Opinie wystawione przez użytkownika: Mirosław_202

Bardzo miła obsługa w sklepie

Bardzo miła obsługa w sklepie, ekspedientki miłe, służące pomocą,w wyborze towaru, sklep bardzo czysty, towar bardzo ładnie wyeksponowany dla klienta,przez co można wiele zobaczyć.

Obsługa na stacji paliwowej Orlen jest bardzo dobra

Obsługa na stacji paliwowej Orlen jest bardzo dobra, zawsze ktoś podejdzie do dystrybutora aby zatankować paliwo, natomiast przy kasie obsługa jest rewelacyjna gdyż zawsze poinformuje o nowych promocjach na stacji, no i oczywiście są uprzejmi do klienta, a sklep jest bardzo przejrzyście rozplanowany.

Jakość obsługi uważam za bardzo dobrą gdyż ekspedientki są

Jakość obsługi uważam za bardzo dobrą gdyż ekspedientki są zawsze miłe no i oczywiści ubrane w firmowe ciuchy. Zawsze są pomocne przy poszukiwaniu jakiegoś towaru, podpowiedzą w razie potrzeby gdzie można go znaleźć, posiadają na koszulkach identyfikatory z imionami co bardzo ułatwia komunikacje. Przy kasie klient jest bardzo mile obsługiwany, wręcz z uśmiechem, można nawet zażartować .

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem