Opinie wystawione przez użytkownika: Monika_3105

Przyzwoita obsługa

Weszłam do sklepu z zamiarem zakupu butów do biegania. Bardzo szybko zostałam przywitana przez doradcę, który niemal od razu zaptoponowsl pomoc. Wypytał na jakie dystanse potrzebuję butów i jaki rozmiar wchodzi w grę. Zaproponował 4 pary butów, podkreślał dlaczego warto wybrać konkretny model. Po mojej decyzji pochwalił mój świetny wybór i zaprosił do kasy. Wcześniej polecił koszulki sportowe. Ogólnie polecam ze względu na świetną obsługę. Niestety ciężko dostać obuwie w rozmiarze 39, dużo modeli jest przebranych.

Nie polecam!

W salonie jest strasznie mały wybór oprawek, nie mogłam znaleźć odpowiednich oprawek gdyż wszystkie wyglądały tak samo. Konsuktantka była nastawiona do mnie negatywnie, miała naburmuszoną minę przez całą naszą rozmowę. Nie zauważyłam u niej krzty uśmiechu. W ogóle nie zainicjowała rozmowy z żadnym z klientów, trzeba było samemu prosić o pomoc. Optometrystka z kolei była bardzo miła, mówiła prostym językiem. Ceny konkurencyjne w stosunku do innych salonów ale co z tego skoro mnie osobiście zniechęciła doradczyni na sali sprzedaży. Dlatego nie polecam!

Świetna obsługa

W salonie jest wysokie zorientowanie na klienta. Praktycznie każdy z nich zostaje przywitany po wejściu do księgarni. Pracownik przejmuje inicjatywę i sugeruje pomoc klientowi niezdecydowanemu, który rozgląda się po produktach. Super, że gdy rozmowę z księgarzem przerywa inny klient i jednocześnie prosi go o pomoc inny pracownik podchodzi i z zapałem zaprasza klienta do siebie. Ponadto księgarz jest w stanie polecić książkę bazując na własnym doświadczeniu i wiedzy jak i na recenzji innych klientów. Poleca produkt dodatkowy. Obsługa przy kasie jest szybka i sprawna. Również pada tu propozycja produktów dodatkowych. Jednym słowem ... polecam i zapraszam :)

Polecam

Po wejściu do księgarni klienci od razu są witani przez księgarza. Księgarz sam dopytywał klientów czy może w czymś trzeba doradzić. Doradca był w stanie doradzić i polecić ciekawą książkę przy czym od razu zaznaczył, że thrillerów i kryminałów niestety nie czyta. Pozytywne, iż księgarz cały czas się uśmiechał. Szybko i sprawnie obsłużył mnie przy kasie polecając produkt dodatkowy. Ponadto w księgarni było wiele ciekawych obniżek cenowych dlatego warto wejść i znaleźć dla siebie jakąś ciekawą pozycję książkową.

Świetna obsługa

Jestem zaskoczona profesjonalną obsługą i wiedzą ze strony księgarza na temat książek. Chociaż nikt mnie nie przywitał po wejściu do salonu ani nie zainicjował rozmowy to złe wrażenie skorygowała rozmowa ze sprzedawcą na sali sprzedaży. Pan znał świetnie literaturę kryminalną i książki z serii thrillerów. W końcu mogłam sobie z kimś swobodnie porozmawiać na temat tych książek. Nawiązałam z pracownikiem luźną rozmowę i wywiązała się sympatyczna dyskusja. Pracownik był w stanie polecić ciekawą książkę, co więcej znał jej treść. Potrafił ciekawie o każdej opowiedzieć. Polecam pana księgarza, jest to właściwa osoba na właściwym miejscu!

Tak sobie

Weszłam do sklepu zachęcona plakatem o obniżce do 60%. W sklepie znajdowało się około 5 pracowników. Mimo, że rozglądałam się dłuższy czas nikt niestety nie zaproponował mi pomocy. Sama poprosiłam o odszukanie ciekawego modelu obuwia. Pracownica była grzeczna ale nie wypytała szczegółowo czego szukam. Tak naprawdę trafiła "na ślepo " w mój gust. Niestety pracownica zostawiła mnie podczas obsługi poproszona przez innego klienta o pomoc. Nie przeprosiła ani.nie poinformowała kiedy i czy wróci. Czułam się niedostatecznie zaopiekowana przez pracowników.

Świetny sklep

Sklep po wejściu prezentuje się czysto i estetycznie. Jest mnóstwo produktów w korzystnej cenie z uwagi na trwającą promocję. Sprzedawcy witają klienta, niestety z własnej inicjatywy nie proponują pomocy. Pracownica spytana o pomoc chętnie informuje o produktach. Podczas rozmowy doradczyni miała pozytywne nastawienie i była bardzo miła. Sama poinformowała o trwających promocjach. Proponowała obuwie bazując na własnym doświadczeniu. Polecam!

Piękna biżuteria

Salon ten jest bardzo zadbany i czysty. Biżuteria jest właściwie wyeksponowana i świetnie się prezentuje. Pracownicy sami inicjują kontakt z klientem. Wyjątkowo dokładnie badają potrzeby zadając szereg pytań klientowi (o kruszec, wielkość biżuterii, zjawiskowość). Sprzedawczyni sama proponuje określony typ produktu opierając się na własnej opinii. Niestety pracownica miała neutralny wyraz twarzy dlatego czułam się spięta podczas całej mojej wizyty. Ponadto proponowała biżuterię z wyższej półki dość drogą gdzie nie każdego klienta będzie stać na wydatek rzędu 1000 zł za samą zawieszkę do lańcuszka. Ceny w salonie były dość wysokie mimo trwającej w tym czasie promocji na wybrane modele produktów.

Wysoki poziom obsługi

Weszłam do sklepu zachęcona plakatem o 60% zniżce na buty. Od razu zostałam powitana przez pracownicę. Na obsługę musiałam niestety trochę się naczekać gdyż obydwie sprzedawczynie obsługiwały klientów. Pracownica po zakończonej obsłudze sama zainicjowała kontakt. Wypytała szczegółowo jakich butów szukam i w oparciu o te informacje zaproponowała kilka fasonów. Za każdym razem pytała o moją opinię. Doradziła produkt dodatkowy w postaci torebki. Salon jest bardzo elegancki i na poziomie. Może onieśmielać. Obsługa jest profesjonalna. Buty są drogie ale świetnej jakości bo ze skóry cielęcej.

Polecam!

Wchodząc do księgarni nie miałam zamiaru kupić książki. Zaczęłam oglądać dostępne książki. Po dłuższej chwili podeszła pracownica pytając w czym może pomóc. Poprosiłam o polecenie jakiejś ciekawej książki. Ta wypytała o to jakie książki lubię, jakiego autora. Poleciła dwie pozycje książkowe. Zaintrygował mnie jej opis fabuły i zdecydowałam się na zakup. Pani księgarz była miła i pomocna. Z własnej inicjatywy skutecznie pomogła w poszukiwaniach ciekawego tytułu. Była uczynna dla wszystkich klientów. Obsługa przy kasie również przebiegła bez zarzutu (szybko i sprawnie mnie obslużono). Polecam ze względu na zaangażowanie pracowników.

Super

Weszłam do sklepu z zamiarem zakupu klapek na lato. Od wejścia zostałam powitana przez pracownicę. Zaczęłam oglądać dostępne fasony obuwia. Po chwili pracownica sama podeszła i zapytała czy może mi w czymś pomóc. Skorzystałam z pomocy i po chwili mierzyłam już śliczne klapki. Sprzedawczyni świetnie rozpoznała moje potrzeby, z własnej inicjatywy zaproponowała pomoc. Była miła i naturalna. Pomogła mi znaleźć zawieruszony rozmiar jednego z japonek. Z przyjemnością udzieliła tej pomocy. Przy kasie obsługa była równie życzliwa. Kasjerka praktycznie z każdym rozpoczynała luźną i niezobowiązującą rozmowę. Polecam ze względu na profesjonalną obsługę ze strony sprzedawców. Ponadto ceny są przystępne a sklep zadbany bo pracownice na bieżąco porządkują towar i wykładają na półki.

Profesjonalizm

Sklep wygląda profesjonalnie. Od wejścia klienta uderza piękny zapach. Doradcy witają klientów i z własnej inicjatywy proponują pomoc. Po zapytaniu ekspertki o krem do twarzy ta poleciła mi konkretną markę. Rozsmarowała trochę kremu na ręce bym poznała konsystencję. Polecała aktywnie produkty makijażowe i nowości zapachowe w salonie. Spryskała mnie tym, który najbardziej mi przypadł do gustu. Gdy wybrałam podkład do twarzy wykonała mini makijaż bym poznała efekt kosmetyku. Obsługa jak najbardziej na tak! Nie wszystkie kosmetyki są wbrew pozorom drogie. Zachęcam do wizyty

Pozytywne zaskoczenie

Sklep jest bardzo czysty. Towar estetycznie rozmieszczony, dostępny również w większych rozmiarach. Życzę wszyskim takiej obsługi jakiej ja miałam okazję doznać. Pracownica przywitała mnie już przy samym wejściu. Od razu skupiła się na mojej osobie czekając czy będę potrzebowała pomocy. Dwukrotnie zagaiła rozmowę w sposób naturalny i nienatarczywy. Świetnie wybadała moje potrzeby. Wybrała kilka sukienek i zaprowadziła do przymierzalni. Prosiła bym każdorazowo pokazała się w sukience. Szczerze doradzała wybór sukienki. Wyczułam, że doradztwo jest szczere gdyż jak źle wyglądałam mówiła to wprost. Cały czas była w pobliżu przymierzalni by w razie potrzeby służyć. Ponadto nie chciała sprzedać produktu na siłę. Dodatkowo dobrała świetną biżuterię do sukienki. Była miła i grzeczna. Jednym słowem.. rewelacja! Jedyny minus to trochę wysokie ceny ale przy takiej obsłudze warto się skusić na zakup.

Duży wybór odzieży

Polecam sklep na spory wybór odzieży praktycznie w każdym rozmiarze. Ceny na każdą kieszeń, ponadto wszystkie ubrania wykonane z bawełny. Niestety rozmiaròwka jest zaniżona dlatego warto brać ubrania rozmiar większe szczególnie dla dzieci. Sklep jest czysty. Pracownice zapytane udzielają informacji. Niestety same nie inicjują rozmowy gdy klient czegoś szuka. Często się zdarza, że rozmawiają między sobą i nie przeszkadza im nawet obecność klienta... Niektóre komentarze pracownice mogłyby zachować dla siebie...

Polecam ze względu na obsługę

Polecam zakupy w sklepie. Można tu znaleźć wiele ciekawych fasonów w większych rozmiarach również. Niestety sukienki są dość drogie ale dobrej jakości. Jestem mile zaskoczona jakością obsługi przez ekspedientki. Obsługiwały mnie dwie przemiłe pracownice. Były tak pozytywnie nastawione, że zakupy przebiegły w miłej atmosferze choć mierzenie odzieży było uciążliwe ze względu na panujący upał. Pracownice cały czas się uśmiechały, były życzliwe. Oceniały mój wygląd w każdej z sukienek i były obiektywne. Polecam z całego serca!

Żenada!

Odradzam zakupy w tym sklepie internetowym. Zamówiłam dwa produkty tj. buty i sukienkę. Na zamówienie czekałam około 6 dni co jest dla mnie za długim terminem w porównaniu do innych firm odzieżowych wysyłających odzież w czasie 24 godzin. Niestety sukienka była za duża. Odesłałam towar w wymaganym terminie. Niestety zwrotu nie otrzymałam w wymaganym czasie. Dopiero po złożeniu reklamacji zareagowano na moje zgłoszenie. Na poprzednie maile odpisywano ogólnikami, mało konkretnie. Podsumowując wszystko jest w porządku gdy towar klientowi pasuje. Gdy trzeba towar oddać pojawiają się problemy. Zdecydowanie odradzam. Do dziś nie mam pieniędzy za sukienkę .

Kompleksowa obsługa

Do apteki tej niestety ciężko trafić ze względu na trwający obecnie remont elewacji budynku. Nie ma na zewnątrz charakterystycznego krzyża. Farmaceutka po zakomunikowaniu objawów chętnie i z zaangażowaniem badała potrzeby tj. zadawała pytania uszczegółowiające. Poleciła mi lek już przeze mnie stosowany, który jest w mojej ocenie jest bardzo skuteczny i sprawdza się w dolegliwościach związanych z obrzękami. Farmaceutka była bardzo miła. Cierpliwie odpowiadała na moje pytania. Polecam ze względu na rzetelną obsługę i fachowe doradztwo. Minus za brudną podłogę i niezbyt czysty fartuch u fatmaceutki.

Przeciętnie

Restauracja jest świetnie urządzona. Meble wraz z unikalnymi wystrojem ścian tworzy niezwykłą atmosferę że nie chce się wychodzić. Kawiarnia jest spora, odpowiedni rozstaw stolików daje dyskrecję każdemu klientowi. Obsługę w kawiarni oceniam dobrze. Pracownica niestety okazała zniecierpliwienie w momencie niezdecydowania co do rodzaju ciasta do zjedzenia. Odczułam zirytowanie z jej strony. Obsługa trwała dość długo. Niestety polecone ciasto nie smakowało mi. Pracownica nie sprawiała wrażenia pozytywnie nastawionej do klientów. Ponadto naczynia nie były ba bieżąco uprzątane. Minus za brak toalety w kawiarni. Ceny porównywalne do innych kawiarni.

Spory wybór sukienek

Wchodząc do butiku nie myślałam, że uda mi się wybrać jakąkolwiek sukienkę. Pracownica sama zainicjowała kontakt. Przywitała i spytała czego szukam. Wybrała mi kilka sukienek wedle tego, co powiedziałam. Zmierzyłam chyba z 9 sukienek. Super, że w przymierzalni jest lustro przy wyjściu bo sprzedawczyni może ocenić efekt i doradzić kolejną kreację. Można ubrać szpilki by zobaczyć jak ubiór prezentuje się z odpowiednim obuwiem. Pracownica kompleksowo dobiera strój wraz ze sweterkiem i biżuterią oraz torebką. Ceny trochę wysokie. Przymierzalnie były czyste ale przy pracownicy odczuwałam dyskomfort, byłam spięta mimo, że ta była miła. Wyczułam, że nie jest do końca życzliwa. Polecam sklep dla drobnych, szczupłych Pań. Ze względu na spory wybór każda z nich znajdzie fason dla siebie.

Śliczna biżuteria

Salon jest czysty i zadbany, charakterystycznie oświetlony. Pracownica przywitała mnie przy samym wejściu. Zapytała czego szukam. Była ubrana bardzo elegancko i estetycznie. Zadała dużo pytań tak, by wiedzieć co może zaproponować. Zaproponowała mi śliczne bransolety w charakterystyczne misie Tous. Umożliwiła wzięcie biżuterii do ręki, zaproponowała by zrobić zdjęcie produktu aby skonsultować wybór z mężem. Salon jest dość drogi ale biżuteria w nim ma dużo karatów.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem