Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_wd9Y

Słaba organizacja i obsługa klienta

Sklepy sieci Biedronka są dobrze zatowarowane, a oferowane towary są w przystępnych cenach. Jest to jedyny plus jaki mogę dać dla sklepu. Bardzo słaba obsługa klienta i ciągły bałagan pomiędzy regałami. Pracownicy są nie uprzejmi oraz nie chętnie pomagają. Zawsze zajęci swoją pracą nie znajdują czasu dla klienta. Gdy produkt ma złą cenę lub jej brakuje potrafię być bardzo nie mili łącznie z kierowniczką sklepu.

Profesjonalna obsługa

Salon firmy Empik odwiedzam kilka razy w miesiącu. Kupuję książki, gry i komiksy. Lubię ten salon ponieważ panuje tam porządek, zawsze znajduję tam interesujące mnie tytuły i jest on dosyć blisko mojego miejsca zamieszkania. Przy wejściu pracownicy witają klientów. Pracujący tam personel zawsze mi pomoże kiedy czegoś poszukuję. Pracownik zawsze jest w pobliżu. Czasem zostanie mi zaproponowany inny tytuł z tematyki jaka mnie zainteresuje. Nawet kiedy w sklepie panuje duży ruch w kolejce do kasy nie tracę czasu, ponieważ jest ona sprawnie rozładowana. W wybranym salonie często odbieram swoje zamówienia z aplikacji Empik.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem