Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_YZZ1

Zadzwoniłam do restauracji ...

Zadzwoniłam do restauracji żeby umówić rezerwację na komunię syna. Pani, która odebrała telefon nie była zorientowana co może mi zaproponować. Zapisała mój nr telefonu i manager miał się ze mną kontaktować w tej sprawie. Po 3 dniach nie otrzymałam żadnego telefonu, więc oceniam obsługę na 3 za dobre chęci Pani, która odebrała telefon.

Ocena z dnia: 14.10.2021
Tokaj infolinia

Wchodząc do sklepu ...

Wchodząc do sklepu Sephora od razu czujesz, że wchodzisz do świata piękna. Towar jest ładnie wyeksponowany, jest czysto, wokół roznosi się zapach perfum. Konsultantki są bardzo pomocne, ale nie nachalne. Obsługę mogę zaliczyć do najbardziej profesjonalnych jakie udało mi się spotkać. Bardzo duża wiedza o produktach.

Bardzo szeroki asortyment ...

Bardzo szeroki asortyment sklepu. Towar ładnie wyeksponowany. Byłam w godzinach porannych w tygodniu, więc była duża dostępność obsługi. Życzliwa i pomocna ekspedientka zaproponowała, że sprawdzi w innych sklepach w moim mieście czy towar, którego szukam jest dostępny. Chętnie zrobię tam zakupy ponownie.

Wizyta przebiegła sprawnie, ...

Wizyta przebiegła sprawnie, towar był dobrze oznaczony na półkach. Sam wygląd sklepu bez zarzutu, czysto, dobra dostępność produktów. Przy korzystaniu z kasy samoobsługowej, okazało się, że towar wchodzi w złej cenie. Pani konsultantka jednak szybko zaproponowała rozwiązanie i transakcja przebiegła pomyślnie. Uśmiechnięty, pomocny personel.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem