Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_gUTT

Naprawdę ekstra

Bardzo mila obsługa w galerii . Mlode usiechniete dziewczyny chetnie pomogy w wyborze obuwia, doradzily, znalazly odpowiedni rozmiar. Przez caly czas mojego pobytu w sklepie usmiechaly sie i z przyjemnoscia obslugiwaly klientow i nie chodzily za nim krok w krok. z zakupow jestem zadowolona, na pewno wroce tam jeszcze nie raz :)

Naprawde super

Bardzo mila obsługa w galerii Białystok. Mlode usiechniete dziewczyny chetnie pomogy w wyborze obuwia, doradzily, znalazly odpowiedni rozmiar. Przez caly czas mojego pobytu w sklepie usmiechaly sie i z przyjemnoscia obslugiwaly klientow i nie chodzily za nim krok w krok. z zakupow jestem zadowolona, na pewno wroce tam jeszcze nie raz :)

Super kontakt

Infolinia dobra jak nigdzie indziej

Ocena z dnia: 08.04.2019
Nike Adidas Reebok Infolinia

Super obsługa

Super obsługa i super rzeczy ! Nic tylko polecić

Ocena z dnia: 08.04.2019
Adidas Infolinia

Super

Naprawdę szybki czas wysyłki i super kontakt ze sklepem online ! Polecam kupować przez internet wygodnie i łatwo.

Najgorsza firma kurierska !

Niby przesyłka 11:30 a 16 a nigdy tak nie dociera. Już drugi raz otrzymałam błędną informację że przesyłka dotrze do mnie, otóż nie dotarła ani za 1 ani za 2 razem ! Tego można by było się spodziewać gdyby to była paczka dużych rozmiarów ale to tylko kilka ciuszków dostępnych przez internet... Naprawdę szkoda słów. Nie wspominam nawet że paczka jest przyjęta na oddziale DHL już 5 dni a podobno miał być to 1 tylko dzień.

Ocena z dnia: 07.01.2019
DHL Kontakt online

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem