Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_wXxc

Zaufany salon samochodowy

Słyszałam pozytywne opinie o salonie Toyota w Katowicach. Miałam okazję wiele razy je zweryfikować . Po kilku latach już jako stały klient z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić,że zarówno obsługa w salonie jak i jakość pracy mechaników jest na najwyższym poziomie. Przystępne ceny. Same naprawy wykonywane są zgodnie z założonym terminem . Duża dostępność samochodów zastępczych dla klientów i co dodatkowo jest na + to darmowa usługa mycia i czyszczenia co sprawiało,że po wizycie w salonie mój samochód zawsze wyglądał jak nowy. Jako iż pracuję mobilnie na pochwałę zasługuje również kawiarnia dostosowana do osób chcących w oczekiwaniu na przegląd lub naprawę chwilę popracować. Polecam.

Najlepszy sklep w okolicy!

Miałam okazje odwiedzić wiele sklepów sieci Biedronka. Moją uwagę zwrócił jeden z nich znajdujący się w Dąbrowie Górniczej na ul .Kasprzaka. Dlaczego? Miła i kompetentna obsługa, dostępność towarów większa niż w pozostałych sklepach dzięki dużej hali sprzedaży a dodatkowo parking dla klientów jak również krótki czas oczekiwania w kolejce do kasy.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem