Opinie wystawione przez użytkownika: Monika_3105

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 21.09.2019
Credit Agricole Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 19.09.2019
LOTOS Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 19.09.2019
ipla Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 19.09.2019
So Coffee Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 19.09.2019
Costa Coffee Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 18.09.2019
vod.tvp.pl Inna forma kontaktu

Jestem rozczarowana...

Sklep jest gustownie urządzony, a bielizna estetycznie rozmieszczona. Po wejściu do sklepu zostałam powitana przez pracownicę. Gdy zaczęłam rozglądać się po asortymencie podeszła do mnie z zapytaniem w czym może pomóc. Zaproponowała mi kilka fasonów staników. Sprzedawczyni czuwała przy przymierzalni podczas mierzenia biustonosza. Zasugerowała o wiele większy rozmiar miseczki. Finalnie wybrała dla mnie świetny model. Niestety nie jestem zadowolona z obsługi. Zauważyłam, że sprzedawczynie sugestywnie na siebie spoglądają przez co źle się czułam jako klientka. Gdy zrezygnowałam z zakupu zachowanie pracownicy diametralnie się zmieniło. Nawet mnie nie pożegnała. Zrobiła naburmuszoną minę. Wydaje mi się, że przymierzenie produktu nie zobowiązuje do zakupu a każdy ma prawo przemyśleć decyzję o zakupie. Ta pracownica jednak myślała inaczej sądząc po jej zachowaniu...

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 17.09.2019
InPost Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 16.09.2019
Santander Consumer Bank Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 16.09.2019
olx.pl Inna forma kontaktu

Na plus!

Przechodziłam koło księgarni i w oczy rzuciła mi się promocja -50%. Zaczęłam oglądać dostępne książki na wyspie. Po chwili podeszła do mnie Pani Księgarz i spytała czy coś doradzić. Zaproponowała dwie książki opisując pokrótce fabułę. Wskazała, że są ciekawe. Nie miałam wcale zamiaru nic kupować lecz pracownica była tak przyjemna i zaangażowana w rozmowę, że skusiłam się na dwie pozycje z wyspy. Świetna atmosfera w księgarni i świetne doradztwo...Zapraszam! :)

Świetna obsługa

Zostałam powitana tuż po wejściu do drogerii. Wszystkie produkty były estetycznie rozmieszczone. Pracownica od razu spytała jak może pomóc. Wypytała mnie o szczegóły co do poszukiwanego produktu dzięki czemu doskonale wiedziała co może mi polecić. Byłam zaskoczona możliwością wypróbowania peelingu jak również otrzymaniem licznych próbek kosmetyków. Polecam serdecznie! Zaangażowanie pracownicy zrobiło na mnie duże wrażenie.

Pyszny tort bezowy

Co najmniej dwa razy w miesiącu odwiedzam tą kawiarnię ze względu na wyjątkową atmosferę lokalu. Baristki w miarę szybko przygotowują kawę oraz małe co nieco do niej. Aktywnie proponują dodatki do kawy. Mała czarna jest przyrządzana idealnie. Lokal jest czysty i gustownie urządzony. Wyjątkowe wnętrze sprzyja wytchnieniu. Polecam pyszny tort bezowy. Tego smaku się nie zapomina!

Jestem rozczarowana...

Jestem rozczarowana jakością obsługi po ostatniej wizycie w sklepie. Zwykle wychodzę z nieho zadowolona ale nie tym razem. Udałam się do sklepu z zamysłem zakupu prezentu. Przywitała mnie pracownica pytając w czym może mi pomóc. Poprosiłam o doradzenie jakiegoś zestawu. Zasugerowałam konkretny zapach doradczyni. Niestety nie była zbytnio zaangażowana by mi coś polecić. Wskazała mi kilka produktów. Gdy powiedziałam, że nie jestem pewna co do tego zakupu przeprosiła mnie tłumacząc, że jest sama i musi podejść do drugiego klienta. Niestety już do mnie nie wróciła. Skupiła się na wygładzaniu jakiegoś opakowania przy kasie zgniecionego przez klientkę. Doradzała mało aktywnie będąc myślami gdzieś indziej. Finalnie wybrałam kosmetyki ale liczyłam na inną jakość obsługi.

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 13.09.2019
Spotify Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 12.09.2019
DHL Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 11.09.2019
Green Caffe Nero Inna forma kontaktu

Piękna biżuteria

Od razu po wejściu do sklepu zostałam przywitana przez doradczynię. Gdy przejrzałam asortyment pracownica podeszła do mnie z zapytaniem w czym mogę pomóc. Niestety zadała mało pytań badających potrzeby więc nie wiedziała dokładnie jakiej biżuterii szukam. Pokazała mi wszystkie modele kolczyków bym sama wybrała interesujący mnie model. Była mało zdecydowana, raczej bierna w sprzedaży, nie sugerowała w żaden sposób wyboru. Zachowywała się jednak kulturalnie, była stonowana. W porównaniu do innych sklepów ceny biżuterii były zauważalnie wyższe.

Super obsługa

Salon jest mały ale estetycznie i elegancko urządzony. Pracownik salonu przywitał mnie tuż po wejściu mówiąc "dzień dobry " i uśmiechając się. Dał mi chwilę na rozejrzenie się po asortymencie i zapytał w czym może pomóc. Opisałem kolczyki których poszukuję. Doradca dopytał czy mają to być kolczyki długie czy krótkie oraz z jakiego kruszcu. Pokazał mi kilka modeli z witryny. Wybrałam konkretny model i doradca od razu zaproponował obejrzenie i przymiarkę dwóch modeli. Pracownik w żaden sposób nie sugerował decyzji podkreślając, że to mi powinny się podobać kolczyki. Dodał, tylko iż jedne z nich są bardziej wyraziste. Miał sympatyczny głos oraz nienaganną prezencję. Pięknie pachniał co również ma wpływ podczas obsługi :) polecam! Ceny były porównywalne do biżuterii w innych salonach. Obsługę ze strony pracownika oceniam na duży plus! Profesjonalizm oraz elegancja w jednym.

Stylowa biżuteria

Od wejścia rzucał się w oczy plakat z informacją o obniżce cen nawet do 50%. Weszłam zaintrygowana. Pracownica rozmawiała z dwoma klientami. Niestety rozmowa nie była miła. Klienci byli specyficzni i wyprowadzili pracownicę z równowagi przez co wyrażała się podniesionym głosem i w dodatku opryskliwie. Mimo wszystko w takiej sytuacji powinna zachować kulturę osobistą niezależnie od tego jakiego klienta przyjdzie jej obsłużyć. Niepotrzebnie wdawała się w dyskusję z mężczyzną. Dla mnie z kolei była bardzo miła. Poleciła kilka rodzajów kolczyków bo o nie pytałam. Potrafiła celnie podać zalety biżuterii wskazując na unikatowość wybranych przeze mnie kolczyków. Cały czas się uśmiechała. Doradzała które z produktów będą się lepiej prezentować. Ogólnie na plus choć niesmak po obsłudze dwóch poprzednich klientów pozostał...

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem