Opinie wystawione przez użytkownika: Marta_290

Często odwiedzam ten sklep

Często odwiedzam ten sklep. Chętnie wracam do niego z uwagi na wysokiej jakości produkty jak również panującą tam atmosferę. Sklep jest zawsze uporządkowany, w przymierzalniach jest czysto. Personel sklepu jest uprzejmy oraz pomocny. Nigdy nie zauważyłam tam niczego negatywnego. Polecam.

Sklep odwiedziłam przy okazji większych zakupów

Sklep odwiedziłam przy okazji większych zakupów. Podczas kompletowania potrzebnych artykułów zwróciłam się o pomoc do pracowniczki. Reakcja na moją prośbę była prawidłowa- pracowniczka z uśmiechem wskazała mi lokalizację produktu. Na sali sprzedaży panował porządek i czystość. Plakietki cenowe umieszczone były w czytelny sposób. Kończąc zakupy udałam się do kasy gdzie dokonałam płatności za zakupy, podczas tej czynności kasjerka zachowywała się właściwie witając mnie, wyraźnie mówiąc kwotę do zapłaty oraz kwotę reszty oraz żegnając mnie. Polecam to miejsce.

Drogerię odwiedzam kilka razy w miesiącu

Drogerię odwiedzam kilka razy w miesiącu. Podczas dzisiejszej wizyty jak również podczas poprzednich wizyt już od samego wejścia zostałam powitana przez pracowniczkę stojącą za kasą. W dalszej części zakupów minęłam jeszcze 2 pracowniczki, które proponowały mi pomoc. Skorzystałam z pomocy jednej z pań, która posłużyła mi fachową radą. Po dokonaniu zakupów udałam się do kasy, podczas dokonywania płatności kasjerka zaproponowała mi również produkt dodatkowy znajdujący się na promocji.Podziękowałam. Opuszczając sklep zostałam uprzejmie pożegnana. Gorąco polecam.

Salon Vision Express odwiedzam regularnie

Salon Vision Express odwiedzam regularnie (zakup soczewek i płynów pielęgnacyjnych). Jestem zadowolona zarówno z jakości obsługi, która jest na wysokim poziomie jak również z jakości oferowanych produktów. Wygląd salonu jest nienaganny, zawsze panuje tam czystość i porządek. Polecam.

Często tankuję na tej stacji nie tylko z uwagi na dogodną

Często tankuję na tej stacji nie tylko z uwagi na dogodną lokalizację ale również na wysoką jakość obsługi. Personel stacji jest uprzejmy oraz pomocny. Na stacji zawsze jest czysto, towary są uporządkowane wygląd tego miejsca zachęca do powrotu. Stacja pozytywnie wyróżnia się na tle innych. Polecam wszystkim kierowcom!

Sklep odwiedzam średnio raz w miesiącu podczas zakupu

Sklep odwiedzam średnio raz w miesiącu podczas zakupu trudno dostępnego czasopisma. Szeroki wybór prasy, produktów spożywczych przemawia na korzyść sklepu jednak jakość obsługi jest naprawdę niska. Po wejściu do sklepu panie sprzedające nie witają klientów, nie odpowiadają również kiedy klient przywita się pierwszy! Często zdarza się, że zajęte są rozmową na prywatne tematy podczas obsługi klientów. Na pytania o ceny towarów odpowiadają z zauważalną niechęcią.

Jestem stałą klientką tego banku już od ponad 3 lat

Jestem stałą klientką tego banku już od ponad 3 lat. Bardzo cenię sobie ich profesjonalizm oraz uprzejme podejście do klienta. Oferta banku jest bogata oraz korzystna dla klienta. Jedynym minusem, który może przeszkadzać w korzystaniu z usług jest dość częsta awaria bankomatu znajdującego się tuż przy placówce.

Restaurację odwiedzam regularnie

Restaurację odwiedzam regularnie. Polecam to miejsce z uwagi na bardzo smaczne jedzenie, szeroki wybór oraz miłą obsługę. Na korzyść restauracji przemawia również możliwość zamówienia jedzenia z dostawą do domu jak również możliwość zakupu produkowanych przez nich pierogów i innych mrożonek! Organizowane w tym miejscu wesele są na najwyższym poziomie. Polecam!

Podczas dzisiejszej wizyty w sklepie Biedronka miałam

Podczas dzisiejszej wizyty w sklepie Biedronka miałam okazję zapoznać się z aktualną ofertą znajdującą się w gablotach przed sklepem. W sklepie panował porządek oraz miła atmosfera. Polecam ten sklep ponieważ odwiedzam go często i nie zdarzyło mi się napotkać trudności, nieprzyjemności lub braku porządku w tym sklepie. Sklep jeden z najlepszych w okolicy!

Na tej stacji BP tankuję regularnie

Na tej stacji BP tankuję regularnie. Korzystam również z dostępnego w tym miejscu odkurzacza. Polecam to miejsce z uwagi na uprzejmą i fachową obsługę jak również dobrej jakości sprzęt odkurzający dzięki któremu możemy szybko i tanio odkurzyć samochód.

Podczas dzisiejszej wizyty w sklepie Delikatesy Centrum

Podczas dzisiejszej wizyty w sklepie Delikatesy Centrum zauważyłam nieporządek panujący na terenie całego sklepu oraz unoszący się nieprzyjemny zapach nieświeżości. Promocji, o których informowała gazetka niestety nie było. Kasjerka nie była uprzejma dla klientów. Sklep opuściłam z negatywnym wrażeniem oraz wątpliwością czy odwiedzę go ponownie.

Sklep Delikatesy Centrum odwiedzam bardzo rzadko

Sklep Delikatesy Centrum odwiedzam bardzo rzadko. W sklepie panuje nieprzyjemna atmosfera, pracownice sklepu poproszone o pomoc niechętnie jej udzielają. Ceny produktów są wysokie, niejednokrotnie zdarza się też, że przy kasie okazuje się, że cena danego produktu jest wyższa niż podana na etykietkach cenowych. W pobliżu stoiska mięso-wędliny daje się wyczuć zapach nieświeżych produktów tego typu. Po dzisiejszej jak również i po wcześniejszych wizytach szczerze odradzam ten sklep.

Kiedyś robiłam regularnie zakupy w tym sklepie

Kiedyś robiłam regularnie zakupy w tym sklepie internetowym, jednak później zmieniłam go na inny. Kilka dni temu postanowiłam ponownie zapoznać się oferowanymi przez ten sklep produktami oraz cenami. Ceny bardzo mile mnie zaskoczyły, sklep poszerzył również swoją ofertę o nowe marki. Po dokonaniu zakupu oraz płatności oczekiwałam na paczkę i tutaj zauważyłam kolejny plus szybka wysyłka, produkty starannie zapakowane oraz przydatne gadżety w prezencie. Polecam!

Ocena z dnia: 05.08.2014
szkla.com Kontakt online

Regularnie odwiedzam sklep Textil Market w celu dokonania

Regularnie odwiedzam sklep Textil Market w celu dokonania zakupów odzieżowych. Podczas dzisiejszej wizyty zauważyłam, że oferta została rozszerzona o artykuły gospodarstwa domowego. Zmianę oceniam jak najbardziej na plus, pozostałe aspekty takie jak porządek w sklepie, fachowa obsługa, atrakcyjne ceny pozostały bez zmian więc w dalszym ciągu będę polecać ten sklep znajomym oraz robić tam zakupy.

Podczas wizyty w Galerii Niwa postanowiłam odwiedzić Vision

Podczas wizyty w Galerii Niwa postanowiłam odwiedzić Vision Express w celu zakupu soczewek. Po wejściu do sklepu nie zauważyłam przy kasie nikogo z obsługi, jedyną osobą była pani optyk wykonująca swoją pracę w osobnej oszklonej kabinie. Słowa które kierowała do osób oglądających gablotę z soczewkami i płynami pielęgnacyjnymi brzmiały: "proszę się odsunąć tutaj mamy kasę". Po kilku minutach oczekiwania na obsługę z odczuciem "bycia intruzami" klienci opuszczali sklep. Nie polecam odwiedzania tego miejsca w celu jakiegokolwiek zakupu bądź badania wzroku ponieważ obsługa lekceważy klientów i traktuje ich jak przysłowiowe "zło konieczne"!

O podjęciu decyzji aby dokonać zakupu w tej właśnie

O podjęciu decyzji aby dokonać zakupu w tej właśnie księgarni zdecydowało kilka rzeczy. Mianowicie: dostępność towaru, atrakcyjna cena, niskie koszty przesyłki oraz szybka wysyłka. Po dokonaniu zamówienia oraz potwierdzeniu go przez e-mail czas oczekiwania na przesyłkę był dokładnie taki jak napisano. Paczkę zapakowano bardzo starannie dzięki czemu książka którą kupiłam nie uległa uszkodzeniu. Polecam tą księgarnię z uwagi na to, iż zakupy przebiegają w niej bez zastrzeżeń a ceny są naprawdę atrakcyjne.

Ocena z dnia: 09.06.2011
Amazonka Oddział

Sklep meblowe Black Red White odwiedzam regularnie ponieważ

Sklep meblowe Black Red White odwiedzam regularnie ponieważ jestem na etapie urządzania mieszkania. Za każdym razem wizyty te odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Wpływ na pozytywne odczucia jakie wywołują u mnie zakupy w tym miejscu ma zapewne porządek jaki tam panuje oraz bardzo pomocna obsługa. Duży wybór świetnej jakości towarów oraz atrakcyjne ceny przemawiają za tym aby wybrać się tam na zakupy. Gorąco polecam.

W drogerii Rossmann bywam bardzo często

W drogerii Rossmann bywam bardzo często. Lubię panującą tam atmosferę, porządek i miłą obsługę. Popieram akcję ekologiczne np.zbiórkę baterii która ostatnio tam się odbywała. Za przyniesione baterie kupujący otrzymywali rabat na zakupy w wysokości 10%. Polecam to miejsce ze względu na to, że wybór towarów jest bardzo duży, ceny atrakcyjne a co najważniejsze sklep jest naprawdę przyjazny klientowi.

Z usług sieci Orange korzystam od ponad trzech lat

Z usług sieci Orange korzystam od ponad trzech lat. W ostatnim czasie jednak bardzo poirytowało mnie zachowanie konsultantów z centrali. Mianowicie, w ciągu tygodnia dzwoniono do mnie aż 4 razy. Każda rozmowa dotyczyła przejścia na abonament, mimo moich odmów próbowano na siłę "wcisnąć" mi umowę. Kiedy próbowałam grzecznie zakończyć rozmowę byłam ignorowana i dalej słyszałam jak świetną ofertę mi proponują i jak wiele stracę jeśli z niej nie skorzystam. Kiedy w końcu konsultantka zrozumiała, że nie jestem zainteresowana pożegnała się niezbyt miłym tonem.

Ocena z dnia: 18.04.2011
Orange Oddział

W hipermarkecie Kaufland bywam przy okazji większych

W hipermarkecie Kaufland bywam przy okazji większych zakupów. Prawie każdą wizytę zaliczałam do udanych ze względu na ceny, duży wybór towarów i miłą atmosferę panująca w sklepie. Podczas ostatniej wizyty jednak odczułam poirytowanie obsługą. Mianowicie kasjerka obsługująca stoisko do którego podeszłam była nie uprzejma. Nie witała klientów a towary wręcz rzucała. Kwotę jaką miałam zapłacić wypowiedziała niemiłym tonem, o kwocie wydawanej reszty się nie dowiedziałam jak również nie usłyszałam "do widzenia". Jeśli chodzi o ogólną ocenę sklepu to uważam, że jest on godny polecenia .

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem