Opinie wystawione przez użytkownika: Małgorzata_2451

Super

Super. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 27.03.2017
Samsung Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze. Na plus: Wygląd miejsca obsługi. Na minus: wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi.

Ocena z dnia: 27.03.2017
Orange Inna forma kontaktu

Pierwsza próba doręczenia nieudana

Pierwsza próba doręczenia nieudana - według infolinii kurier zaznaczył opcję, że nie zastał nikogo w domu, mimo, że cały dzień byłam na miejscu. Druga próba - udana w dniu kolejnym. Kurier w czasie wizyty nie był kulturalny. Przeklinał. Informował, że się spieszy. Przyjechał 30 minut po wyznaczonym czasie. Termin odbioru był podany w granicach 13- 15, pojawił się o 15.30. Mimo, widocznych uszkodzeń paczki nie chciał dać mi możlwiość sprawdzenia zawartości - tłumacząc się, że mam 14 dni od dnia doręczenia na zgłoszenie jakichkolwiek uszkodzeń zawartości. Nie chciał mi nawet umożliwić obejrzenia ich przed podpisaniem doręczenia - co jest niezgodne z ich regulaminem. Poproszony o podanie numeru identyfikacyjnego podał błędny, o czym dowiedziałam się zgłaszając sprawę na infolinii DHL. Odpowiedź uzyskałam bardzo szybko. Spełniała ona moje oczekiwania. Kurier miał brudny uniform, nie był schludny. Brak identyfikatora lub legitymacji. Samochód nie był obrendowany logiem firmy.

Ocena z dnia: 03.03.2015
DHL Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem