Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_ij7c

Wszystko w jak ...

Wszystko w jak najlepszym porządku. Parking przestronny i czysty z wyznaczonymi miejscami dla niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi. Czystość w sklepie jest na wysokim poziomie. Bogaty asortyment. Obsługa bardzo pomocna. Jednym z minusów jest brak kas samoobsługowych które przyspieszyły by czas obsługi, ponieważ niekiedy mimo otwarcia wszystkich linii kas tworzą się spore kolejki.

Lokal z niewykorzystanym ...

Lokal z niewykorzystanym potencjałem. Bardzo ładny lokal, lecz niestety ogromnym minusem jest tutaj czystość. Wózek z mopem na środku sali konsumpcyjnej. Stoliki nie były sprzątnięte z resztek jedzenia, paragonów. Większość stolików była niedostępnych dla gości, ponieważ było blisko do zamknięcia restauracji i obsługa już ustawiła krzesła na stoliki. Ogromnym minusem był zapach w restauracji. Od samego wejścia do restauracji zapach był nie do zniesienia i nakłaniał do jak najszybszego wyjścia. Obsługa była na dostatecznym poziomie, jednak można by poprawić zaangażowanie pracowników w utrzymanie porządku.

Wszystko dobrze ale... Restauracja ...

Wszystko dobrze ale... Restauracja czysta, przestronna. Podczas mojej ostatniej wizyty nie było problemu z dostępnością stolika. Obsługa chwilę po zajęciu miejsc przyniosła karty menu. Po około 5 minutach przyszła odebrać zamówienie, jedzenie otrzymaliśmy po około 25 minutach. Wszystko było smaczne, jednak przeszkadzała nam muzyka która była zbyt głośna i chaotyczna. Poprawy również wymagają krzesła na sali konsumenckiej, ponieważ niektóre były bardzo niestabilne. Jednak mimo wszystko restaurację oceniam pozytywnie.

Zarówno sklep jak ...

Zarówno sklep jak i jego otoczenie wymagają kilku poprawek. Parking na którym nie ma jasno wyznaczonych miejsc parkingowych. Niektóre wózki sklepowe wymagają naprawy i wyczyszczenia. Na czystość wewnątrz sklepu nie można narzekać, tylko wszystko psują palety poustawiane w przykładowych miejscach na sklepie. Obsługa bardzo pomocna, pomaga znaleźć szukany produkt i w przypadku jego braku na sali sprzedaży pracownik dokłada towar z magazynu. Bardzo dużym atutem tego sklepu jest obecność linii kas samoobsługowych, jedyne co wymaga dopracowania to czas w jakim asystent dociera do kas samoobsługowych w przypadku problemu/zakupu wymagającego zatwierdzenia.

Bardzo zadbany salon ...

Bardzo zadbany salon Play. Po wejściu od razu zostałem powitany uśmiechem i słowem dzień dobry. Mimo niewielkiej kolejki czas oczekiwania wyniósł ok 10 minut. Po przedstawieniu konsultantowi swoich oczekiwań, została mi zaproponowana oferta. Potrzebowałem tylko karty sim(pre-paid) i taką otrzymałem. Sam proces rejestracji trwał krótko i nie było żadnych problemów. Po złożeniu podpisu na tablecie i zapłaceniu za starter, otrzymałem kartę sim oraz paragon fiskalny.

Profesjonalne podejście do ...

Profesjonalne podejście do klienta. Pani w bardzo rzeczowy sposób przedstawiła ofertę banku. Zapytała się do jakich celów będzie głównie służył rachunek bankowy. Zaproponowała kilka opcji z zaznaczeniem tej najkorzystniejszej. Przedstawiła ofertę promocji w zamian za otwarcie konta w danej sieci. Przekazała wszelkie informację na temat opłat za rachunek/ kartę do konta oraz sposobach jak unikać tych opłat. Po dokładnym zapoznaniu się z warunkami doszło do zawarcia umowy. Po podpisaniu umowy z rąk konsultanta otrzymałem teczkę z całą dokumentacją tj. (Umowa o prowadzenie bankowego rachunku dla osób fizycznych; Potwierdzenie otwarcia Rachunku; Regulamin promocji "mUpominek"; Identyfikator do bankowości elektronicznej; Dokument dotyczący opłat; Regulamin Promocji "I możesz więcej"; Wizytówkę opiekuna konta. oraz otrzymałem wybrany upominek z promocji "mUpominek".

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem