Opinie wystawione przez użytkownika: Małgorzata_1770

Pracownik nie jest gotowy do udzielenia odpowiedzi

Brak wiedzy na podstawowe kwestie dotyczące konta dla Klienta indywidualnego.

Ocena z dnia: 20.01.2020
BNP Paribas Infolinia

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Świetny kontakt, fajna, czytelna strona internetowa, pomoc konsultanta w sprawie nieoczywistej. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 04.07.2017
Nationale-Nederlanden Inna forma kontaktu

OK

OK. Szału nie ma, obsługa jeszcze trochę musi się poduczyć... Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 04.07.2017
Aviva Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Jedna z lepszych wyszukiwarek, miła, pomocna obsługa. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 04.07.2017
Travelplanet Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Wakacje z Itaką zawsze są tymi udanymi, korzystałam kilkukrotnie i mimo wyższych cen od konkurencji będę korzystać nadal, bo za jakość się płaci. Wspaniali rezydenci, świetna organizacja. Jeśli miałabym na coś narzekać to loty czarterowe pewną linią - w wakacje opóźnienie na 90%, jednak to podwykonawca, do Itaki nic nie mam ;) Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 04.07.2017
Itaka Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Uwielbiam, tanio, miło, coraz lepsza siatka połączeń. Nigdy jeszcze nie zaliczyłam opóźnienia i oby tak dalej! Korzystam i będę korzystać nadal. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 04.07.2017
Wizzair Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze. Nie przepadam za podróżami autobusem, ale dzięki Polskiemu Busowi odkryłam nową jakość podróżowania! Plus za wprowadzenie wyboru miejscówek, rozwiązuje to niepotrzebny bałagan "na pokładzie"... Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 04.07.2017
FLiXBUS (dawniej PolskiBus.com) Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Może nie jest to najlepsza na świecie linia lotnicza, ale sprawdzona i pewna - ja to lubię! Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 04.07.2017
LOT Inna forma kontaktu

Bardzo źle

Bardzo źle. Wiele jeszcze musi się zmienić, ale na szczęście widać światło w tunelu... Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu. Na minus: oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 04.07.2017
Koleje Mazowieckie Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem