Opinie wystawione przez użytkownika: LADY

Ceny w tym sklepie za wysokie

Ceny w tym sklepie za wysokie, np. brutto A 2 kosztuje w tym sklepie ok. 6 zł, a w innych sklepach w mieście 2 zł. Często brakuje towaru, zamawiam juz parę razy długopisy oraz druki, a za każdym razem nie było. Obsługa niezbyt miła.

Niestety muszę negatywnie ocenić Tesco

Niestety muszę negatywnie ocenić Tesco. W sklepie panuje nie ład, towar jest pomieszany. Czytniki nie są widoczne, ani oznaczone, często zastawione towarem, który ma zostać wyłozony na półki. Na dziale z mrożonkami zobaczyłam szpinak brykiet, który był zamrożony z jakąś "słomą" dosłownie. Mięso zeschłe. Na dziale z sokami promocje nieaktualne. Chciałam kupić dwa soki Hortex w promocyjnej cenie, dopiero później dojrzałam, że promocja skończyła sie dwa dni wczesniej, ale cena promocyjna nadal wisiała. Obniżki na produktach nie dot. całego asortymentu, lecz tylko na wybrane czekolady, a w opisie promocji pisało na wszystkie czekolady. Obsługa niedoinformowana. Ponadto wiele produktów miało zawyrzone ceny. W zwykłych osiedlowych sklepach mozna kupić taniej.

Dziś otwarto supermarket Kaufland

Dziś otwarto supermarket Kaufland. Przed sklepem dużo miejsc parkingowych. W sklepie panowało lekkie zamieszanie z powodu natłoku klientów. Ceny bardzo ładnie wyeksponowane, duża czcionka, ale niestety sklep nie należy do najtańszych. Duży wybór towaru, regały są blisko siebie ustawione co niekiedy przeszkadza w przejściu. Bardzo pomysłowe koszyko-wózki.

Sklepy sieci Społem moim zdaniem mają bardzo dobrze dobrany

Sklepy sieci Społem moim zdaniem mają bardzo dobrze dobrany asortyment. Szukałam białych koszulek dla dzieci na wychowanie fizycznie i poszłam do tego sklepu. Koszulki oczywiście były i kupiłam, nie musiałam szukać. Sklep jest niewielkich rozmiarów, ale można kupić w nim prócz produktów spożywczych, artykuły szkolne, tekstylia szkolne i domowe, artykuły gospodarstwa domowego. Obsługa zawsze miła. Sklep prowadzi program lojalnościowy.

Ocena z dnia: 08.08.2012
PSS Społem Oddział

Sklep jest mały

Sklep jest mały, ale są w nim podstawowe produkty i to w niskich cenach. W sklepie jest czysto, towar poukładany, ceny czytelne. Sprzedawczyni obsługująca zawsze miła. Ostatnio przy mojej wizycie w tym sklepie doradziła mi, które ciastka na wagę mam wybrać. W sklepie można doładować telefon na wszystkie sieci.

Ocena z dnia: 08.08.2012
odido Oddział

Dzisiaj odwiedziłam nowo otwarty sklep z mięsem i wędlinami

Dzisiaj odwiedziłam nowo otwarty sklep z mięsem i wędlinami od producenta Łukosz w Czechowicach-Dziedzicach. W sklepie jest bardzo chłodno. Panuje bardzo duży porządek. Wszystko zapakowane jest hermetycznie. Ceny jak zauważyłam nie są wygórowane. W sklepie jest samoobsługa. Sprzedające bardzo miłe, zawsze podają woreczek do spakowania, nie trzeba za niego płacić. Duży wybór mięsa indyczego.

Ocena z dnia: 03.08.2012
Łukosz Inna forma kontaktu

Podczas wyjazdu do rodziny pojechaliśmy do Grodkowa w

Podczas wyjazdu do rodziny pojechaliśmy do Grodkowa w województwie Opolskim. Poszliśmy do restauracji Inka. Zamówiliśmy pizze około 50 cm średnicy z wybranymi składnikami. Pizza miała być najpierw na wynos, ale rozmyśliliśmy się u poprosiliśmy razem z mężem, żeby podano nam ją na miejscu. Pani obsługująca nas nie robiła żadnych problemów, dała dzieciom dodatkowe słomki do soczków. Pizza była bardzo dobrze przygotowana, było dużo sera, bardzo dobrego zaznaczam, składników na tej dużej pizzy również było bardzo dużo. Czysto i schludnie. Bardzo miła obsługa, Pani, która nas obsługiwała podziękowała i zaprosiła nas ponownie. Cena na pizzę również przystępna.

Ocena z dnia: 03.08.2012
Inka Inna forma kontaktu

Korzystam z usług tego Towarzystwa Ubezpieczeniowego

Korzystam z usług tego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Mam ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej na samochód Renault i jestem zadowolona z ceny ubezpieczenia oraz z zakresu ubezpieczenia. Mam także wykupione ubezpieczenie NW oraz ubezpieczenie mieszkania. Mam całodobowy dostęp przez internet do swojej polisy. Firma szybko odpowiada na zadane pytanie poprzez formularz kontakt. Istnieje również możliwość odroczenia płatności na 14 dni.

Ocena z dnia: 25.07.2012
ERGO Hestia Inna forma kontaktu

Dostęp do bankowości internetowej jest według mnie bardzo

Dostęp do bankowości internetowej jest według mnie bardzo dogodny, łatwy w obsłudze. Posiadam token, którym realizuje wszystkie transakcje. nie ma problemu z realizacja przelewów. Nie płacę za przelewy, za obsługę bankowości internetowej. Za token płacę około 2 zł na miesiąc. Ale nie muszę posiadać kodów aktywacyjnych czy dzwonić do banku, aby potwierdzic przelew.

Ocena z dnia: 25.07.2012
Euro Bank S.A. Oddział

W związku z wypłatą dywidend na podane przeze mnie konto

W związku z wypłatą dywidend na podane przeze mnie konto miała zostać przelana z rachunku rejestrowego wypłata. Przez telefon Pani poinformowała mnie grzecznie, że jeśli podałam konto w innym banku to przelew powinien być na drugi dzień. Bardzo się ucieszyłam, gdy przelew przyszedł w dniu wypłaty.r Realizacja przez Dom Maklerski bardzo szybka.

Ocena z dnia: 25.07.2012
PKO BP Oddział

Jestem bardzo zadowolona z obsługi na tej stacji

Jestem bardzo zadowolona z obsługi na tej stacji. W weekendy można zatankować o 10 gr taniej na 1 litrze. Można także napompować koła, jest tam także myjnia samochodowa. Ceny również nie są wygórowane. Jakość paliwa PB 98 określam jako dobrą, nie ma problemów podczas jazdy. Czasami zdarza się, że jest dość duża kolejka, ale obsługa jest sprawna.

Ocena z dnia: 25.07.2012
BLISKA Oddział

Jest jeden z niewielu sklepów mięsnych gdzie jest tak duży

Jest jeden z niewielu sklepów mięsnych gdzie jest tak duży wybór wędlin różnego rodzaju. Można kupić w tym sklepie kury mięsne, flaczki na wagę, różnego rodzaju podroby. Wędliny nie mają wygórowanych cen. Obsługa szybka oraz bardzo miła. Mięso można na życzenie zmielić bez dodatkowych opłat. Mięso nie zalega, zawsze świeże.

Ocena z dnia: 25.07.2012
Ligocki Inna forma kontaktu

Mój synek miał zlecone pilne badania krwi i moczu

Mój synek miał zlecone pilne badania krwi i moczu. Ze skierowaniem pojechałam do tej ubezpieczalni około 10.30 i bez problemów szybko zrobiłam badania, a wyniki z uwagi na te, że było to pilne byly już do odbioru ok. 12. Możliwość pobrania próbek i odbioru wyników jest mozliwa od 7 rano do około 16, co jest bardzo dogodnym rozwiązaniem. W innych tego typu laboratoriach można wykonać badania do 9, a odbiór możliwy jest do 11. Oceniam także bardzo dobrze obsługę.

Ocena z dnia: 25.07.2012
Przychodnia Ubezpieczalnia Inna forma kontaktu

Będąc jeszcze innym razem w Carrefourze zauważyłam

Będąc jeszcze innym razem w Carrefourze zauważyłam, że sprzedawczyni pakuje wszystkie słodycze na wagę do woreczków. Gdy podeszłam powiedziała mi, że Sanepid kazał wszystko przykrywać. Teraz będąc w tym sklepie zauważyłam, że słodycze ( galaretki, ptasie mleczko) są odkryte. Chciałam zważyć 20 dkg ptasiego mleczka. Gdy podniosłam jedno ciastko pod spodem był żywy mól. Skandal. Sanepid powinien częściej tam zaglądać.

Ocena z dnia: 25.07.2012
Carrefour Oddział

Zaprosiłam dzieci i moją babcię na pizzę

Zaprosiłam dzieci i moją babcię na pizzę. Wybrałam dowolne 5 składników i frytki. Poprosiłam o ketchup na pizzy i jeszcze osobno. Po dziesięciu minutach Pani obsługująca zawołała mnie i podeszłam po pizze. Sama zaniosłam duży talerz z pizzą, frytki, sztućce oraz miseczkę z ketchupem, nie było kelnera, który pomógł lub sam zaniósł na pięterko zamówienie. Zależało mi, aby pizza nie była z ostrymi dodatkami, ponieważ jadły ja dzieci. Popatrzałam do miseczki i trochę zdziwił mnie kolor ketchupu, jak spróbowałam okazało się, że to sos chili. Dobrze, że nie nałożyłam go od razu na pizze. Poszłam na dól wymienić sos na ketchup. Sprzedawczyni śmiała się, że kucharz się pomylił. Wnętrze pizzerii trochę zaniedbane, obdarte fotele, niewietrzone pomieszczenie.

Ocena z dnia: 25.07.2012
PIGALLO Inna forma kontaktu

Znajoma posiada telefon na kartę w T

Znajoma posiada telefon na kartę w T-mobile i doładowała telefon za 50zł. Dowiedziała się o promocji podwójne doładowania i poprosiła mnie, abym się dowiedziała dlaczego nie otrzymała drugiego darmowego doładowania lub co musi zrobić, aby otrzymać drugie doładowanie. Weszłam na internet i chciałam zalogować jej numer w bazie , lecz co chwilę pokazywało mi komunikat o błędzie. Następnie spróbowałam wpisać kod aktywacyjny i tez od razu się to nie udało. W końcu na telefon przyszła informacja, iż usługa została aktywowana, ale okazało się, że trzeba teraz dopiero doładować telefon i najpierw trzeba np. te swoje 50zł wykorzystać w ciągu 3 tygodni, a później będę ściągane środki z darmowego doładowania. Do tego minuty są droższe oraz termin połączeń przychodzących skrócił się do 3 miesięcy, a wcześnie znajoma miała przez cały rok ważny telefon.

Ocena z dnia: 05.06.2012
T-Mobile Oddział

Zadzwoniłam do inspektoratu w Bielsku

Zadzwoniłam do inspektoratu w Bielsku-Białej w sprawie zaświadczenia o osiąganiu dochodu, ponieważ miałam pewne wątpliwości. Dzwoniąc na kilka numerów, po kilka razy nie mogłam się dodzwonić w żaden sposób, pomimo, iż byłam przekierowywana. W sumie przez pół dnia nie dodzwoniłam się, nawet około godziny 14.30.

Ocena z dnia: 05.06.2012
ZUS Oddział

Tego dnia miałam ustalony termin wizyty u specjalisty

Tego dnia miałam ustalony termin wizyty u specjalisty. Przed wizyta musiałam długo czekać w rejestracji, aby otrzymać kupony, ponieważ była duża kolejka, a obsługa troszkę powolna. Po za tym byłam zadowolona z wizyty w tej przychodni. Bardzo schludne, dobrze wyposażone i nowoczesne miejsce. Przychodnia dla dzieci jest osobna wydzielona.

Ocena z dnia: 01.06.2012
FALMED Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem