Opinie wystawione przez użytkownika: Marcin_1675

Udałem się na zakupy do drogerii Rossmann aby dokonać

Udałem się na zakupy do drogerii Rossmann aby dokonać zakupów dla dziecka. Przy kasie okazało się, że Przy zakupie dwóch artykułów jednej marki trzeci artykuł jest objęty promocją i naliczany jest rabat. Pani kasjerka nie poinformowała mnie jakiej wysokości jest ten rabat i w jaki sposób jest naliczany. Poza tym pani kasjerka była niemiła i opryskliwa. Do końca zakupów niedowidziałem się jak naliczany jest rabat. Nie poinformowano mnie, że gdybym zakupił jeszcze jeden słoiczek można by naliczyć kolejny rabat. Poza tym Pani kasjerka miała przypięty identyfikator w taki sposób, że niemożliwe było odczytanie imienia. Po dokonaniu zakupów nie pożegnano mnie i ni zaproszono na ponowne zakupy. Na terenie sklepu (alejki, okolice kas ) jak i na pólkach panował nieporządek. Przy wejściu/wyjściu ze sklepu jest za mało miejsca i klienci wchodzący zderzają się z klientami czekającymi w kolejkach do kas.

Wybrałem się na myjnię Aqua Spa w Rudzie Śląskiej

Wybrałem się na myjnię Aqua Spa w Rudzie Śląskiej. Myjnia jest siedmio stanowiskowa. Stanowiska regularnie myte. Woda czysta, nie śmierdzi. Ciśnienie wody większe niż na większości myjni ręcznych, lepiej domyty lakier. W dozownikach zawsze jest proszek do mycia. Woda do spłukiwania demineralizowana nie zostawia smug i plamek. Wosk podawany z wodą o mniejszym ciśnieniu. Daje to lepszy efekt w woskowaniu i wosk lepiej przywiera do lakieru. Na plus można zaliczyć urządzenie do rozmienianie pieniędzy.Chociaż jest to myjnia bezobsługowa bardzo często można tam zastać osobę obsługi myjącą stanowiska i pomagającą przy rozmienianiu pieniędzy (tylko gotówka, nie wciskamy karty z bankomatu :) ) Brak niestety możliwości wykupienia klucza do mycia bezgotówkowego. Jestem zadowolony z tej myjni chociaż czasem trzeba poczekać w kolejce.

Ocena z dnia: 19.03.2012
Aqua Spa Inna forma kontaktu

Wybrałem się do Przedstawicielstwa Firmy Open Finanse w

Wybrałem się do Przedstawicielstwa Firmy "Open Finanse" w Zabrzu w celu zapoznania się z ofertą kredytów hipotecznych. Przy wejściu czekają miłe panie które anonsują nasze przybycie osobie z którą będziemy rozmawiać. Przy podejściu do biurka obsługa witając nas wstaje i wita się z nami. Proponują kawę lub herbatę. Po zapytaniu o możliwości kredytowe zaproponowano mi symulację kwot i oprocentowania w pięciu różnych bankach, z uwzględnieniem mojej maksymalnej możliwej kwoty raty. Jasno i przejrzyście wytłumaczono mi co i w jakim banku jest w danej chwili korzystne. spotkanie przekroczyło godzinę i pomimo umówionej kolejnej osoby nie odczułem ponaglania aby zakończyć spotkanie. Po zakończeniu spotkania zostałem w miły sposób. Po dwóch dniach otrzymałem telefon z informacją o nowej ofercie w jednym z banków. Rozmowy przebiegały płynnie i rzeczowo. Polecam konsultantów z "Open Finanse"

Ocena z dnia: 19.03.2012
Open Finance Oddział

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem