Opinie wystawione przez użytkownika: Mika_17

Współpracuję z DHL w zawodowych relacjach

Współpracuję z DHL w zawodowych relacjach. Szybko, sprawnie, dobry kontakt. Szczególnie pochwalić chciałam kierowcę z Kalisza - Grzegorza. Bardzo dobre podejście, bezproblemowo, sprawnie i z uśmiechem.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 05.05.2013
Siódemka Oddział

Duży wybór

Duży wybór - różnych firm. Szybko i sprawnie zrobione zakupy, Szybki termin dostawy, rewelacyjny kontakt. Rabaty, próbki. POLECAM JAK NAJBARDZIEJ.

Ocena z dnia: 05.05.2013
Mix electronics Oddział

Nie mam zastrzeżeń

Nie mam zastrzeżeń. Czysto, przyjemnie - zachęca do zakupów. Obsługa miła, uśmiechnięta. Towar poukładany, jakość i cena ok.

Przyjemny sklep

Przyjemny sklep. Zabrakło jednak wyboru w towarze. Rozczarowało mnie to.

Ocena z dnia: 03.05.2013
Zoo Centrum Oddział

4 x TAK

4 x TAK. Otoczenie, wnętrze, towar, obsługa. POLECAM.

Polecam

Polecam. Obsługa sprawna, szybka i uśmiechnięta. Kasy wykorzystane - nie stoją puste. Duży wybór towaru, ceny przystępne. Czyściutko, poukładane.

Ciekawa wystawa

Ciekawa wystawa. Towar poukładany, schludnie, przyjemnie. Troszkę za mało zaangażowania w obsłudze - brak relacji z klientem. Długo oglądaliśmy towar i nikt się nami nie zainteresował.

Wszystko ok

Wszystko ok. Wnętrze, czystość, obsługa. Nie mam zastrzeżeń.

Ocena z dnia: 03.05.2013
Bershka Oddział

Powiedziałabym tak

Powiedziałabym tak - weszłam i wyszłam. Nikt do mnie nie podszedł, nie zapytał. Samo wnętrze bardzo estetyczne, przejrzyste. Towar dobrej jakości, który lubię. No cóż, w tym punkcie zakupu nie zrobiłam.

Ocena z dnia: 03.05.2013
ESOTIQ Oddział

Kolejne CCC i ocena dobra

Kolejne CCC i ocena dobra. Wnętrze czyste, przestronne, towar poukładany. Poprosiłam o pomoc w doborze obuwia - i ją uzyskałam. Obuwie zakupione, do zakupu zaproponowana pasta do konserwacji. Polecam.

Wnętrze zrobiło na mnie wrażenie

Wnętrze zrobiło na mnie wrażenie, czysto, przejrzyście, towary poukładane kolorystycznie. Dobra jakość. Jednak po 10 min pobycie w sklepie nikt do mnie nie podszedł, nie spytał w czym pomóc. Zabrakło zainteresowania. Klient niezdecydowany, bez określonego celu zakupu - wyjdzie nie dokonawszy go. Minus.

Ocena z dnia: 03.05.2013
Mohito Oddział

Ciekawa wystawa

Ciekawa wystawa, dużo towaru - poukładany tematycznie. Troszkę za ciasno, musiałam się przeciskać między wieszakami żeby przejść. Obsługa mało rozmowna, na pytania odpowiadały konkretnie, krótko. Zabrakło mi rozmowy sprzedażowej, zachęty, porady.

Świetna stylizacja wystawy

Świetna stylizacja wystawy. Wnętrze czyste, poukładane - super! Ciekawe promocje , 2 rzecz -50%.Obsługa miła, sprawna. Zakupy zrobione szybko, sprawnie i z uśmiechem.

Po wielogodzinnych zakupach przyszedł czas na zaspokojenie

Po wielogodzinnych zakupach przyszedł czas na zaspokojenie głodu. Godzina 19:48. Podczas wyboru menu, pani poinformowała nas, iż od godz 20 wszystko jest minus 50. ZASKOCZENIE. Poczekaliśmy - było warto - zarówno cena, jak i obsługa, jakość, smak, wygląd menu wszystko na ogromny plus. Polecam

Lokalizacja bardzo dobra

Lokalizacja bardzo dobra, towar jak w każdej Biedronce bez zarzutu, wystrój po zmianach ciekawy, przyjemny. Jednak ta Biedronka przywitała mnie totalnym chaosem - towar poprzewracany, jogurty leżały na półce z kosmetykami. Na podłodze leżało pudełko lodów pęknięte. Przyznaję - klientów było tego dnia mnóstwo, kolejki " kilometrowe " jednak to nie usprawiedliwia utrzymania czystości. Nie byłam zadowolona ani wyglądem wewnętrznym ani obsługą.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem