Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_Vey8

Rewelacyjnie.

Obsługa na najwyższym poziomie, takiej chęci pomocy oraz wytłumaczenia najlepszych możliwości nigdy nigdzie nie spotkałem jak w PZU. Pracownicy wybierali oferty najlepsze jak dla Siebie dzięki takiej postawie dało mi to odczuć iż naprawdę trafiłem do najlepszej z firm.

Ocena z dnia: 23.02.2020
PZU Inna forma kontaktu

Obsługa stacji paliw

Jak na stacje Shell ta jako jedyna sprawiła ze od dziś tankuje już tylko na tej stacji. Od chwili podjechania pod dystrybutor z paliwem, czekał pracownik z chęcią pomocy do zatankowania mi auta, dodatkowo umył szyby samochodu. W sklepie czysto, schludnie, miła atmosfera, brak kolejek przy kasie. Kasjerka zaaprobowała płyn do spryskiwaczy o którym zupełnie zapomniałem ze już nie mam i potrzebuje zakupić.

Obsługa przy kasie

Kolejki ogromne, stałem w kolejce 10 minut. Kasjerki krzyczą do siebie między kasami, co słyszą klienci. Przy prośbie o fakturę brak zapytania o numer NIP. Musiałem robić zwrot towaru w punkcie informacji, i dokonać zakupu ponownie. Na środku sklepu wózki z folia oraz kartonami uniemożliwiają swobodne poruszanie się po sklepie. Sklep czysty, zadbany, w pełni zatowarowany. Pracownik bardzo pomocny, zaprowadził mnie na drugi koniec sklepu żeby mi pomoc na moja prośbę o zapytanie gdzie znajdę dany produkt. Duży wybór towaru, pracownik miły, uśmiechnięty. Zapytano mnie o kartę payback.

Przemiła obsługa, szeroki asortyment

Od wejścia do sklepu aż po wyjście pełna profesjonalna obsługa klienta. Pracownicy uśmiechnięci, pomocni, dzięki pomocy pracownika szybko mogłem zlokalizować produkty których szukałem. Od pracownika dowiedziałem się o możliwości tańszych zakupów dzięki założeniu aplikacji. Sklep czysty, w pełni zatowarowany. Na sklepie brak kolejek, szybka transakcja przy kasie. Kasjer pomógł mi zapakować zakupy do torby.

Ocena z dnia: 04.02.2020

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem