Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_ilzE

Świetnie - pełen profesjonalizm.

Każdy zakup w tym sklepie jest absolutnie udany. Szybka realizacja zamówienia, dużo opcji wysyłki, świetne ceny, gratisy do każdego zamówienia oraz świetne zachowanie firmy w sytuacjach kłopotliwych. W zamówieniu brakowało jednego z zakupionych produktów. Po skontaktowaniu się z obsługą klienta w tej sprawie otrzymałam informację, że towar zostanie dosłany do mnie na koszt firmy. Firma niezwłocznie dostarczyła mi produkt kurierem. Serdecznie polecam.

Obsługa lepsza niż poprzez infolinię.

Obsługę w salonie przy ul. Wyszyńskiego w Olsztynie mogę polecić z czystym sumieniem. Zaproponowano mi o wiele korzystniejsze warunki umowy niż te oferowane mi przez przez obsługę telefoniczną. Pani, która mnie obsługiwała była bardzo pomocna, udzielała odpowiedzi na wszystkie pytania bardzo konkretnie i rozwiała wszelkie wątpliwości co do ceny i warunków nowej umowy. Widać, że zna się na swojej pracy i szanuje czas klientów. Umowę przedłużyłam w 15 minut. Sam salon wyglądał nowocześnie, czysto i zadbanie. Jedyny minus to godziny otwarcia salonu - 9:00 - 16:00 oraz brak pracy w soboty, co dla wielu osób może kolidować z godzinami codziennej pracy.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem