Opinie wystawione przez użytkownika: Monika_3105

Jestem rozczarowana...

Sklep jest gustownie urządzony, a bielizna estetycznie rozmieszczona. Po wejściu do sklepu zostałam powitana przez pracownicę. Gdy zaczęłam rozglądać się po asortymencie podeszła do mnie z zapytaniem w czym może pomóc. Zaproponowała mi kilka fasonów staników. Sprzedawczyni czuwała przy przymierzalni podczas mierzenia biustonosza. Zasugerowała o wiele większy rozmiar miseczki. Finalnie wybrała dla mnie świetny model. Niestety nie jestem zadowolona z obsługi. Zauważyłam, że sprzedawczynie sugestywnie na siebie spoglądają przez co źle się czułam jako klientka. Gdy zrezygnowałam z zakupu zachowanie pracownicy diametralnie się zmieniło. Nawet mnie nie pożegnała. Zrobiła naburmuszoną minę. Wydaje mi się, że przymierzenie produktu nie zobowiązuje do zakupu a każdy ma prawo przemyśleć decyzję o zakupie. Ta pracownica jednak myślała inaczej sądząc po jej zachowaniu...

Na plus!

Przechodziłam koło księgarni i w oczy rzuciła mi się promocja -50%. Zaczęłam oglądać dostępne książki na wyspie. Po chwili podeszła do mnie Pani Księgarz i spytała czy coś doradzić. Zaproponowała dwie książki opisując pokrótce fabułę. Wskazała, że są ciekawe. Nie miałam wcale zamiaru nic kupować lecz pracownica była tak przyjemna i zaangażowana w rozmowę, że skusiłam się na dwie pozycje z wyspy. Świetna atmosfera w księgarni i świetne doradztwo...Zapraszam! :)

Świetna obsługa

Zostałam powitana tuż po wejściu do drogerii. Wszystkie produkty były estetycznie rozmieszczone. Pracownica od razu spytała jak może pomóc. Wypytała mnie o szczegóły co do poszukiwanego produktu dzięki czemu doskonale wiedziała co może mi polecić. Byłam zaskoczona możliwością wypróbowania peelingu jak również otrzymaniem licznych próbek kosmetyków. Polecam serdecznie! Zaangażowanie pracownicy zrobiło na mnie duże wrażenie.

Pyszny tort bezowy

Co najmniej dwa razy w miesiącu odwiedzam tą kawiarnię ze względu na wyjątkową atmosferę lokalu. Baristki w miarę szybko przygotowują kawę oraz małe co nieco do niej. Aktywnie proponują dodatki do kawy. Mała czarna jest przyrządzana idealnie. Lokal jest czysty i gustownie urządzony. Wyjątkowe wnętrze sprzyja wytchnieniu. Polecam pyszny tort bezowy. Tego smaku się nie zapomina!

Jestem rozczarowana...

Jestem rozczarowana jakością obsługi po ostatniej wizycie w sklepie. Zwykle wychodzę z nieho zadowolona ale nie tym razem. Udałam się do sklepu z zamysłem zakupu prezentu. Przywitała mnie pracownica pytając w czym może mi pomóc. Poprosiłam o doradzenie jakiegoś zestawu. Zasugerowałam konkretny zapach doradczyni. Niestety nie była zbytnio zaangażowana by mi coś polecić. Wskazała mi kilka produktów. Gdy powiedziałam, że nie jestem pewna co do tego zakupu przeprosiła mnie tłumacząc, że jest sama i musi podejść do drugiego klienta. Niestety już do mnie nie wróciła. Skupiła się na wygładzaniu jakiegoś opakowania przy kasie zgniecionego przez klientkę. Doradzała mało aktywnie będąc myślami gdzieś indziej. Finalnie wybrałam kosmetyki ale liczyłam na inną jakość obsługi.

Piękna biżuteria

Od razu po wejściu do sklepu zostałam przywitana przez doradczynię. Gdy przejrzałam asortyment pracownica podeszła do mnie z zapytaniem w czym mogę pomóc. Niestety zadała mało pytań badających potrzeby więc nie wiedziała dokładnie jakiej biżuterii szukam. Pokazała mi wszystkie modele kolczyków bym sama wybrała interesujący mnie model. Była mało zdecydowana, raczej bierna w sprzedaży, nie sugerowała w żaden sposób wyboru. Zachowywała się jednak kulturalnie, była stonowana. W porównaniu do innych sklepów ceny biżuterii były zauważalnie wyższe.

Super obsługa

Salon jest mały ale estetycznie i elegancko urządzony. Pracownik salonu przywitał mnie tuż po wejściu mówiąc "dzień dobry " i uśmiechając się. Dał mi chwilę na rozejrzenie się po asortymencie i zapytał w czym może pomóc. Opisałem kolczyki których poszukuję. Doradca dopytał czy mają to być kolczyki długie czy krótkie oraz z jakiego kruszcu. Pokazał mi kilka modeli z witryny. Wybrałam konkretny model i doradca od razu zaproponował obejrzenie i przymiarkę dwóch modeli. Pracownik w żaden sposób nie sugerował decyzji podkreślając, że to mi powinny się podobać kolczyki. Dodał, tylko iż jedne z nich są bardziej wyraziste. Miał sympatyczny głos oraz nienaganną prezencję. Pięknie pachniał co również ma wpływ podczas obsługi :) polecam! Ceny były porównywalne do biżuterii w innych salonach. Obsługę ze strony pracownika oceniam na duży plus! Profesjonalizm oraz elegancja w jednym.

Stylowa biżuteria

Od wejścia rzucał się w oczy plakat z informacją o obniżce cen nawet do 50%. Weszłam zaintrygowana. Pracownica rozmawiała z dwoma klientami. Niestety rozmowa nie była miła. Klienci byli specyficzni i wyprowadzili pracownicę z równowagi przez co wyrażała się podniesionym głosem i w dodatku opryskliwie. Mimo wszystko w takiej sytuacji powinna zachować kulturę osobistą niezależnie od tego jakiego klienta przyjdzie jej obsłużyć. Niepotrzebnie wdawała się w dyskusję z mężczyzną. Dla mnie z kolei była bardzo miła. Poleciła kilka rodzajów kolczyków bo o nie pytałam. Potrafiła celnie podać zalety biżuterii wskazując na unikatowość wybranych przeze mnie kolczyków. Cały czas się uśmiechała. Doradzała które z produktów będą się lepiej prezentować. Ogólnie na plus choć niesmak po obsłudze dwóch poprzednich klientów pozostał...

Na plus!

Weszłam do sklepu zaciekawiona produktami przy wejściu z oznaczeniem przeceny. Wybrałam gustowny krem do twarzy. Liczne promocje biły po oczach zachęcając do zakupu. Niestety nie zostałam powitana przez pracowników po wejściu do sklepu. Dopiero podczas obsługi kasowej usłyszałam "dzień dobry ". Pracownice przyjaźnie nastawione i uśmiechnięte skupione były na klientach. W momencie utworzenia sporej kolejki podeszła do drugiej kasy doradczyni ze wsparciem dzięki czemu po chwili wszyscy klienci byli obsłużeni. Kasjerka szybko i sprawnie dokonała transakcji. Wręczyła mi próbki produktów do wypróbowania co pozytywnie mnie zaskoczyło. Z uwagi braku karty przy sobie poprosiła o numer telefonu. Podsumowując, polecam ze względu na estetykę rozmieszczenia towarów i obsługę wyczuloną na klienta.

Świetna obsługa

Sklep jest duży i przestronny. Nawet przy dużej ilości klientów odpowiednia szerokość między regałami zapewnia komfort zakupów. Po wejściu niestety nie zostałam przywitana przez kasjerki lecz były zajęte obsługą klientów więc najzupełniej zrozumiale, że nie zwracały uwagi na wchodzące osoby. W momencie mojej wizyty akurat przyjechał towar więc w głębi sklepu panował rozgardiasz. Ciężko było przejść. Wszystkie niedogodności rekomensowała świetna obsługa a sali sprzedaży i przy kasie. Gdy spytałam pracownicy o spódniczkę odparła, że produkt wyprzedał się ale przyniosła mi go z magazynu. Mimo tego, że była zajęta chętnie przyniosła spódniczkę z magazynu. Przy kasie pracownica była uśmiechnięta i grzeczna. Żartowała przez co zakupy były przyjemniejsze. Polecam ze względu na rewelacyjną obsługę!

Super!

Weszłam do drogerii z zamiarem zakupu jednego, drobnego produktu. Zaskoczyła mnie ilość pracowników rzetelnie ukladających towar. Pierwsza napotkana pracownica przywitała mnie z uśmiechem. Odniosłam wrażenie, że chętnie udzieli mi pomocy jeśli będę takiej potrzebowała. Ponadto liczne promocje zachecały do zakupu kolejnych produktów. Podchodząc do kasy nie zauważyłam przy niej kasjerki. Ta rozkladała towar lecz gdy zobaczyła że czekam na obsługę natychmiast podeszła. Przywitała mnie i poleciła trzy produkty dodatkowe. Mówiła o ich właściwościach z takim przekonaniem, iż prawie kupiłam polecany krem. Choć nie miałam karty klienta nie było problemu by odszukać ją w systemie po numerze telefonu. Polecam ze względu na profesjonalną obsługę!

Żenada!

Odwiedziłam sklep w niedzielę. Nie mam uwag co do czystości w sklepie oraz zatowarowania. Pracownicy na bieżąco porządkowali i dokładali towar. Z uwagi, że byłam z małym dzieckiem w wózku chciałam ustawić się do kasy w kolejce. Akurat jedna z pracownic pracowała na paleciaku. Nadąsana powiedziała, że mam się przesunąć bo nie ma jak przejechać.. Ponadto kasjerka namiętnie rozmawiała przez zestaw słuchawkowy. Bez ogródek żaliła się komuś, że musi siedzieć w niedzielę w pracy, że teraz to powinna być w domu z rodziną.. Ponadto nie może nic zrobić bo ciągle jest wzywana na kasę jak ustawi się raptem kilku klientów więcej do kasy... Byłam zażenowana sytuacją. Klienci przede mną też nie bardzo wiedzieli jak się zachować. Według mnie takie sytuacje pokazują prawdziwą naturę obsługi. Sprzedawcy zachowują się profesjonalnie w dni teoretycznych badań jakościowych wiedząc zapewne kiedy mogą mieć miejsce. Przychodząc w niedzielę do sklepu jakość obsługi pozostawiła wiele do życzenia...

Przeciętnie

Wchodząc do księgarni zauważyłam pracownicę stojącą przy stanowisku kasowym. Była tak zaabsorbowana szukaniem czegoś (czytaniem?) w komputerze, że nie zauważała wchodzących klientów. Duży plus, iż w końcu do mnie podeszła i zapytała jak może mi pomóc. Była mało zdecydowana, wydawała się być nieśmiała przez co pod koniec to ja jako klient przejęłam inicjatywę w rozmowie. Pani księgarz była w stanie polecić mi książki bazując w dużej mierze na swojej wiedzy i odczytaniu. Podczas obsługi kasowej niestety nie poleciła produktu dodatkowego. Obsługa kasowa finalnie przebiegła szybko i sprawnie a ba odchodne poleciłam jej kilka książek z racji, że czytywała taką literaturę jak ja :)

Świetne ceny i duży wybór

Salon jak każdy sklep W. KRUK był bardzo zadbany. Gdy weszłam nie było żadnego doradcy na sali sprzedaży ale od razu wyszła do mnie pracownica, przywitała i po chwili spytała czego szukam. Wprawdzie zadała mało pytań rozpoznających potrzeby ale poleciła mi swietne zawieszki w promocyjnych wówczas cenach. Można było wybierać z dużej ilości modeli. Wybrałam piękną zawieszkę za raptem 70 zł gdzie normalnie kosztowała ponad 2 razy więcej. Pracownica zachowywała wysoką kulturę osobistą podczas obsługi. Jestem bardzo zadowolona. Polecam szczególnie ten salon ze względu na duży wybór biżuterii.

Świetna obsługa!

Po wejściu do salonu już w samym wejściu zostałam powitana przez pracownika. Mimo, iż zajmował się wykładaniem towaru przerwał swoją pracę i zajął się obsługą. Zapytał czego szukam. Poprosiłam o kołoszeszyt i wówczas pracownik zaprowadził mnie w miejsce usytuowania produktu. Stwierdziłam, że szukam ciekawej gry dla dziecka. Doradca wypytał o wiek i płeć obdarowywanej i polecił konkretne gry opierając się na swiim doświadczeniu co przemówiło do mnie najbardziej. Gdy wybrałam produkt polecił mi jeszcze ciejawe bajeczki. Od siebie podarował balonik i brelok firmowy dla synka. Jestem bardzo zadowolona. Doradca obsłużył mnie profesjonalnie, z zaangażowaniem będąc przy tym uśmiechnięty. Polecam serdecznie!

Świetna obsługa

Weszłam do sklepu aby tylko się rozejrzeć. Moją uwagę przykuł peeling stojący na wyspie na wprost wejścia. Od razu podeszła do mnie pracownica, przywitała mnie z uśmiechem i zaproponowała doradztwo. Zapytałam o peelingi do ciała. Wskazała mi z uśmiechem jakie produkty dostanę. Zaproponowała sprawdzenie konsystencji niektórych z nich poprzez testery. Ogólnie polecam sklep ze względu na świetne ceny. Jakość produktów jest świetna, poza tym peelingi ślicznie pachniały. Warto się skusić :)

Przyzwoita obsługa

Weszłam do sklepu z zamiarem zakupu butów do biegania. Bardzo szybko zostałam przywitana przez doradcę, który niemal od razu zaptoponowsl pomoc. Wypytał na jakie dystanse potrzebuję butów i jaki rozmiar wchodzi w grę. Zaproponował 4 pary butów, podkreślał dlaczego warto wybrać konkretny model. Po mojej decyzji pochwalił mój świetny wybór i zaprosił do kasy. Wcześniej polecił koszulki sportowe. Ogólnie polecam ze względu na świetną obsługę. Niestety ciężko dostać obuwie w rozmiarze 39, dużo modeli jest przebranych.

Nie polecam!

W salonie jest strasznie mały wybór oprawek, nie mogłam znaleźć odpowiednich oprawek gdyż wszystkie wyglądały tak samo. Konsuktantka była nastawiona do mnie negatywnie, miała naburmuszoną minę przez całą naszą rozmowę. Nie zauważyłam u niej krzty uśmiechu. W ogóle nie zainicjowała rozmowy z żadnym z klientów, trzeba było samemu prosić o pomoc. Optometrystka z kolei była bardzo miła, mówiła prostym językiem. Ceny konkurencyjne w stosunku do innych salonów ale co z tego skoro mnie osobiście zniechęciła doradczyni na sali sprzedaży. Dlatego nie polecam!

Świetna obsługa

W salonie jest wysokie zorientowanie na klienta. Praktycznie każdy z nich zostaje przywitany po wejściu do księgarni. Pracownik przejmuje inicjatywę i sugeruje pomoc klientowi niezdecydowanemu, który rozgląda się po produktach. Super, że gdy rozmowę z księgarzem przerywa inny klient i jednocześnie prosi go o pomoc inny pracownik podchodzi i z zapałem zaprasza klienta do siebie. Ponadto księgarz jest w stanie polecić książkę bazując na własnym doświadczeniu i wiedzy jak i na recenzji innych klientów. Poleca produkt dodatkowy. Obsługa przy kasie jest szybka i sprawna. Również pada tu propozycja produktów dodatkowych. Jednym słowem ... polecam i zapraszam :)

Polecam

Po wejściu do księgarni klienci od razu są witani przez księgarza. Księgarz sam dopytywał klientów czy może w czymś trzeba doradzić. Doradca był w stanie doradzić i polecić ciekawą książkę przy czym od razu zaznaczył, że thrillerów i kryminałów niestety nie czyta. Pozytywne, iż księgarz cały czas się uśmiechał. Szybko i sprawnie obsłużył mnie przy kasie polecając produkt dodatkowy. Ponadto w księgarni było wiele ciekawych obniżek cenowych dlatego warto wejść i znaleźć dla siebie jakąś ciekawą pozycję książkową.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem