Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_rJmZ

Sprawna obsługa

Polecam ten sklep, zawsze jest czysty. Co do dostępności towaru mogę powiedzieć tyko że czasem brakuje pieczywa ,przez co jest ograniczony wybór. Dużym plusem jest szybkość i jakość obsługi oraz nowe kasy samoobsługowe.

Wszystko w porządku

Ostatnio zdarzyło mi się podróżować autobusem po Lublinie. Wbrew moim przewidywaniom, wszystko przebiegło sprawnie, w około 40 min dostałem się z jednego końca Lublina na drugi, jadąc z przesiadką. Autobusy podjeżdżały zgodnie z rozkładem oraz kursowały dosyć często, więc nie trzeba było długo czekać. W autobusach było dużo wolnego miejsca oraz działający biletomat. Który powinien posiadać każdy autobus miejski, ponieważ w awaryjnych sytuacjach nie można już kupić biletu u kierowcy.

Wszystko jak w zegarku

Personel bardzo dobrze wykonuje swoją pracę, półki są zawsze dotowarowane. W sklepie panuje porzadek. Pracownicy są pomocni. Kiedy szukałem produktu pracownik zaprowadził mnie do półki ,na której szukany produkt się znajdował. Problemem w sklepie okazały się kasy samoobsługowe które przy każdym produkcie blokowały dalsze zakupy, jednak obsługa sklepu sprawnie pomogła dokończyć zakupy.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem