Opinie wystawione przez użytkownika: Monika_1493

odradzam kobietą w ciąży

Fatalne podejście do pacjentki w zaawansowanej ciąży z cukrzycą ciążową. Skierowania do szpitala wydawane przez dwóch lekarzy (3 skierowania) celem zakończenia o czasie ciąży z uwagi na podejrzenie zbyt dużego płodu do moich możliwości. Zostałam przyjęta 19.03.2019 a następnie wypuszczona po 3 dniach, gdyż wyszło im, że brak objawów porodu a dziecko według nich nie jest duże bo zaledwie 3,5kg przy moim wzroście 155cm i wadze 61kg. Następne skierowanie gdyż lekarze nie mogli pojąć jakim cudem mnie wypuścili i nie zakończyli ciąży - znów długie oczekiwanie na izbie by usłyszeć od lekarza, że on by mnie położył na rozwiązanie ciąży ale przełożona się nie zgodziła. Trzecia wizyta u lekarza z UCK prowadzącego moją ciążę, który był zdumiony i nie chciał komentować postępowania patologii ciąży bo według niego dziecko wyszło 4kg i szybko wydał skierowanie ponowne na zakończenie ciąży. Przyjęto mnie znów na patologię gdzie nie przestrzegano diety kobiety z cukrzycą ciążową bo ciągle Paniom brakowało dla mnie odpowiedniego jedzenia, a dwa trzymano mnie tak do 30.03 by podać oksytocynę, która nic nie dała. Gdy 31.03. zaczął się poród to nagle uznano że dziecko jest za duże a moja miednica za mała do rodzenia, po porodzie zielone wody więc podjęto decyzję o cesarskim cięciu - gdzie tu jest logika? przetrzymano mnie po to, by usłyszeć, że jednak dziecko faktycznie ma 4kg i że jednak ich pomiary wcześniejsze miednicy były błędne bo się okazało, że naturalnie nie dałabym rady. Jedyne kogo z czystym sercem mogę polecić jako lekarzy z oddaniem to Pan Dr Adamski z poradni patologii ciąży i Pan Dr Grzeczka, który asystował przy moim porodzie oraz jako jeden z nielicznych lekarzy służy radą i pomocą. Reszta lekarzy z patologii ciąży niestety mam wrażenie jakby wykonywała swój zawód za karę i chciała się szybko pozbyć pacjentów bo brak miejsc. Niestety trauma na całe życie po tym doświadczeniu z UCK. Poród w 41+1 tyg.

takiego słabego strzyżenia nie ma nigdzie w tej cenie

Szczerze napiszę o wrażeniach ze strzyżenia. Pierwszy raz pojawiłam się w listopadzie na zwykłym strzyżeniu bez modelowania. Fryzjerka się mną zajęła, czyli umyła włosy a następnie przeszła do pytania jakiej fryzury oczekuję. Podałam swoje wymagania, iż ma być to skrócenie po ciąży włosów o 5 cm, wycieniowanie, zaś najkrótsza warstwa miała iść od brody. Pani oczywiście sto pytań, czy nie chcę zmienić swojej fryzury, bo mam pociągłą twarz itp. ale ja zostałam przy swoim. Fryzjerka przeszła do strzyżenia a następnie suszenia włosów. Po wysuszeniu nie upewniła się, czy warstwy po obu stronach są równe i czy spajają się ze sobą bez oddzielenia się. Oczywiście za całość usługi zapłaciłam 110zł. Po przyjściu do domu i wyprostowaniu ich okazało się, że warstwy nie są równe, są grube na końcach i się oddzielają, a po trzecie najkrótsza warstwa nie poszła od linii brody, a można to ująć że od linii ust. Oczywiście złożyłam reklamację na usługę i wówczas Dyrektor Niemczyński w ramach reklamacji poprawił fryzurę bez umycia włosów na sucho. Oczywiście poprawił dobrze warstwy, zaś znów nie sprawdził tak jak i fryzjerka, czy włosy po obu stronach są równe. Każda strona ma inną długość. Zawiodłam się na stosunku ceny do jakości usług. Życzę Dyrektorowi Niemczyńskiemu i załodze dalszych postępów w rozwijaniu umiejętności fryzjerskich i obniżeniu wygórowanych cen.

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 31.10.2019
CCC Inna forma kontaktu

Tak sobie.

Tak sobie.

Ocena z dnia: 30.10.2019
Lux Med Inna forma kontaktu

Słabo.

obsługa z łapanki - wygląd pozostawia wiele do życzenia, często to osoby z połamanym nosem i problemami alkoholowymi w przeszłości, lub młodzież ze zbyt dużym makijażem.

Ocena z dnia: 24.10.2019
Żabka Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

obsługa czysta, schludnie ubrana i miła

Ocena z dnia: 23.10.2019
Auchan Inna forma kontaktu

Ok.

obsługa sklepu mało przyjemna, potrafią sprzedać klientowi spleśniałe produkty, obsługa przy kasach mało sympatyczna

Ocena z dnia: 23.10.2019
Carrefour Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 22.10.2019
RTV EURO AGD Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

obsługa schludna i pomocna

Ocena z dnia: 22.10.2019
Leroy Merlin Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

sprawnie i szybko, choć zbyt dużo rozmów prywatnych prowadzą przy kasach przez swoje słuchawki

Ocena z dnia: 21.10.2019
LIDL Inna forma kontaktu

Ok.

obsługa mało sympatyczna

Ocena z dnia: 20.10.2019
Tesco Inna forma kontaktu

Tak sobie.

ludzie przy kasach i w sklepach mam wrażenie że rekrutowani z łapanki. mało sympatyczni, często zdarza się,że przychodzą w przesadzonym makijażu, tłustych włosach.

Ocena z dnia: 20.10.2019
Biedronka Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 18.10.2019
Rossmann Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 16.10.2019
Hebe Inna forma kontaktu

Dobrze.

obsługa schludna i pomocna

Ocena z dnia: 16.10.2019
PEPCO Inna forma kontaktu
Ocena z dnia: 04.10.2019
Allianz Inna forma kontaktu

Tak sobie.

nigdy nic nie wiedzą

Ocena z dnia: 30.09.2019
Vectra Inna forma kontaktu

Ok.

mało zainteresowani klientem

Ocena z dnia: 29.09.2019
empik Inna forma kontaktu
Ocena z dnia: 28.09.2019
Nest Bank Inna forma kontaktu

Ok.

małomówni

Ocena z dnia: 28.09.2019
Shell Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem