Opinie wystawione przez użytkownika: Monika_3105

Stylowa biżuteria

Od wejścia rzucał się w oczy plakat z informacją o obniżce cen nawet do 50%. Weszłam zaintrygowana. Pracownica rozmawiała z dwoma klientami. Niestety rozmowa nie była miła. Klienci byli specyficzni i wyprowadzili pracownicę z równowagi przez co wyrażała się podniesionym głosem i w dodatku opryskliwie. Mimo wszystko w takiej sytuacji powinna zachować kulturę osobistą niezależnie od tego jakiego klienta przyjdzie jej obsłużyć. Niepotrzebnie wdawała się w dyskusję z mężczyzną. Dla mnie z kolei była bardzo miła. Poleciła kilka rodzajów kolczyków bo o nie pytałam. Potrafiła celnie podać zalety biżuterii wskazując na unikatowość wybranych przeze mnie kolczyków. Cały czas się uśmiechała. Doradzała które z produktów będą się lepiej prezentować. Ogólnie na plus choć niesmak po obsłudze dwóch poprzednich klientów pozostał...

Na plus!

Weszłam do sklepu zaciekawiona produktami przy wejściu z oznaczeniem przeceny. Wybrałam gustowny krem do twarzy. Liczne promocje biły po oczach zachęcając do zakupu. Niestety nie zostałam powitana przez pracowników po wejściu do sklepu. Dopiero podczas obsługi kasowej usłyszałam "dzień dobry ". Pracownice przyjaźnie nastawione i uśmiechnięte skupione były na klientach. W momencie utworzenia sporej kolejki podeszła do drugiej kasy doradczyni ze wsparciem dzięki czemu po chwili wszyscy klienci byli obsłużeni. Kasjerka szybko i sprawnie dokonała transakcji. Wręczyła mi próbki produktów do wypróbowania co pozytywnie mnie zaskoczyło. Z uwagi braku karty przy sobie poprosiła o numer telefonu. Podsumowując, polecam ze względu na estetykę rozmieszczenia towarów i obsługę wyczuloną na klienta.

Świetna obsługa

Sklep jest duży i przestronny. Nawet przy dużej ilości klientów odpowiednia szerokość między regałami zapewnia komfort zakupów. Po wejściu niestety nie zostałam przywitana przez kasjerki lecz były zajęte obsługą klientów więc najzupełniej zrozumiale, że nie zwracały uwagi na wchodzące osoby. W momencie mojej wizyty akurat przyjechał towar więc w głębi sklepu panował rozgardiasz. Ciężko było przejść. Wszystkie niedogodności rekomensowała świetna obsługa a sali sprzedaży i przy kasie. Gdy spytałam pracownicy o spódniczkę odparła, że produkt wyprzedał się ale przyniosła mi go z magazynu. Mimo tego, że była zajęta chętnie przyniosła spódniczkę z magazynu. Przy kasie pracownica była uśmiechnięta i grzeczna. Żartowała przez co zakupy były przyjemniejsze. Polecam ze względu na rewelacyjną obsługę!

Super!

Weszłam do drogerii z zamiarem zakupu jednego, drobnego produktu. Zaskoczyła mnie ilość pracowników rzetelnie ukladających towar. Pierwsza napotkana pracownica przywitała mnie z uśmiechem. Odniosłam wrażenie, że chętnie udzieli mi pomocy jeśli będę takiej potrzebowała. Ponadto liczne promocje zachecały do zakupu kolejnych produktów. Podchodząc do kasy nie zauważyłam przy niej kasjerki. Ta rozkladała towar lecz gdy zobaczyła że czekam na obsługę natychmiast podeszła. Przywitała mnie i poleciła trzy produkty dodatkowe. Mówiła o ich właściwościach z takim przekonaniem, iż prawie kupiłam polecany krem. Choć nie miałam karty klienta nie było problemu by odszukać ją w systemie po numerze telefonu. Polecam ze względu na profesjonalną obsługę!

Żenada!

Odwiedziłam sklep w niedzielę. Nie mam uwag co do czystości w sklepie oraz zatowarowania. Pracownicy na bieżąco porządkowali i dokładali towar. Z uwagi, że byłam z małym dzieckiem w wózku chciałam ustawić się do kasy w kolejce. Akurat jedna z pracownic pracowała na paleciaku. Nadąsana powiedziała, że mam się przesunąć bo nie ma jak przejechać.. Ponadto kasjerka namiętnie rozmawiała przez zestaw słuchawkowy. Bez ogródek żaliła się komuś, że musi siedzieć w niedzielę w pracy, że teraz to powinna być w domu z rodziną.. Ponadto nie może nic zrobić bo ciągle jest wzywana na kasę jak ustawi się raptem kilku klientów więcej do kasy... Byłam zażenowana sytuacją. Klienci przede mną też nie bardzo wiedzieli jak się zachować. Według mnie takie sytuacje pokazują prawdziwą naturę obsługi. Sprzedawcy zachowują się profesjonalnie w dni teoretycznych badań jakościowych wiedząc zapewne kiedy mogą mieć miejsce. Przychodząc w niedzielę do sklepu jakość obsługi pozostawiła wiele do życzenia...

Przeciętnie

Wchodząc do księgarni zauważyłam pracownicę stojącą przy stanowisku kasowym. Była tak zaabsorbowana szukaniem czegoś (czytaniem?) w komputerze, że nie zauważała wchodzących klientów. Duży plus, iż w końcu do mnie podeszła i zapytała jak może mi pomóc. Była mało zdecydowana, wydawała się być nieśmiała przez co pod koniec to ja jako klient przejęłam inicjatywę w rozmowie. Pani księgarz była w stanie polecić mi książki bazując w dużej mierze na swojej wiedzy i odczytaniu. Podczas obsługi kasowej niestety nie poleciła produktu dodatkowego. Obsługa kasowa finalnie przebiegła szybko i sprawnie a ba odchodne poleciłam jej kilka książek z racji, że czytywała taką literaturę jak ja :)

Świetne ceny i duży wybór

Salon jak każdy sklep W. KRUK był bardzo zadbany. Gdy weszłam nie było żadnego doradcy na sali sprzedaży ale od razu wyszła do mnie pracownica, przywitała i po chwili spytała czego szukam. Wprawdzie zadała mało pytań rozpoznających potrzeby ale poleciła mi swietne zawieszki w promocyjnych wówczas cenach. Można było wybierać z dużej ilości modeli. Wybrałam piękną zawieszkę za raptem 70 zł gdzie normalnie kosztowała ponad 2 razy więcej. Pracownica zachowywała wysoką kulturę osobistą podczas obsługi. Jestem bardzo zadowolona. Polecam szczególnie ten salon ze względu na duży wybór biżuterii.

Świetna obsługa!

Po wejściu do salonu już w samym wejściu zostałam powitana przez pracownika. Mimo, iż zajmował się wykładaniem towaru przerwał swoją pracę i zajął się obsługą. Zapytał czego szukam. Poprosiłam o kołoszeszyt i wówczas pracownik zaprowadził mnie w miejsce usytuowania produktu. Stwierdziłam, że szukam ciekawej gry dla dziecka. Doradca wypytał o wiek i płeć obdarowywanej i polecił konkretne gry opierając się na swiim doświadczeniu co przemówiło do mnie najbardziej. Gdy wybrałam produkt polecił mi jeszcze ciejawe bajeczki. Od siebie podarował balonik i brelok firmowy dla synka. Jestem bardzo zadowolona. Doradca obsłużył mnie profesjonalnie, z zaangażowaniem będąc przy tym uśmiechnięty. Polecam serdecznie!

Świetna obsługa

Weszłam do sklepu aby tylko się rozejrzeć. Moją uwagę przykuł peeling stojący na wyspie na wprost wejścia. Od razu podeszła do mnie pracownica, przywitała mnie z uśmiechem i zaproponowała doradztwo. Zapytałam o peelingi do ciała. Wskazała mi z uśmiechem jakie produkty dostanę. Zaproponowała sprawdzenie konsystencji niektórych z nich poprzez testery. Ogólnie polecam sklep ze względu na świetne ceny. Jakość produktów jest świetna, poza tym peelingi ślicznie pachniały. Warto się skusić :)

Przyzwoita obsługa

Weszłam do sklepu z zamiarem zakupu butów do biegania. Bardzo szybko zostałam przywitana przez doradcę, który niemal od razu zaptoponowsl pomoc. Wypytał na jakie dystanse potrzebuję butów i jaki rozmiar wchodzi w grę. Zaproponował 4 pary butów, podkreślał dlaczego warto wybrać konkretny model. Po mojej decyzji pochwalił mój świetny wybór i zaprosił do kasy. Wcześniej polecił koszulki sportowe. Ogólnie polecam ze względu na świetną obsługę. Niestety ciężko dostać obuwie w rozmiarze 39, dużo modeli jest przebranych.

Nie polecam!

W salonie jest strasznie mały wybór oprawek, nie mogłam znaleźć odpowiednich oprawek gdyż wszystkie wyglądały tak samo. Konsuktantka była nastawiona do mnie negatywnie, miała naburmuszoną minę przez całą naszą rozmowę. Nie zauważyłam u niej krzty uśmiechu. W ogóle nie zainicjowała rozmowy z żadnym z klientów, trzeba było samemu prosić o pomoc. Optometrystka z kolei była bardzo miła, mówiła prostym językiem. Ceny konkurencyjne w stosunku do innych salonów ale co z tego skoro mnie osobiście zniechęciła doradczyni na sali sprzedaży. Dlatego nie polecam!

Świetna obsługa

W salonie jest wysokie zorientowanie na klienta. Praktycznie każdy z nich zostaje przywitany po wejściu do księgarni. Pracownik przejmuje inicjatywę i sugeruje pomoc klientowi niezdecydowanemu, który rozgląda się po produktach. Super, że gdy rozmowę z księgarzem przerywa inny klient i jednocześnie prosi go o pomoc inny pracownik podchodzi i z zapałem zaprasza klienta do siebie. Ponadto księgarz jest w stanie polecić książkę bazując na własnym doświadczeniu i wiedzy jak i na recenzji innych klientów. Poleca produkt dodatkowy. Obsługa przy kasie jest szybka i sprawna. Również pada tu propozycja produktów dodatkowych. Jednym słowem ... polecam i zapraszam :)

Polecam

Po wejściu do księgarni klienci od razu są witani przez księgarza. Księgarz sam dopytywał klientów czy może w czymś trzeba doradzić. Doradca był w stanie doradzić i polecić ciekawą książkę przy czym od razu zaznaczył, że thrillerów i kryminałów niestety nie czyta. Pozytywne, iż księgarz cały czas się uśmiechał. Szybko i sprawnie obsłużył mnie przy kasie polecając produkt dodatkowy. Ponadto w księgarni było wiele ciekawych obniżek cenowych dlatego warto wejść i znaleźć dla siebie jakąś ciekawą pozycję książkową.

Świetna obsługa

Jestem zaskoczona profesjonalną obsługą i wiedzą ze strony księgarza na temat książek. Chociaż nikt mnie nie przywitał po wejściu do salonu ani nie zainicjował rozmowy to złe wrażenie skorygowała rozmowa ze sprzedawcą na sali sprzedaży. Pan znał świetnie literaturę kryminalną i książki z serii thrillerów. W końcu mogłam sobie z kimś swobodnie porozmawiać na temat tych książek. Nawiązałam z pracownikiem luźną rozmowę i wywiązała się sympatyczna dyskusja. Pracownik był w stanie polecić ciekawą książkę, co więcej znał jej treść. Potrafił ciekawie o każdej opowiedzieć. Polecam pana księgarza, jest to właściwa osoba na właściwym miejscu!

Tak sobie

Weszłam do sklepu zachęcona plakatem o obniżce do 60%. W sklepie znajdowało się około 5 pracowników. Mimo, że rozglądałam się dłuższy czas nikt niestety nie zaproponował mi pomocy. Sama poprosiłam o odszukanie ciekawego modelu obuwia. Pracownica była grzeczna ale nie wypytała szczegółowo czego szukam. Tak naprawdę trafiła "na ślepo " w mój gust. Niestety pracownica zostawiła mnie podczas obsługi poproszona przez innego klienta o pomoc. Nie przeprosiła ani.nie poinformowała kiedy i czy wróci. Czułam się niedostatecznie zaopiekowana przez pracowników.

Świetny sklep

Sklep po wejściu prezentuje się czysto i estetycznie. Jest mnóstwo produktów w korzystnej cenie z uwagi na trwającą promocję. Sprzedawcy witają klienta, niestety z własnej inicjatywy nie proponują pomocy. Pracownica spytana o pomoc chętnie informuje o produktach. Podczas rozmowy doradczyni miała pozytywne nastawienie i była bardzo miła. Sama poinformowała o trwających promocjach. Proponowała obuwie bazując na własnym doświadczeniu. Polecam!

Piękna biżuteria

Salon ten jest bardzo zadbany i czysty. Biżuteria jest właściwie wyeksponowana i świetnie się prezentuje. Pracownicy sami inicjują kontakt z klientem. Wyjątkowo dokładnie badają potrzeby zadając szereg pytań klientowi (o kruszec, wielkość biżuterii, zjawiskowość). Sprzedawczyni sama proponuje określony typ produktu opierając się na własnej opinii. Niestety pracownica miała neutralny wyraz twarzy dlatego czułam się spięta podczas całej mojej wizyty. Ponadto proponowała biżuterię z wyższej półki dość drogą gdzie nie każdego klienta będzie stać na wydatek rzędu 1000 zł za samą zawieszkę do lańcuszka. Ceny w salonie były dość wysokie mimo trwającej w tym czasie promocji na wybrane modele produktów.

Wysoki poziom obsługi

Weszłam do sklepu zachęcona plakatem o 60% zniżce na buty. Od razu zostałam powitana przez pracownicę. Na obsługę musiałam niestety trochę się naczekać gdyż obydwie sprzedawczynie obsługiwały klientów. Pracownica po zakończonej obsłudze sama zainicjowała kontakt. Wypytała szczegółowo jakich butów szukam i w oparciu o te informacje zaproponowała kilka fasonów. Za każdym razem pytała o moją opinię. Doradziła produkt dodatkowy w postaci torebki. Salon jest bardzo elegancki i na poziomie. Może onieśmielać. Obsługa jest profesjonalna. Buty są drogie ale świetnej jakości bo ze skóry cielęcej.

Polecam!

Wchodząc do księgarni nie miałam zamiaru kupić książki. Zaczęłam oglądać dostępne książki. Po dłuższej chwili podeszła pracownica pytając w czym może pomóc. Poprosiłam o polecenie jakiejś ciekawej książki. Ta wypytała o to jakie książki lubię, jakiego autora. Poleciła dwie pozycje książkowe. Zaintrygował mnie jej opis fabuły i zdecydowałam się na zakup. Pani księgarz była miła i pomocna. Z własnej inicjatywy skutecznie pomogła w poszukiwaniach ciekawego tytułu. Była uczynna dla wszystkich klientów. Obsługa przy kasie również przebiegła bez zarzutu (szybko i sprawnie mnie obslużono). Polecam ze względu na zaangażowanie pracowników.

Super

Weszłam do sklepu z zamiarem zakupu klapek na lato. Od wejścia zostałam powitana przez pracownicę. Zaczęłam oglądać dostępne fasony obuwia. Po chwili pracownica sama podeszła i zapytała czy może mi w czymś pomóc. Skorzystałam z pomocy i po chwili mierzyłam już śliczne klapki. Sprzedawczyni świetnie rozpoznała moje potrzeby, z własnej inicjatywy zaproponowała pomoc. Była miła i naturalna. Pomogła mi znaleźć zawieruszony rozmiar jednego z japonek. Z przyjemnością udzieliła tej pomocy. Przy kasie obsługa była równie życzliwa. Kasjerka praktycznie z każdym rozpoczynała luźną i niezobowiązującą rozmowę. Polecam ze względu na profesjonalną obsługę ze strony sprzedawców. Ponadto ceny są przystępne a sklep zadbany bo pracownice na bieżąco porządkują towar i wykładają na półki.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem