Opinie wystawione przez użytkownika: Krzysztof_1433

Wchodząc do Arsenu niby nikt nie zwraca na Ciebie uwagi ale

Wchodząc do Arsenu niby nikt nie zwraca na Ciebie uwagi ale to taki rodzaj sklepu. Jednak po chwili gdy sie zatrzymasz przy jakimś regale w moment ktoś się Toba zainteresuje i pomoże w danej sprawie. Ja udałem sie po jedn klej do metalu. Niby prosta sprawa ale ja się nie znam na tym. Jeden pracownik udzielił mi informacji ze mozna go dostac przy kasie na farbach. Udałem się tam i uzyskałem od razu informacje ze sa dwa rodzaje. Pan był na tyle miły że podał mi ten tańszy i powiedział ze w droższym płacimy tylko za marke. To było miłe. Na prawdę bardzo porządny sklep. Nigdy mnie jeszcze nie zawiódł.

Wybrałem się na rozeznanie w sprzęcie RTV a mianowicie w

Wybrałem się na rozeznanie w sprzęcie RTV a mianowicie w telewizorach. Wchodząc do sklepu zostałem natychmiast zauważony i przywiany. Udajac się na stanowisko z TV bardzo szybko pojawił sie fachowiec z tego działu. Wygadał bardzo dobrze, schludnie ubrany, uczesany i wypachniony.Lecz nie posiadał plakietki z imieniem. Jego wiedza była duża. Ogólnie z rozmowy jestem zadowolony. Gdybym miał przy sobie pieniądze kupiłbym od razu. Jedynym minusem była reszta obslugi która w tym momencie nie miala klientów i świetnie się bawiła.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem