Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_zOZk

Bardzo pomocna obsługa.

Duży wybór asortymentu, oraz bardzo pomocna obsługa.

Profesjonalne podejście do klienta.

Sklep posiada szeroki wybór asortymentu, każdy znajdzie tu to, czego potrzebuje. Godziny otwarcia w niedziele i święta są dodatkowym atutem. Wnętrze czyste, towar starannie ułożony, oznaczony cenami. Personel jest pomocny i uprzejmy, na moje pytanie o aplikację "żappka", otrzymałem konkretną odpowiedź, pracownik wiedział o czym mówi. Sklep godny polecenia.

Jest dobrze, ale może być lepiej.

Sklep na pierwszy rzut oka wygląda dobrze, duży wybór asortymentu, oraz przystępne ceny zachęcają do robienia tam zakupów. Jednak na samym wejściu odpycha czystość podłogi, co niestety jest problemem w większości sklepów sieci Biedronka. Do tego często można napotkać porozrzucane resztki opakowań zbiorczych, najprawdopodobniej pozostałych po wyłożeniu towaru przez pracownika w trakcie dostawy. Problemem jest również przyjęcie towaru przez pracowników, kilkukrotnie spotkałem się z sytuacją, kiedy to jakiś regał był zastawiony paletą i ciężko było mi sięgnąć po jakiś produkt. Czasami zdarzają się braki w etykietach cenowych. Jeżeli chodzi o obsługę przy kasie, pracownicy są raczej pomocni, uprzejmi i z uśmiechem podchodzą do klienta. Ilość otwartych kas wydłuża obsługę, zazwyczaj jest to jedna kasa. Zdarza się, że obsługujący mnie kasjer ma gorszy dzień, bądź nie jest zadowolony ze swojej pracy, co odbija się na ogólnej ocenie mojej wizyty w tym sklepie. Podsumowując, sklep nie do końca spełnia moje oczekiwania, aczkolwiek na pewno zrobiłbym tam jeszcze zakupy.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem