i oznaczona ofertą promocyjną. W sklepie jest bardzo czysto regały są poustawiane w sporej odległości od siebie, co dodaje przestronności, oferta asortymentowa jest dość szeroka, towary dostępne, ładnie i estetycznie poukładane, półki czyste, etykiety cenowe dostępne, widoczne, wyodrębnione promocje, nie zauważyłam braków towarowych. na tylnej części sklepu znajdują się stoiska z ciastkami oraz wędlinami, w sklepie nie ma tłumów więc można spokojnie robić zakupy, ceny się są wygórowane, na normalne artykuły jak nazwa wskazuje jest dużo artykułów Eco które trochę już kosztują, w regale chłodniczym można zakupić zimne napoje, jest tez w nim strefa promocji, znaczy się towary z krótkim terminem przydatności w niskich cenach. Sklep naprawdę jest bardzo czysty i estetyczny, po podejściu do kas Pni kasjerka na mój widok przerwała rozmowę z koleżanką zza sąsiedniej lady i zajęła się obsługą, kolejek nie było, kasa czyściutka, Pani kasjerka, odpowiednio ubrana do miejsca pracy, miło i serdecznie mnie obsłużyła, zachowując wszystkie kryteria obsługi więc zostałam odpowiednio przywitana, skasowana, pożegnana itd. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne polecam

Moja obserwacja dotyczy sklepu z drobiazgami znajdującymi

Moja obserwacja dotyczy sklepu z drobiazgami znajdującymi się na ul. Kalwaryjskiej w Krakowie. Ulica jest dość tłoczna, sklep, widoczny przyciąga kolorowymi elementami i kartkami z napisanymi cenami. w środku dość przestronna przestrzeń, nie duża, ale sprytnie zorganizowana. Zapach, oraz temperatura ok, czystość bez zastrzeżeń, zarówno wnętrza jak i otoczenia sklepu. Zaleta sklepu są malutkie ceny na artykuły, nie są najgorszej jakości, ja zachodzę tam po bajki dla syna, pełnometrażowe po 80, czy 100 minut przygody Scooby Doo, Epoka lodowcowa itd, kupuje za 2,99, przyznam działają wszędzie na wszystkim i są dobrej jakości. Dodatkowo w sklepie zawsze dobiorę jeszcze jakieś drobiazgi. Strefa kasy czysta, mała, ale zadbana, Pani kasjerka bardzo miła, ładnie ubrana i odpowiednio umalowana do miejsca pracy, gdy podeszłam przywitała mnie z uśmiechem, szybciutko naliczyła kwotę do zapłaty i miło pożegnała. Ogólne wrażenie, bardzo pozytywne.Polecam

Obserwacja dotyczy Hipermarketu znajdującego się w galerii

Obserwacja dotyczy Hipermarketu znajdującego się w galerii Krakowskiej na górnym poziomie. Galeria mieści dwa Carrefour jeden jest mniejszy jest na najniższym poziomie, większy jest zatem na wyższym. Otoczenie sklepu czyste, nie ma drzwi, ani witryn, z daleka widać kasy, a w samym rogu znajduje się wejście, otoczenie kas czyste, przy wejściu, po lewej stronie stał pracownik ochrony, elegancko i czysto ubrany, obserwował klientów wchodzących do sklepu. Strefa wejścia czysta, po prawej stronie dostępne, wózki zakupowe. Na sali sprzedaży temperatura odpowiednia, zapach też. mijając strefę wejścia, po lewej jest miejsce na promocje, wyglądało to koszmarnie, towary okropnie wyeksponowane, nic do niczego nie pasowało w nieładzie, nie mogłam odnaleźć się w etykietach cenowych więc dałam sobie na spokój i poszłam dalej. W dalszej części sklepu, stoisko owoce-warzywa, wyglądało również nieciekawie, brak dostępności produktów, puste skrzynki poodwracane do góry nogami, warzywa które zostały, do najświeższych nie należały, chciałam kupić ziemniaki na placki ziemniaczane, lecz musiałam wymyślić coś innego na kolacje, w tym celu powędrowałam dalej do stoiska z mięsem, lecz ono nie było na rzut oka pierwszej świeżości, wybór praktycznie zerowy, jedynym obleganym stoiskiem, liczącym więcej niż dwie osoby w kolejce było stoisko z wędlinami przyznam, że panował tam ład i porządek. Reszta sklepu, półki czyste, towary miejscami poukładane na półkach, miejscami nie, w większości poupychane, a gdzie nie gdzie braki towarowe, ceny dostępne, lecz czasem nie wiadomo co do czego. Na sali sprzedaży zaczęłam szukać przyprawy do kurczaka, podeszłam do Pani wykładającej towar i zapytałam gdzie się może ów rzecz znajdować, pani była ubrana odpowiednio do stanowiska pracy, podniosła głowę i pokazała palcem, mówiąc " Tam, jak Pani pójdzie, to nie w tej tylko następnej alejce, na drugiej półce po lewej stronie są przyprawy", podziękowałam i odeszłam, oczywiście nie znalazłam. Udałam się po lody w lodówkach panował chaos, puste kartony pomieszane z lodami, znalezienie ceny to kosmos, nie wiadomo co do czego, po nie zadowoleniu udaliśmy się do kas, kolejka liczyła chyba z 50 osób, dzięki nowemu systemowi jedna kolejka, tragedia staliśmy chyba z pół godziny, nawet to idzie, ale przyznam że jak dla mnie strata czasu na stanie. Strefa kas czysta, pani kasjerka milczała, podała tylko kwotę do zapłaty, nie powiem czy była miła czy nie raczej obojętna. Ogólne wrażenie, nie polecam, chyba, że musicie po podróży, ale raczej gwarantuje wkurzenie niż udane zakupy.

Bank znajduję się na jednej z główniejszych skrzyżowań w

Bank znajduję się na jednej z główniejszych skrzyżowań w Białej Piskiej i jest jednym z dwóch Banków znajdujących się w tym małym miasteczku. Otoczenie Banku czyste, oznaczeń ani większych reklam Bank nie posiada, lecz nie jest trudno do niego trafić.Za wejściem znajduje się dość duży przedsionek, wejście jak i przedsionek czyste, W środku było troszkę gorąco, zapach ok, pomieszczenie nie duże, małe kolejki. Trzy stanowiska dwa za szybą, która była czysta, jedno w rogu, w sumie nie wiem po co służyło, wnętrze do atrakcyjnych nie należy,. Pani obsługująca za szybą wyglądała odpowiednio do stanowiska, odpowiednio uczesana i umalowana, nie powitała mnie jednak wzięła papierek, podała kwotę do zapłaty, wzięła gotówkę i wydała resztę, za miła nie była, nie podała też ilości jaką wydaje położyła tylko papierek i pieniądze nie mówiąc słowa.Ogólne wrażenie tak sobie.

Kancelaria znajduję się obok Urzędu Skarbowego

Kancelaria znajduję się obok Urzędu Skarbowego. Mały budynek na boku którego i prze wejściem też widnieje tabliczka informacyjna. Po wejściu zauważyłam małe pomieszczenie, nie wyglądało zachęcająco, temperatura, czystość oraz zapach ok, ale wygląd ładny nie był, zapytałam gdzie mogę załatwić sprawy które mnie interesują. Pan siedzący w pierwszym pomieszczeniu kazał mi przejść dalej, za bardzo nie wiedziałam gdzie, zza drzwi wyszła kobieta która zaprosiła mnie do drugiego pomieszczenia. Pani przedstawiła się jako Notariusz, nie była ładnie ubrana, ale poinformowała wcześniej, że dziś ma wolne i nie powinno jej tu być. Doceniam, że mimo wolnego poświęciła nam czas. Drugie pomieszczenie też ładne i estetyczne nie było, co do obsługi nie mam zastrzeżeń Pani Notariusz przedstawiła się i wytłumaczyła wszystkie nie zrozumiałe kwestie, podała dokładną wycenę, oraz rozpisała dokładne dokumenty potrzebne do zawarcia transakcji. Podała nam na koniec swoją wizytówkę i zaprosiła na kolejne spotkanie. Polecam bardzo miła kobieta.

Udałam się do Urzędu w celu nabycia odpisu aktu urodzenia

Udałam się do Urzędu w celu nabycia odpisu aktu urodzenia. Urząd znajduję się w dość widocznym miejscu jednak idą od ul. Rybackiej nie wiedziałam, że wchodzi się od strony fontanny, nie ma żadnego oznaczenia, co do wejścia. W środku też troszkę się zdezorientowałam, oczekiwałam większej ilości oznaczeń. Po trafieniu na miejsce, zza można to nazwać ladą, znajdowały się dwa stanowiska, za jednym siedział mężczyzna za drugim kobieta, podeszłam do kobiety. Przywitała mnie uśmiechem i zapytała "w czym mogę pomóc". Powiedziałam iż potrzebuje aktu urodzeni, Pani podała mi podanie i poprosiła bym je wypełniła przy biurku na korytarzu, poinformowała mnie też o tym,że znajduję się tam długopis, była bardzo miła, odpowiednio ubrana i umalowana do stanowiska, wszyscy pracownicy wyglądali odpowiednio. Zapach w pomieszczeniu był odpowiedni, temperatura też, stolik czysty. Po wypełnieniu podania udałam się znowu do Pani, która wypełniła mi drug do zapłaty, wytłumaczyła gdzie mogę go opłacić i objaśniła też drogę do Banku. Po powrocie Akt Urodzenia już na mnie czekał, musiałam go tylko pokwitować podpisem, szybko i sprawnie. Polecam

Opinia dotyczy sklepu znajdującego się z pobliżu szpitalu w

Opinia dotyczy sklepu znajdującego się z pobliżu szpitalu w Piszu. Sklep widoczny z ulicy, dobrze oznakowany, otoczenie czyste, schody drzwi, czyste. Po wejściu widzimy stoisko z pieczywem oraz słodyczami, wyglądało apetycznie, towary zachęcały do kupna. Powietrze w sklepi ok, temperatura też ok. Moja mama poprosiła Panią pracującą na sklepie o podanie ceny wody, wody stały na okrągłym stojaku, ale nie znaleźliśmy ceny na małą wodę, Pani sprawdziła szybko cenę i poinformowała nas ile dana woda kosztuje. Co do reszty pomieszczeń, wybór asortymentowy dość ubogi, podstawowe produkty, miejscami chaotycznie poukładane na półkach, nie zauważyłam braków towarowych. Ceny widoczne, półki czyste, podłogi też. Stanowisko kasowe czyste, nie było przy nim kasjerki i nie wiedzieliśmy która kasa jest otwarta, podeszła po chwili, coś odnosiła, nie przeprosiła za swoją nieobecność, nie przywitała nas, podała kwotę do zapłaty, nie powiedziała ile reszty wydaje i nie pożegnała nas. Ogólne wrażenie, tak sobie.

Carrefour znajduję się blisko drogi wylotowej z Pisza w

Carrefour znajduję się blisko drogi wylotowej z Pisza w kierunku Kolna. Sklepu nie da się nie zauważyć. Otoczenie sklepu czyste, w budynku znajduję się jeszcze kilka dodatkowych sklepików,. Temperatura w porządku, zapach też, podłoga czysta. Po wejściu, zauważamy pewien nie ład co do stoisk z zabawkami, artykułami grillowymi i innymi. Ciężko się tam odnaleźć. Zapytaliśmy Panią pracującą na sali sprzedaży o cenę grilla ponieważ jej nie było, poinformowała nas o obecności czytników cen na sali sprzedaży, po czym udała się do jednego z nich i podała nam cenę produktu. Sklep jest stosunkowo mały, panuje w nim delikatny nie ład, towary w większości dostępne, nie zauważyłam braków, nie było paru cen na półach, Ogólnie półki były czyste, ce nówki czytelne, Widoczna i ładnie oznaczona promocja książkowa, przed wejściem dostępne foldery reklamowe dotyczące aktualnej promocji. Stoisko kasowe czyste, Pani kasjerka szybko i sprawnie obsługiwała, odpowiednio nas przywitała i pożegnała, na kasie były dostępne foldery reklamowe. ogólne wrażenie dobre.

Obserwacja dotyczy obsługi i komfortu jazdy osób

Obserwacja dotyczy obsługi i komfortu jazdy osób wybierających się na upragniony urlop. Bilet na pociąg byłam zmuszona kupić wcześniej w tym celu udałam się w środę na dworzec PKP ponieważ nie posiadam drukarki. Dworzec po przebudowie jest bardzo ładny, czysty i zadbany chociaż można na nim spotkać stojących bezdomnych. Na dworzec dotarłam po godzinie 18 więc niektóre kasy były już zamknięte, te od strony dworca PKS. Po dłuższym postoju w kolejce w końcu dotarłam do kasy, Pani sprzedająca bilety była bardzo miła, podałam jej kartkę z dokładnymi godzinami nazwani oraz numerem pociągu co ułatwiło kupno biletów. Pani kasjerka drukowała bilety dobre 15 minut ustawił się za mną długi sznurek ludzi troszkę się denerwujących czekaniem. Bilet dla mnie i syna w wieku szkolnym z Krakowa do Białegostoku kosztował mnie 87,10 groszy, nie drogo pociąg był o 4:21 dodam, że późniejszy o 8 jest niestety dużo droższy. Co do komfortu jazdy, bilet jest z rezerwacją miejsc, ja miałam od okna bo tak poprosiłam, dostałam tak jak chciałam w wagonie bezprzedziałowym lecz wyszło, ze nie siedziałam na przeciw syna lecz zanim. W drugim pociągu było lepiej bez problemy wagon z przedziałami siedzieliśmy przy oknie, lecz przyznam, że wieje od tych okien strasznie. Wagony do najczystszych nie należą, w toaletach znośnie, da się wytrzymać. Konduktorzy bardzo mili, pociągi przyjeżdżają na czas, w Warszawie na dworcu ciepło i przyjemnie, można poczekać, odpocząć. Dopłat w pociągach nie było, a wcześniej się zdarzały. Polecam, bo jest tanio i nawet ok.

Kiosk znajduje się w Galerii Solvay na ulicy zakopiańskiej

Kiosk znajduje się w Galerii Solvay na ulicy zakopiańskiej w Krakowie. Kiosk jest w dobrym miejscu, widoczny, duże przestronne wejście, dzięki któremu widać większą część wnętrza kiosku, wygodne stoliki i kolorowe pisma zachęcają do wstąpienia na chwilę. W kiosku jest bardzo czysto zarówno otoczenie jak wnętrze, kiosku jest bardzo czyste, Gazety estetycznie poukładane. Stoisko kasowe bardzo czyste, dookoła równo poukładane produkty. Ja wstąpiłam po doładowanie do telefonu i jakąś gazetkę do poczytania. Pani przy kasie bardzo miła przywitała mnie i wytłumaczyła, że muszę coś dokupić do doładowania co inaczej doliczają opłatę 90 groszy, podałam jej gazetę i opłata nie została mi naliczona, Pani kasjerka zaproponowała mi jeszcze produkty z promocji, po czym podała mi paragon i doładowanie i zaprosiła ponownie, była naprawdę bardzo miła. Polecam

Ocena z dnia: 14.05.2013
HDS POLSKA Oddział

Księgarnia znajduje się w Galerii Solvay

Księgarnia znajduje się w Galerii Solvay, zagadam tam często w oczekiwaniu na autobus, ponieważ jestem zdania, że lepiej posiedzieć w cieple. Do księgarni zaszłam w poszukiwaniu łamigłówek, które rozwiązuje dla zabicia czasu. Księgarnia jest widoczna znajduje się na poziomie przechodnim, nie da się jej nie zauważyć. Strefa wejścia czysta, witryny czyste, widać za nich książki, a także znajdują się ładnie wyeksponowane promocje. Podoba mi się w tej księgarni to, że promocyjne lub tańsze książki czy płyty są umieszczane w specjalnym pudłach i nie trzeba gonić po okazje po całym sklepie. Panie pracujące na sali sprzedaży ubrane czysto i estetycznie pochłonięte pracą, nigdy jak tam jestem nie zauważyłam by plotkowały czy coś w tym stylu, zawsze chętnie pomagają i doradzają. Oferta asortymentowa dość szeroka. Pani pracująca przy kasie bardzo miła potrafi doradzić. Szybko i sprawnie zostałam obsłużona. Polecam

Do sklepu zaszłam ponieważ moja kuzynka poradziła mi zakup

Do sklepu zaszłam ponieważ moja kuzynka poradziła mi zakup ziół do przemywania twarzy w celu zmniejszania widoczności śladów po trądziku. Sklep jest widoczny ma bardzo dobrą lokalizację. Otoczenie sklepu czyste, drzwi oraz szyby czyste. Po wejściu w powietrzu unosi się przyjemny zapach i jest czysto jak na pierwszy rzut oka. Podłoga czysta, lady sklepowe czyste, a na stoisku kasowym też panował porządek. W sklepie jest duży wybór maseczek do twarzy w niewysokich cenach jak i też maseczek do włosów co przykuło moja uwagę. Pani pracująca za ladą, czysto i ładnie ubrana przywitała mnie z uśmiechem i zapytała w czym pomóc, przedstawiłam swój problem, a ona szybciutko przyniosła towar oraz doradziła w kwestii stosowania. Zostałam szybko i sprawnie obsłużona zioła nie działają od razu, cudu nie ma ale są tanie i z czasem zmiany znikają. Jestem zadowolona z jakości obsługi bardzo i często wracam do tego sklepu. Polecam

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem