Opinie wystawione przez użytkownika: Maciej_730

w obserwowanej przeze mnie Biedronce zawsze panuje ład i

w obserwowanej przeze mnie Biedronce zawsze panuje ład i porządek. Artykuły zawsze znajdują się na swoim miejscu, co znacznie ułatwia klientom robienie zakupów. Nie zdarzyło się abym natrafił na towar przeterminowany lub uszkodzony, co świadczy o dużej czujności personelu. Obsługa na kasach jest wyjątkowo sprawna i uprzejma , z wyjątkiem jednej pracownicy, która pozwala sobie na niestosowne komentarze.

Sklep zajmujący się sprzedażą sprzętu i akcesoriów

Sklep zajmujący się sprzedażą sprzętu i akcesoriów przeznaczonych do wędkowania. Wchodząc do sklepu widzimy ogrom asortymentu zarówno na półkach jak i w przeszklonych ladach. Wędki ustawione są również w koszach pod ścianą. Podchodząc do lady natychmiast wita nas uśmiechnięty młody człowiek, który bez problemu i bardzo kompetentnie udziela nam informacji w interesujących nas sprawach. Okazuje się , że sklep jest większy niż wydaje się z zewnątrz. W drugiej części znajduje się również odzież przeznaczona dla hobbystów oraz mały warsztat. Cena poszczególnych akcesoriów jest bardzo przystępna, można równie nabyć na miejscu pozwolenia na wędkowanie na poszczególne jeziora.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem