Opinie wystawione przez użytkownika: Marcin_2064

Pełen profesjonalizm

Pełen profesjonalizm. Zarówno pan jak i pani tam pracujący bardzo mili, kompetentni. Z otwartością i uśmiechem - bardzo pozytywne wrażenia.

Pan obsługujący Kino sympatyczny

Pan obsługujący Kino sympatyczny, udzielał odpowiedzi na moje pytania. I wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że film, na który się zdecydowaliśmy widziałem już wcześniej (podobał mi się i zabrałem na niego znajomych - wcześniej widziałem w innym kinie). Film miał trwać 15 minut, trwał mniej, był skrócony, powycinane fragmenty, niezbyt pasujące do siebie przejścia pomiędzy poucinanymi fragmentami... Jakość i efekty tak, jednak czuję się oszukany. Film rewelacja, ale w wersji którą widziałem w innym kinie, gdzie i efekty były lepsze i cały film był zaprezentowany. Może inne propozycje tego kina są lepsze, je jednak już tego sprawdzać nie będę.

Wszystko czyste

Wszystko czyste, pani bardzo miła. Odpowiadała na wszystkie zadawane pytania odnośnie potraw i dodatków. Zapytała czy posiadam kupony zniżkowe. Jedyny minus: zapomniała podać zamówiony napój. Jednak po przypomnieniu oczywiście go podała. Ogólne wrażenie pozytywne.

Przez panią obsługującą zostałem bardzo miło powitany

Przez panią obsługującą zostałem bardzo miło powitany. Zamówiony mrożony jogurt dostałem ładnie podany. Pani odpowiadała na wszystkie moje pytania dotyczące dodatków w sposób bardzo precyzyjny. Jedyny minus to duża liczba paragonów w miejscu zamawiania, które zostawili poprzedni klienci.

Na żadnej stacji paliw nie zostałem obsłużony w tak miły

Na żadnej stacji paliw nie zostałem obsłużony w tak miły sposób jak na tej stacji. Pani, która mnie obsługiwała, bardzo pogodna. Zapytała o posiadaną kartę Orlen, o hot-doga i colę w promocji. Oczywiście bardzo miłe powitanie oraz pożegnanie. Mała stacja - ale wielka jakość obsługi. Szczerze polecam.

Obsługa poprawna

Obsługa poprawna. Zostałem przez kasjera przywitany, zaproponowany został mi hot-dog, pytanie o posiadaną kartą lojalnościową, życzenia dobrej podróży i pożegnanie. Stacja czysta i zadbana, obsługa sprawna.

W sklepie panował porządek

W sklepie panował porządek. Pracownik hali, młody mężczyzna udzielił mi odpowiedzi na pytanie gdzie znajdę poszukiwany produkt i mnie do niego zaprowadził. Pani przy kasie uprzejma, powitała mnie i pożegnała. Wszystko pozytywnie.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. kupowałem produkt w cukierni. pracownika nie było lecz wezwany dzwonkiem dosyć szybko przyszedł. zapytał co podać, obsłużył sprawnie i szybko. polecam każdemu! Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

W sklepie robiłem codzienne zakupy

W sklepie robiłem codzienne zakupy. Kolejki do kas były dość spore, ok 6 klientów. Została wtedy otwarta dodatkowa kasa. W sklepie panował porządek, wszędzie czysto. Kasjerka, która mnie obsługiwała bardzo miła. Jestem bardzo zadowolony.

W salonie Empik dokonywałem zakupu Kubka

W salonie Empik dokonywałem zakupu Kubka. Kasjer, który mnie obsługiwał był bardzo miły, jednak swoją pracę wykonywał dość powolnie... Przy wyjściu ze sklepu okazało się, że kubek nie został "rozmagnesowany" przez co bramki dały o sobie znać. Musiałem się wrócić do kasy, rozmagnesować produkt i dopiero opuścić sklep. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że tego dnia trochę się spieszyłem. Mimo wszystko jestem zadowolony z obsługi.

Poszukiwałem konkretnego czasopisma

Poszukiwałem konkretnego czasopisma. Kiedy nie mogłem go znaleźć, poprosiłem o pomoc sprzedawcę. Pani odesłała mnie do kasy. Przy kasie pani o wiele milsza udzieliła mi informacji o stanie produktu oraz o tym, w których salonach Empik go dostanę (w Galaxy był akurat niedostępny). Pełna informacja - jestem zadowolony.

Poszukiwałem w sklepie konkretnego czasopisma

Poszukiwałem w sklepie konkretnego czasopisma, jednak w miejscu ekspozycji prasy nie mogłem go znaleźć. Poprosiłem o pomoc pana w punkcie Info. Może z małym entuzjazmem, ale poszedł wraz ze mną i znalazł to czego szukałem. Jestem bardzo zadowolony z obsługi - szybko i bez problemów.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 26.02.2014
WITTCHEN Oddział

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 26.02.2014
Top Secret Oddział

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 26.02.2014
Super-Pharm Oddział

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 26.02.2014
ORLEN Oddział

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 26.02.2014
PEPCO Oddział

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 26.02.2014
Matras Oddział

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 26.02.2014
Kaufland Oddział

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 26.02.2014
INTERSPORT Oddział

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem