Opinie wystawione przez użytkownika: Monika_3105

Na plus!

W salonie było czysto. Kosmetyki na półkach były odpowiednio nasycone. Niestety pierwsza pracownica, która zagaiła rozmowę pokazała mi gdzie znajdę produkt i odeszła bez słowa. S dodatku pisała smsa. Poczułam się zlekceważona. Z kolei druga pracownica obsłużyła mnie fenomenalnie. Nie dość, że poleciła kosmetyki marki własnej w dobrej cenie to zaproponowała makijaż. Pokazała jak się malować poszczególnym kosmetykiem i na co zwracać uwagę. Była bardzo naturalna w trakcie rozmowy. Pomogła mi wybrać odpowiedni odcień różu i bronzera. Poleciła zakup trzeciego produktu za 1 grosz. Była tak miła i przyjaźnie nastawiona, że nie chciało mi się wychodzić ze sklepu.

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 21.10.2019
Biedronka Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 19.10.2019
KOMFORT Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 19.10.2019
Media Markt Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 19.10.2019
WITTCHEN Inna forma kontaktu

Średnio...

Weszłam do sklepu z zamiarem zakupu konkretnego produktu. Z uwagi na problem ze znalezieniem go poprosiłam pracowników o pomoc. Na początku jedynie wskazali mi właściwą alejkę jednakże nadal nie mogłam znaleźć dyktafonów. Podeszłam zatem ponownie mówiąc, iż nadal nie widzę produktów. Pracownica zaprowadziła mbie wówczas we właściwe miejsce. Oświadczyła, że niestety asortyment jest ubogi w te produkty. Po chwili zaproponowała tańszy produkt w oparciu o dane z systemu. Okazało się bowiem, że w dostawie dojechały nowe modele dyktafonów w niższej cenie. Pracownica odpowiadała wyczerpująco na każde moje pytanie. Niestety przy kasie pracownica była niezbyt miła. Miała naburmuszoną minę, wyglądała jakby pracowała za karę. Ceny niestety trochę wysokie w porównaniu do ofert konkurencyjnych sklepów.

Super

Weszłam do pizzerii z zamiarem wypicia lub zjedzenia czegoś lekkiego. Przy wejściu zostałam przywitana i zaproszona przez kelnerkę. Podeszła do mnie w momencie gdy zaznajomiłam się nieco z menu więc w odpowiedniej chwili. Oświadczyła, że niestety z lżejszych potraw mają jedynie sałatki, które można samodzielnie skomponować. Poleciła mi jednak pyszny, mniej słodki napój, który ze smakiem wypiłam. Była miła i uprzejma. Zwracała dużą uwagę na gości. Podchodziła by upewnić się czy czegoś im nie brakuje. Polecam ze względu na świetną obsługę wyczuloną na potrzeby klienta.

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 18.10.2019
Media Expert Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 18.10.2019
Drogerie Natura Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 16.10.2019
LIDL Inna forma kontaktu

Średnio...

Sklep jest dobrze zatowarowany, ceny są przeciętne. Niestety pracownica na sali sprzedaży obsłużyła mnie po macoszemu. Nie dość, że ciągle pisała smsa to jeszcze miała niemiły ton głosu. W okolicy pieczywa na podłodze panował nieład. Okruchy chleba były widoczne gołym okiem. Wędliny są dobrej jakości, niestety niezbyt estetycznie pakowane przez pracownicę. Przy kasie panują niemiłosierne kolejki. Niestety prscownicy nie reagują ba dużą ilość kolejki do kasy. Ogółem średnio...

Na plus!

Sklep jest czysty i bardzo dobrze zaopatrzony. Uwielbiam nowinki kosmetyczne ale wiele z kosmetyków tu dostępnych widziałam na oczy pierwszy raz... Liczne promocje zachęcają do zakupów. Niestety pracownicy są zorientowani bardziej na prace z towarem niż obsługę klientów. Zapytani jednak udzielają kompleksowej pomocy z uśmiechem i życzliwą poradą. Kasjerka była niezbyt miła, wygladała jakby chciała już skończyć zmianę. Ogólnie na plus!

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 28.09.2019
T-Mobile Usługi Bankowe Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 27.09.2019
T-Mobile Inna forma kontaktu

Ok.

Ok.

Ocena z dnia: 25.09.2019
Alior Bank Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 25.09.2019
mBank Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 23.09.2019
Allegro.pl Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 22.09.2019
empik Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 21.09.2019
YouTube Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 21.09.2019
Credit Agricole Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem