Opinie wystawione przez użytkownika: LADY

Dzisiaj byłam w piekarni zamówić tort komunijny

Dzisiaj byłam w piekarni zamówić tort komunijny. Zapytałam ją czy mają jakieś poglądowe zdjęcia tortów na komunię.Pani włączyła pokaz slajdów i grzecznie pokazała mi jakie są torty do wyboru. Powiedziała jaka jest cena i poinformowała ile orientacyjnie muszę zamówić dla każdej osoby. Przy zamówieniu skorzystałam także z rabatu. Jestem bardzo zadowolona z obsługi.

Ocena z dnia: 10.04.2012
Gryga Inna forma kontaktu

Udałam się z moja Babcia do tej cukierni

Udałam się z moja Babcia do tej cukierni, aby kupić ciasto na święta. Moja Babcia chciała coś delikatnego i nie kwaśnego. Sprzedawczyni poradziła, aby nie kupować z bitą śmietaną, bo może nie wytrzymać to ciasto przez trzy dni i może być nie świeże. Poradziła, które ciasto warto kupić jeśli ma się go zamiar dłużej trzymać, wyjaśniła jakie smaki i z czym są ciasta. Bardzo miła obsługa.

Ocena z dnia: 07.01.2012
Niedźbała Inna forma kontaktu

Piekarnia Henex sprzedaje swoje wyroby w małych wolno

Piekarnia Henex sprzedaje swoje wyroby w małych wolno stojących budkach. Można kupić różnego rodzaju pieczywo i wyroby cukiernicze. Po godzinie 15.30 i 12.30 w sobotę można kupić pieczywo, pączki, drożdżówki za pół ceny. Pieczywo dobre, lecz mały jest wybór pełnoziarnistego pieczywa. Obsługa bardzo miła.

Ocena z dnia: 07.01.2012
Henex Inna forma kontaktu

W Czechowicach jest kilka punktów piekarni Gryga

W Czechowicach jest kilka punktów piekarni Gryga. Pieczywo jest bardzo dobre, jest duzy wybór pieczywa. Na ul. Targowej gdzie udałam się tego dnia kupiłam bułki i kawałek ciasta. Obsługa jest bardzo miła. Na miejscu można zjeść ciastko deserowe, wypić kawę i herbatę. Można nawet skorzystać z toalety. Bardzo dobrze pomyślane rozwiązanie, zachęca do zakupów. Niestety zawsze trzeba długo naczekać się w kolejce, bo jest bardzo klientów.

Ocena z dnia: 07.01.2012
Gryga Inna forma kontaktu

Do sklepu udałam się ponieważ na stronie internetowej

Do sklepu udałam się ponieważ na stronie internetowej pomimo dostępności strojów chciałam osobiście zobaczyć jak uszyte są stroje (dla dzieci) czy rozmiar na pewno pasuje. Naszukałam się długo, w końcu zapytałam pracownicy gdzie są takie stroje, wskazała mi miejsce. Następnie znalazłam tylko jeden strój dla dziecka do karate dla dzieci reszta było do judo. Sklep jest oddalony dosyć daleko od centrum Bielska więc nie chciałam już krążyć po całym Bielsku i musiałam kupić jeden do karate drugi do judo. Cena strojów w granicach rozsądku.

Ocena z dnia: 07.01.2012
DECATHLON Inna forma kontaktu

W sklepie panuje ogólny porządek

W sklepie panuje ogólny porządek. Można znaleźć wiele ciekawych i w przystępnych cenach towarów. Szukałam zabawek dla dzieci na Święta. Nie mogłam znaleźć ceny na opakowaniu lalki, ani na półce. Podeszłam do kasy, gdzie zapytałam pracownicy o cenę. Pracownica odpowiedziała mi na moje pytanie. W sklepie można posłuchać miłej muzyki oraz informację na temat aktualnych promocji.

Ocena z dnia: 27.12.2011
PEPCO Inna forma kontaktu

Na pocztę udałam się w celu nadania paczki pocztowej

Na pocztę udałam się w celu nadania paczki pocztowej. Niestety przy spisywaniu adresu zapomniałam kodu pocztowego, klientów było o tej porze było dużo i pracownica nie miała czasu szukać dla mnie kod pocztowego dla danej miejscowości. Wyszukałam kod i podziękowałam za książkę. Następnie zapytała ile będzie kosztować nadanie paczki priorytetem, a ile tylko zwykłą. Pracownica grzecznie odpowiedziała na moje pytanie.Zainteresowała się nawet, że nie zaznaczyłam opcji priorytet na blankiecie pomimo, iz poinformowałam ją o takim wyborze. Miła i szybka obsługa.

Ocena z dnia: 27.12.2011
Poczta Polska Inna forma kontaktu

Firma świadczy usługi dla Wspólnoty Mieszkaniowej

Firma świadczy usługi dla Wspólnoty Mieszkaniowej. Miałam obowiązek wymiany liczników na zimną wodę w kuchni i łazience. Zadzwoniłam do firmy Grand-Bud gdzie umówiłam się z tego samego dnia w dogodnych dla mnie popołudniowych godzinach.Kupiłam już wcześniej liczniki, ale z tym również nie byłoby problemu, gdyż firma również sama kupuje liczniki. Pracownik przyszedł punktualnie i wymienił obydwa liczniki w przeciągu 20 minut. Zapłaciłam 20 zł. Bardzo profesjonalna usługa.

Ocena z dnia: 27.12.2011
Grand-bud Inna forma kontaktu

Dzisiaj dałam się z wizytą do przychodni dziecięcej z

Dzisiaj dałam się z wizytą do przychodni dziecięcej z synem. Pielęgniarka po wcześniejszej rejestracji telefonicznej wydrukowała kupony. Bardzo miła w obsłudze. Na tablicach były wywieszonych dużo informacji na temat leczenia, nowych przepisów. Doktor, który nas przyjął był bardzo miły. W tej przychodni nie ma nigdy problemu z zarejestrowaniem się do lekarza, a czas oczekiwania na przyjęcie przez lekarza nie przekracza 30 minut.

Przed świętami udałam się do sklepu Walcownik na ul

Przed świętami udałam się do sklepu Walcownik na ul. Traugutta w poszukiwaniu zabawek na prezent dla moich dzieci. Znalazłam mały samochodzik sterowany i włożyłam go do wózka. Pracownica podeszła do mnie i zaproponowała sprawdzenie zabawki. Zaprowadziła mnie do stoiska gdzie miała przygotowane baterie do sprawdzenia. Zabawka nie chciała działać. Po chwili do tego stoiska podeszła właścicielka sklepu wraz z przedstawicielem handlowym Garnier. Natychmiast odburknęła, że klient sam ma sobie sprawdzać zabawki, a pracownica ma się zająć teraz przedstawicielem bo to jest ważniejsze. Pracownica była zmieszana. Nie kupiłam tego autka, najwyraźniej nie działa, ponieważ kilka opakowań tych autek ja zauważyłam przy sprawdzani bateriami było już otwarte i klienci odkładali z powrotem. W sklepie czysto, ale właścicielka nie miła. Personel oceniam pozytywnie.

Ocena z dnia: 24.12.2011
PSS Społem Inna forma kontaktu

Ja również mam kredyt w Eurobanku

Ja również mam kredyt w Eurobanku, ale nie spotkałam się jeszcze z negatywnym nastawieniem do klienta w placówce w Czechowicach. Pracownice są miłe, nie można wprawdzie wpłacić pieniędzy poprzez wpłatomat, ale reszta pozostaje bez zarzutu. Warunki przyznawania kredytów również korzystne. Niestety dla osób na rencie rodzinnej po zmarłym rodzicu nie ma oferty kredytowej.

Ocena z dnia: 24.12.2011
Euro Bank S.A. Inna forma kontaktu

Strona wyświetla się od razu na pierwszym w przeglądarce

Strona wyświetla się od razu na pierwszym w przeglądarce MozillaFirefox, nawet po wpisaniu Czechowice, jest bardzo czytelna, można tu znaleźć informacje dot. pracy, rynku nieruchomości, drobnych ogłoszeiach, wiele informacji z regiony powiatu bielskiego i pszczyńskiego i nie tylko. Redaktorzy wprowadzili ostatnio nawet wideoopienie mieszkańców Czechowic co skłania do wielu komentarzy, jest bardzo zabawne.

Ocena z dnia: 27.11.2011
czecho.pl Inna forma kontaktu

Opis dotyczy akcji promocyjnej w Tesco

Opis dotyczy akcji promocyjnej w Tesco, przy zakupie za 100zł minimum otrzymuje sie gratis, 6 mlek lub 4 coca-colę. Gdy podeszłam do punktu obsługi klienta w innej sprawie, pracownica odebrała telefon i usłyszałam odpowiedź jej pewnie na pytanie czysa jeszcze gratisy. Nie nie ma juz ani mlek ani napojów. Co mnie bardzo zdziwiło , ponieważ obok kolo tego stoiska stały palety naładowane właśnie tymi produktami, Tak nie mozna wprowadzać w błąd.

Opis dotyczy akcji promocyjnej w Tesco

Opis dotyczy akcji promocyjnej w Tesco, na stronie internetowej Tesco były dostępne kupony rabatowe na produkty Garnier na 5zł, natomiast na Loreal na 10zł, przy czym na kuponie z Loreal było napisane na produkty do koloryzacji włosów i kremy do twarzy, ale w regulaminie załączona jest lista produktów z Loreal objętych promocją i wątpię, aby Tonik był produktem do koloryzacji czy kremem do twarzy, To po prostu wprowadza w bład. Oczywiście nic nie udało się kupic w rozsądnej cenie, produktów tańszych nie było, ceny np. z 27zł były podniesione na 32zł za farbę Loreal. Obsługa miła, ale zbywała krótkimi odpowiedziami.

Na tej stronie po zarejestrowaniu otrzymałam 100pkt

Na tej stronie po zarejestrowaniu otrzymałam 100pkt. następnie naliczane sa punkty za przeczytanie róznych artykułów dzięki programom partnerskim. Punkty wymieniane sa na nagrosy. Jednak reklam, linków i innych informacji jest za duzo a po drugie niektóre informacje odnośnie płatnych rejestracji sa mało cztelne. Najpierw pisze, iz użytkownik otrzyma np. 100pkt. za zarejestrowanie się za darmo, a potem w regulaminie pisze, że po podaniu nr telefonu, będa przychodzic płatne sms.

Ocena z dnia: 27.11.2011
przeczytamwszystkich.pl Kontakt online

Portal Megatest umożliwia rozwiązywanie testów z wiedzy w

Portal Megatest umożliwia rozwiązywanie testów z wiedzy w róznych kategoriach. Test niezaliczony punktowany jest 1pkt. zaliczony 5pkt. a za dodanie testu otrzymuje się 10pkt. Ja otrzymałam już za rozwiązanie testów punkty, nasępnie punkty biora udział w rankingu, gdzie za pierwsze miejsce na koniec roku podliczenia punktacji uzytkownik otrzymuje nagrodę telefon Nokia, drugie doładowanie telefonu 50zł , trzecie pendrive.Funkcjonalna i przejrzysta strona, szybkie naliczanie punktów.

Ocena z dnia: 27.11.2011
megatest.pl Inna forma kontaktu

Portal gier

Portal gier, gdzie gracze zasilaja swoje konto za pomoca sms lub przez przelew po czym otrzymuja ringi umozliwiające im grę, jeśli sie wygra otzrymuje się więcej ringów, a ringi wymieniane są na pieniądzie. 1 ring 1 złotówka, ale gry ja doładowałam konto i chciałam zagrać system zablokował się , podczas gry inne strony internetowe otwierały się bez problemu,i nie mogłam juz zagrać a pieniędzy na moim koncie juz nie było. Zero satysfakcji, można również zagrać za darmo, ale bez prawdziwych pieniędzy

Ocena z dnia: 27.11.2011
r1rg Inna forma kontaktu

FIRMA PROVIDENT ZNANA OD LAT JEST ATRAKCYJNA POD WZGLĘDEM

FIRMA PROVIDENT ZNANA OD LAT JEST ATRAKCYJNA POD WZGLĘDEM NIE ZAWODNOŚCI ODNOŚNIE UDZIELANIA POŻYCZEK ORAZ SZYBKOŚCI ICH PRZYDZIELANIA. BRAŁAM KREDYT W TEJ FIRMIE I MUSZE PRZYZNAĆ IŻ RATY TYGODNIOWE SĄ ŁATWIEJSZE DO PŁACENIA, NIE CZUJE SIĘ CIĘŻARU WYSOKOŚCI RATY, DORADCY RÓWNIEZ SA BARDZO MILI I SŁUŻĄ POMOCĄ W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ. OCZYWIŚCIE TRZEBA ODDAC TROSZKĘ WIĘCEJ NIŻ SIĘ POŻYCZYŁO, ALE ŁATWOŚĆ UZYSKANIA TEGO KREDYTU REKOMPENSUJE TO.

Ocena z dnia: 07.11.2011
PROVIDENT Inna forma kontaktu

Portal Allegro jest niezwykle dynamicznym

Portal Allegro jest niezwykle dynamicznym, zorganizowanym i przemyślanym rozwiązaniem odnośnie zakupów. Sprzedający posiadają wiele narzędzi sprzedaży, które udostępnia im portal. Zabezpieczenia stosowane przez portal również na poziomie. Administratorzy szybko reagują na reklamacje, zapytania. Pobierana kwota za wystawienie przedmiotu nie jest wygórowana. Ostatnio portal zmienił szatę graficzną, na stronie wystawionego przedmiotu wszystkie informacje są ułożone w centrum, a poprzednio były rozłożone po całej stronie.

Ocena z dnia: 07.11.2011
Allegro.pl Oddział

Dzisiaj chciałam kupić biurko szkolne dla moich dzieci do

Dzisiaj chciałam kupić biurko szkolne dla moich dzieci do pokoju dziecięcego. W sklepie była promocja 50%. Asortyment również bardzo ciekawy, ciekawe rozwiązania, Niestety trzeba było czekać na towar około 3 dni, ponieważ nie ma na miejscu towaru. Ja niestety potrzebowałam biurka na dziś. Sprzedawczyni bardzo miła, odpowiedziała na wszystkie pytania nawet po kilka razy, podała numer telefonu, gdybym chciała zamówić biurko, ponieważ w tym sklepie znalazłam biurko odpowiadające moim potrzebom.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem