Opinie wystawione przez użytkownika: Michał_1979

Obsługa na stacji paliw rewelacyjna

Obsługa na stacji paliw rewelacyjna. Wszystko odbywa się bardzo sprawnie i szybko, do tego poziom obsługi jest bardzo wysoki. Miła i kompetentna obsługa zarówno przy dystrybutorach jak i przy kasie. Polecam zdecydowanie.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Jak na tego typu sklep jest dobrze. Miła obsługa ceny dość wysokie. Na minus: oferta i cena, wygląd miejsca obsługi. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Szybka obsługa przy kasie i brak dlugich kolejek. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

OK

OK. Ładny sklep, czysty, dużo towaru w dobrych cenach. Ale obsługa jest już. Na poziomie co najwyżej średnim albo nawer niżej. Na minus: personel, wiedza i doradztwo. Na plus: sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Wszystko na 6 z plusem. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Słabo

Słabo. Ciasto takie sobie składniki takie sobie, obsługa taka sobie. Niby nie jest najgorzej ale czegoś brakuje. Na minus: personel, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi. Na plus: wiedza i doradztwo, sprawność obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Mało asortymentu poza tym wszystko jest ok. Na minus: wygląd miejsca obsługi. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa polecam. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Dobre jedzenie a o to przecież chodzi w pizzeriach. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Piękne wnętrza, miła obsługa, pyszne jedzenie co można chcieć więcej od restauracji? Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Miła obsługa, szybko i konkretnie można załatwić wszystkie sprawy. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 12.08.2014
LIDL Oddział

Źle

Źle. Niemiła i niekompetentna obsługa. Na minus: personel, wiedza i doradztwo, oferta i cena. Na plus: sprawność obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Czysto w przeciwieństwie do sąsiedniej biedronki, ceny atrakcyjne, kompetentna obsługa klienta. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Fatalnie

Fatalnie. Jedna wielka masakra chociaż jest remont. Ale obsługi kasowej nie wymienili a ta jest poniżej poziomu krytyki. Na minus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 25.07.2014
Dworzec SKM Rumia Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem