Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_tTCD

Mogłoby być lepiej.

Sklep z artykułami budowlanymi gdzie można kupić wszystko. Organizacja asortymentu jest tam bardzo dobra. Łatwo można znaleźć to czego się szuka, ale na pomoc pracowników nie można liczyć... Trzech pracowników obecnych na sali sprzedaży nie potrafiło mi wskazać lub określić, czy produkt którego szukam jest dostępny w sklepie.

Polecam.

Ogłoszenia na stronie dodaje sie bardzo łatwo, nic nie jest skomplikowane, a odpowiedzi użytkowników pojawiają się szybko. Kontakt z kupującym lub ze sprzedającym jest bardzo prosty.

Ocena z dnia: 30.04.2020
olx.pl Kontakt online

Polecam skorzystanie z tej strony.

Na stronie można znaleźć fajne oferty samochodów, a kontakt z właścicielem nie jest utrudniony. Nigdy nie miałam problemów z serwisem i ze znalezieniem odpowiedniego samochodu.

Ocena z dnia: 30.04.2020
otomoto.pl Kontakt online

Polecam.

Portal, który jest dobrze zorganizowany i łatwo można znaleźć oferty pracy, którymi byłam zainteresowana. Filtry pozwalają na łatwe wybranie odpowiednich opcji lub lokalizacji.

Ocena z dnia: 30.04.2020
Pracuj.pl Kontakt online

Mogłoby być lepiej.

Bardzo, ale to bardzo nie lubię tego sklepu. Meble jakie można tam kupić są dobrej jakości i w dobrych cenach, ale sam zakup czegokolwiek na miejscu wiąże się z godzinami chodzenia po alejkach sklepu lub przepychaniemy się między klientami.

Polecam zakupy.

Sklep dobrze zaopatrzony, ceny asortymentu niskie, a jakość zadowalająca. Można znaleźć ciekawe rzeczy w interesującej cenie, a pracownicy są bardzo uprzejmi i pomocni.

Tłumy, tłumy i jeszcze raz tłumy.

SIłowni miała, a osób uczęszczających na zajęcia lub ćwiczących na maszynach jest bardzo dużo. Osoby pracujące na recepcji są bardzo miłe, tak samo jak osoby, które prowadzą zajęcia.

Polecam usługi tej firmy.

Oferta firmy i zmiany jakie zaszły w momencie pandemii sprawiły, że ufam tej firmie i nie boję się zamawiać paczek z odbiorem w paczkomacie. na przesyłkę czekałam dwa dni. Paczka przyszła nienaruszona, a o etapach realizacji zamówienia byłam informowana przez wiadomości e mail i sms cały czas.

Drogo, a smaki są przeciętne lub niedobre.

Na tę markę była duża fala pozytywnych opinii jakiś czas temu, ale oprócz bardzo wysokich cen ja nie zauważyłam żadnej różnicy jeżeli chodzi o konkurencję. Lody i sorbety nie powalają na kolana, a wręcz przeciwnie niektóre smakują sprasznie. Jakiś czas temu kupiłam jedną gałkę sorbetu cytrynowego i niestety nie byłam w stanie zjeść do końca, ponieważ smakowały jak płyn do mycia naczyń...

Zdecydowanie jednen z lepszych umilaczy czasu.

W obecnej sytuacji Netflix jest czymś co pozwala walczyć z nudą i koniecznością siedzenia w domu. Mimo dużej aktywności użytkowników nie zauważyłam, by aplikacja działała wolniej lub cokolwiek się zacinało. Jestem bardzo zadowolona z jakości obrazu i oferowanych filmów i seriali.

Ocena z dnia: 30.04.2020
Netflix Kontakt online

Zdecydowanie polecam!

Bardzo dobre jedzenie, kameralne miejsce, do którego przychodzi dużo gości, ale nie jest to problemem. Kelnerzy mimo dużego ruchu sprawnie i szybko obsługują gości, a na zamówione dania nie trzeba długo czekać!

Przepyszne śniadania o każdej porze dnia i nocy.

Przepysznie! Spokojnie! Idealne miejsce na śniadanie o każdej porze dnia i nocy! Dżemy i czekolady - pychota, a pieczywo zawsze świeże i bardzo smaczne! Kelnerzy są bardzo mili, nigdy nie trzeba długo czekać na zamówione jedzenie i napoje!

Polecam! Pełen profesjonalizm!

Super atmosfera! W tym salonie pracują przemiłe osoby, które swoim talentem mogą konkurować z najlepszymi fryzjerami w kraju. Każdy spokojnie wysłucha oczekiwań i podpowie co jest realne do zrobienia na włosach, a z czego trzeba będzie zrezygnować, żeby nie zniszczyć włosów. Nigdy jeszcze nie wyszłam z tego salonu niezadowolona!

Powinni popracować nad kontrolą wieku klientów.

Parking przed sklepem mały, sam sklep też nie jest duży, a produkty na półkach są poupychane. Niedopuszczalne jest jednak to, że w momencie kampanii o niesprzedawaniu alkoholu pracownicy nie sprawdzają dokładnie każdej osoby, która wygląda na młodą.

Duży parking i sklep, a pracownicy mili i pomocni.

Sklep w bardzo dobrej lokalizacji, a duży parking pozwala zrobić duże zakupy, które można łatwo spakować do samochodu, bez problemów z parkowaniem. Sklep jest też duży, dobrze zorganizowany, a produkty na półkach nie są upchane, a dobrze zorganizowane. Pracownicy też chętnie pomagają i cierpliwie słuchają potrzeb klienta.

Nie polecam...

W tym sklepie dużym plusem jest wielki parking, ale sam sklep jest upchany na małej powierzchni, gdzie produkty są poupychane na półkach. Pracownicy nie są skorzy do pomocy, a zapytani o poszukiwany produkt, machnięciem ręki wskazali alejkę gdzie powinnam iść szukać...

Mogłoby być lepiej.

Dużym plusem jest spory parking przed sklepem oraz wjazd z dwóch stron, jednak brakuje możliwości wyjazdu na ulicę Armii Krajowej w stronę Hallera. Sam sklep jest spory, jednak mam wrażenie, że towar na półkach jest upchany byleby było go jak najwięcej. Pracowników na sali sprzedaży czasami nie widać lub trudno ich znaleźć, ale kolejki są rozładowywane dość szybko

Polecam.

Sklep jest duży i przestronny. Towar na półkach jest poukładany tak, że łatwo wszystko znaleźć, a pracownicy zawsze są pomocni i dokładnie wskazują produkt, którego akurat potrzebuję.

Zdecydowanie polecam.

Punkt znajduje się na wyspie zaraz przy wejściu, więc nie miałam problemy żeby go znaleźć. Konsultanci są bardzo mili i w jasny sposób przedstawili mi ofertę na klientów przenoszących numer. Nie miałam żadnych dodatkowych pytań.

Polecam.

Osoby, które pracują w tym sklepie są bardzo miłe i pomocne, pomogły mi dobrać buty pod względem wygodny i przydatności. Buty wytrzymały bardzo długo, mimo że cena nie była jakaś wysoka.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem