Opinie wystawione przez użytkownika: MM_8

Zooplus to sklep internetowy oferujący towar dla

Zooplus to sklep internetowy oferujący towar dla zwierząt. Oferta sklepu jest bardzo ciekawa i wszechstronna, posiadają dużo towaru wysokiej jakości w bardzo przystępnych cenach często bezkonkurencyjnych. Wygląd strony w porządku jednak nie dość dobrze wyszukująca przeglądarka produktów na stronie, która utrudnia szukanie danego produktu. Produkty nie posiadające polskich opisów na opakowaniu. Obsługa średnio znająca się na rzeczy, miła ale nie za bardzo kompetentna. Dużym minusem jest brak kontaktu telefonicznego, co bardzo utrudnia kontakt ze sklepem. Standardowe formułki mali nie zawsze są na miejscu, odpowiedzi na pytania nie do końca będące odpowiedziami, często drażnią. Problemem jest też brak możliwości domawiania do zamówień które czekają na realizację. Bardzo dużym minusem jest czas oczekiwania na przesyłkę, mimo iż jest ona wysyłana firmą kurierską, czas od złożenia zamówienia i jego dostarczenia jest bardzo długi ma dzisiejsze standardy. Do tego przesyłka dość droga mimo ze od pewnej kwoty zamówienia bezpłatna. Zdarzające się pomyłki w zamówieniach. Dość uciążliwy proces reklamacji i zwrotów. Brak możliwości zapłaty przez polski system płatności kartą, brak internetowego systemu płatności przelewani24. Generalnie plus za towar i cenę, reszta na średnim poziomie.

Ocena z dnia: 03.09.2011
zooplus.pl Oddział

Sklep z jedzeniem dla psów

Sklep z jedzeniem dla psów, kotów i koni. Mimo że młody działalnością to bardzo dobrze zaopatrzony. Znalazłam u nich karmę niezłą w składzie za bardzo dobre pieniądze i co najważniejsze z terminem ważności do 3 miesięcy, tj bez konserwantów o czym znaczy tak krótki termin ważności. w swojej ofercie sklep posiada tez duża gammę suplementów dla zwierząt i smakołyków. Personel jest bardzo miły i sympatyczny, widać że zależy im na kliencie. Bardzo dobra znajomość towaru i widza na temat tego co sprzedają to wielki atut, do tego znają się na rzeczy i zawsze służą rada na tematu zwierzęce. Kontakt bardzo szybki i rzeczowy. Jedyny minus to przesyłka trochę droga, ale do przeżycia.

W tej aptece

W tej aptece (o ile można lubić zakupy w aptece) lubię robić zakupy , dostępność towaru Super ! nie było ani jednego razu żebym nie wyszła z tym po co przyszłam, Obsługa Super ! nie zależnie o której porze się tam znajdę obsługa jest miła sympatyczna, uśmiechnięta i zawsze służy radą. Położenie dobry plus niestety specyfika dworca głównego jest taka sobie nawet z założenia, z drugiej strony jest to miejsce dobrze dostępne, jednak z miejsce parkingowym zawsze jest problem. To że to apteka całodobowa to plus, mimo tych minusów zawsze jest tak w miarę czysto czasem tylko mogło by być nieco taniej.

Poszłam tam zapytać o lek

Poszłam tam zapytać o lek, Pani mgr odpowiedziała że go nie ma w taki sposób jak by robiła mi łaskę że w ogóle mnie obsługuje ! Apteka sprawia wrażenie brudnej może to kwestia oświetlenia, w każdym razie nie robi to dobrego wrażenia, co do położenia jest ok w rzędzie sklepów co akurat jest plus, jednak asortyment maja tam ni jaki przed ostatnio też nie mieli tego co potrzebowałam, musiałam jechać do apteki w śródmieściu.

Restauracja Avocado to kolejna suszarnia w trójmieście

Restauracja Avocado to kolejna suszarnia w trójmieście, odwiedziłam większość z nich ale ta zrobiła na mnie b.duże wrażenie co jest rzadkością jeśli chodzi o knajpy. Avocado zlokalizowane w centrum Sopotu zaraz przy molo fakt fatalnie z miejscem parkingowym. Restauracja z ładnym wnętrzem, i dobrą obsługą. Czas realizacji zamówienia migiem ! jedzenie pycha z plusem, dawno nie jadłam tak dobrego sushi !

Apteka czysta

Apteka czysta, duża, przestronna i przyjemna. Jednak nie zawsze spełnia moje oczekiwania, dużej ilości leków po prostu nie mają i nie zawsze chcą je zamawiać pod klienta, tak jak było w moim przypadku. Personel jest jakby nie do informowany, i czasem nie miły. Poza jednym Panem aptekarzem, młodym który tam pracuje. Ceny leków w normie, ani nie jest taniej ani drożej, poza promocjami na suplementy i leki nie na receptę. Dziwne jest to iż apteka nie stara się dbać o swoich klientów a personel zachowuje się w taki sposób zwłaszcza że w odległości 300 m są jeszcze 3 apteki.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem