Opinie wystawione przez użytkownika: Ksawery

Jestem bardzo zadowolony z opinii

Dowiedziałem się o nowym koncie kiedy pani tam pracująca zadzwoniła do mnie i powiedziawszy mi o co chodzi, zaprosiła mnie do oddaiału w celu założenia, tak też się stało i jestem bardzo zadowolony!

Bardzo miła obsługa

Bardzo miła obsługa, szybko, sympatycznie i bez zastrzeżeń.

Jest to bardzo dobra stacja

Jest to bardzo dobra stacja, bardzo miła obsługa, zwykle nie ma tam tłoku - jest miło i kulturalnie - a tankując tam, spokojnie można wyjechać na Wieliczkę, Tarnów, Rzeszów czy Przemyśl! Polecam serdecznie!

Bank ten już trzykrotnie w ciągu miesiąca obniżył

Bank ten już trzykrotnie w ciągu miesiąca obniżył oprocentowanie wkładów depozytowych!

Ocena z dnia: 04.11.2009
Euro Bank S.A. Oddział

Nie dostałem wszystkich

Nie dostałem wszystkich, wg mnie koniecznych informacji przy zakładaniu konta "Wygodnego":i choć dość szybko zostałem obsłużony i życzliwie,to jakiś żal i niesmak pozostał!

Firma wyremontowała dach naszego domu

Firma wyremontowała dach naszego domu: wygląda, że bardzo solidnie (czas pokaże, czy nie będzie już przemakać) - kolorystyka bez zarzutu i solidość też: najpierw podkładówka,potem druga faba - serdecznie polecam!

Odrzucono mój wniosek o kartę kredytową PAYBACK bez podania

Odrzucono mój wniosek o kartę kredytową PAYBACK bez podania przyczyn,bez zaproponowania podjęcia działań (np. zwrot innej karty wydanej przez ten bank)!!

Bardzo miła i sympatyczna obsługa w oddziale

Bardzo miła i sympatyczna obsługa w oddziale,zwłaszcza pochwalić chcę Panią M.!

Makabryczny jest widok

Makabryczny jest widok,kiedy stoi się w kolejce po filety,że klientce ekspedientka morduje karpie młotkiem! Na pytanie dlaczego nie na zapleczu usłyszałem: żeby klienci nie twierdzili,ze je podmieniam!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem