Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_xW83

Dawno nie byłem ...

Dawno nie byłem w tym sklepie, ale podczas ostatnich zakupów byłem rozczarowany. Kolejka do kas bardzo długa, sprzedawca bardzo wolno wykonywał swoją pracę.

Polecam zakupy w ...

Polecam zakupy w tym sklepie budowlanym. Na dziale z farbami był bardzo pomocny sprzedawca, odpowiedział na każde moje pytanie. W sklepie było czysto oraz przestrzegano ograniczeń COVID-owych.

Zdecydowanie polecam zakupy ...

Zdecydowanie polecam zakupy w tym sklepie. Sprzedawca zawsze dobrze doradzi, jeśli nie ma na miejscu butów, które mnie w tym momencie interesują Panie chętnie zamówią do sklepu. Sklep za każdym razem był czysty i zadbany.

Placówka była czysta ...

Placówka była czysta i zadbana. Po wejściu musiałem chwilę poczekać zanim zostałem poproszony do stanowiska. Doradca obsłużył mnie szybko, ale konkretnie, otrzymałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania.

Obsługa placówki na ...

Obsługa placówki na najwyższym poziomie. Doradca idealnie odniósł się do moich potrzeb i oczekiwań. Dużym plusem był fakt, że zostałem zauważony od razu po wejściu do placówki. Oddział był zadbany i czysty.

najlepsza obsługa

Pracownicy chętnie pomagają , widać że ludzie pracujący tam pracują z pasji a nie za karę. zawsze otrzymuję tam najlepsze oferty,

Polecam

Pracownicy zawsze mili i uśmiechnięci , w sklepie jest czysto, idealne miejsce na drobne zakupy

Najlepsza obsługa na rynku

Zawsze jestem fachowo obsłużony , względem konkurencji T-Mobile wygrywa pod względem obsługi, konsultanci zawsze wytłumaczą wszystko prosto i zrozumiale, Jestem bardzo zadowolony z Państwa usług.

Ocena z dnia: 08.10.2020
T-Mobile Oddział

Polecam

Fachowa obsługa , doradztwo i wiedza pracowników stoi na bardzo wysokim poziomie , dzięki ostatniej wizycie zaoszczędziłem 200 zł na sprzęcie elektronicznym pod względem konkurencji . Polecam !

Ocena z dnia: 08.10.2020
Media Expert Oddział

3 gwiazdki ...

Obsługa potrafi doradzić odpowiednio do potrzeb klienta, natomiast nie informują o dodatkowych kosztach "usług" do kredytu ratalnego, jedynie w momencie bardzo dociekliwego dopytywania" łaskawie" wyjaśnią. Jeśli klient chcę dokonać zakupu sprzętu za gotówkę wtedy takiego problemu nie zauważyłem. W Innych miastach istnieją duże lepsze placówki tego typu.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem