Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_sUE3

Duzy wybór asortymentu. ...

Duzy wybór asortymentu. Sala sprzedaży czysta zadbana. Obsługa na kasie sprawna. Kasjerki proponują skorzystanie z kasy samoobsługowej, proponują dodatkowy produkt który często jest w dobrej cenie. Cenówki zgodne z cenami na kasie.

Duzy wybór asortymentu ...

Duzy wybór asortymentu i to w sumie tyle z plusów. Pani która pracuje na wędlinach nie miała założonych rękawiczek co bardzo odrzuca. Ciężko powiedzieć kasjerom dzien dobry .

Bardzo przyjazne miejsce. ...

Bardzo przyjazne miejsce. Ochrona kulturalna i na prawdę czułam się bezpiecznie. Dobre drinki, ceny przystępne. Miejsce gdzie można spędzić fajnie czas z przyjaciółmi.

Widok przed sklepem ...

Widok przed sklepem juz przerażał, mnostwo porozrzucanych smieci. W sklepie brudna podloga ogromny haos. Duzo asortymentu,promocje opłacalne. Obsługa miła. Kasjer uśmiechnięty.

Po wejściu do ...

Po wejściu do oddziału nie zostałam zauważona przez doradcę. Nie wiedziałam do którego stanowiska mam się kierować. Po podejściu do stanowiska doradca nie wstał ,jedynie co powiedział "dzień dobry". Chciałam złożyć reklamację lecz doradca w sumie mi nie pomógł . Powiedział żebym zadzwoniła na infolinię. Jest to moim zdaniem mało profesjonalne. Doradca ubrany schludnie. W oddziale czysto. Nie zaproponowano mi dodatkowego produktu. Ogólny brak zainteresowania klientem .

Zaraz po wejściu ...

Zaraz po wejściu do restauracji zostałam zauważona przez kelnerkę i przywitana z uśmiechem, następnie kelnerka odprowadziła mnie do stolika. Zapronowala mi coś do picia i zaproponowała danie szefa kuchni . Menu restauracji dobrze skoponowane. Dania przepyszne l, ładnie podane. Stoliki dezynfekowane. Obsługa na najwyższym poziomie .

Obsługa w sklepie ...

Obsługa w sklepie wręcz fatalna, jak na prestiżowy sklep na bardzo niskim poziomie. Trzeba prosić się aby doradca w czym doradził. Daje tylko pół gwiazdki tylko za to ze jest duży wybór asortymentu . Dwa razy kupowałam tam meble i dwa razy przyjechały uszkodzone . Bardzo utrudniony proces reklamacji. Jeżeli chodzi o czystość sklepu bez zastrzeżeń. Panie pracujące na kasie również siedzą tam jak za kare.

Zostałam przywitana z ...

Zostałam przywitana z uśmiechem przez kasjera. Sklep bardzo zadbany i przede wszystkim czysty . Produkty z dobra data ważności . Przy kasie kasjer zaproponował mi dodatkowy produkt, zapytał o aplikacje i najważniejsze przekonał do jej założenia . Atmosfera miedzy pracownikami przyjazna. Kasjer pożegnał mnie i życzył miłego dnia. Lubię tam robić zakupy

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem