Opinie wystawione przez użytkownika: Marcin_1675

Wybrałem się na myjnię Aqua Spa w Rudzie Śląskiej

Wybrałem się na myjnię Aqua Spa w Rudzie Śląskiej. Myjnia jest siedmio stanowiskowa. Stanowiska regularnie myte. Woda czysta, nie śmierdzi. Ciśnienie wody większe niż na większości myjni ręcznych, lepiej domyty lakier. W dozownikach zawsze jest proszek do mycia. Woda do spłukiwania demineralizowana nie zostawia smug i plamek. Wosk podawany z wodą o mniejszym ciśnieniu. Daje to lepszy efekt w woskowaniu i wosk lepiej przywiera do lakieru. Na plus można zaliczyć urządzenie do rozmienianie pieniędzy.Chociaż jest to myjnia bezobsługowa bardzo często można tam zastać osobę obsługi myjącą stanowiska i pomagającą przy rozmienianiu pieniędzy (tylko gotówka, nie wciskamy karty z bankomatu :) ) Brak niestety możliwości wykupienia klucza do mycia bezgotówkowego. Jestem zadowolony z tej myjni chociaż czasem trzeba poczekać w kolejce.

Ocena z dnia: 19.03.2012
Aqua Spa Inna forma kontaktu

Wybrałem się do Przedstawicielstwa Firmy Open Finanse w

Wybrałem się do Przedstawicielstwa Firmy "Open Finanse" w Zabrzu w celu zapoznania się z ofertą kredytów hipotecznych. Przy wejściu czekają miłe panie które anonsują nasze przybycie osobie z którą będziemy rozmawiać. Przy podejściu do biurka obsługa witając nas wstaje i wita się z nami. Proponują kawę lub herbatę. Po zapytaniu o możliwości kredytowe zaproponowano mi symulację kwot i oprocentowania w pięciu różnych bankach, z uwzględnieniem mojej maksymalnej możliwej kwoty raty. Jasno i przejrzyście wytłumaczono mi co i w jakim banku jest w danej chwili korzystne. spotkanie przekroczyło godzinę i pomimo umówionej kolejnej osoby nie odczułem ponaglania aby zakończyć spotkanie. Po zakończeniu spotkania zostałem w miły sposób. Po dwóch dniach otrzymałem telefon z informacją o nowej ofercie w jednym z banków. Rozmowy przebiegały płynnie i rzeczowo. Polecam konsultantów z "Open Finanse"

Ocena z dnia: 19.03.2012
Open Finance Oddział

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem