Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_ssAq

Ceny na plus, obsługa na duży minus.

Ostatnio byłem zmuszony skorzystać z oferty stacji paliwowej Shell z racji kończącego się paliwa. Z reguły korzystam z innej stacji paliwowej jednakże niska cena paliwa skusiła mnie bym tam zatankował. Wszystko było w porządku do momentu wejścia do sklepu celem zapłaty. Zauważyłem totalny brak jakiegokolwiek środka ochronnego, pracownica nie była w ogóle zaopatrzona w choćby w maseczkę nieowiac już o rękawiczkach ochronnych do przyrządzania ciepłych posiłków. W czasach COVID-19 takie wyposażenie to niezbędnik. Liczę że obsługa zrozumie że bezpieczeństwo ich i klientów jest w tym czasie najważniejsze

Satysfakcja gwarantowana

Otwarcie nowego sklepu sieci Lidl w samym centrum Szczecina był jak dla strzałem w dziesiątkę. Lokal został otwarty na kyrotko przef wprowadzeniem obostrzeń ze strony władz i zarówno sklep pod względem wyposażenia jak i personel pomocny w każdej sytuacji spisały się na medal. Sklep jest czysty, bardzo dobrze zatowarowany, a lokalizacja i udogodnienia w postaci parkingu są bardzo pomocne w zakupach. Bardzo polecam zakupy w tym sklepie.

Bardzo duże zadowolenie

Sytuacja w jakiej znalazło się teraz społeczeństwo z powodu koronawirusa zupełnie zmieniła sposób postrzegania rzeczywistości i wykonywania tak prozaicznych jakby się wydawało czynności jaką są zakupy. A jednak obostrzenia narzucone przez rząd zmieniły diametralnie możliwości zakupu podstawowych artykułów życia codziennego. Jednakże sklep o którym mowa spisał się na przysłowiową piątkę w kwestii bezpieczeństwa zakupów,zabezpieczenia klientów przed zagrożeniem poprzez dozowniki płynu dezynfekującego i mnogość wszechobecnych rękawic. Sklep oferuje bardzo dobry asortyment a produkty są zawsze świeże i można znaleźć tam wszystko co jest potrzebne do normalnego funkcjonowania. Personel jest bardzo pomocny a sama forma ochrony poprzez przerwę techniczną w ciągu dnia na dezynfekcję zasługuje na duży podziw. Zdecydowanie polecam zakupy w tym sklepie.

Obsługa na najwyższym poziomie

Bardzo szybka obsługa, bardzo dużo towaru i bardzo duży wybór produktów wyposażenia wnętrz. Mimo jednej kasjerki obsługa jest bardzo szybka i profesjonalna. Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność.

Bardzo dobrze.

Spotkanie w punkcie obsługi klienta przebiegło w bardzo dobrej atmosferze. Konsultanci posiadali kompletną wiedzę na temat rodzaju ubezpieczeń i dodatkowych świadczeń.

Ocena z dnia: 21.02.2020
AXA Inna forma kontaktu

Świetna i fachowa obsługa.

Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność. Pani,która znajdowała się na sklepie była bardzo pomocna w odnalezieniu odpowiedniej pary butów z danego fasonu. Bardzo rzetelnie a przede wszystkim szybko odnalazła opakowanie oraz bardzo szybko proponując wiele dodatkowych produktów do pielęgnacji butów obsłużyła mnie przy kasie. Bardzo polecam ten sklep. To czysta przyjemność zakupów.

Kupiłem co było mi potrzebne

Pomimo dużej ilości klientów i czekającego na rozładowanie z palet towaru obsługa sklepu potrafiła doradzić i wskazać miejsce złożenia poszukiwanego przeze mnie produktu. Podłogi były czyste a obsługa kas stała na wysokim poziomie. Cechowała je wysoka kultura osobista i szybkość w obsłudze klientów.

Najszybsza forma kupna opon i felg

Rzetelna i fachowa pomoc związana z doborem opon i felg, dużo modeli dostępnych, bardzo szybka dostawa i gwarancja najniższej ceny na rynku.

Ocena z dnia: 17.01.2020
oponeo.pl Kontakt online

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem