Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_QlQI

Mało profesjonalna obsługa

Czasami zdarza mi się robić zakupy w tym sklepie, zawsze szczególną uwagę zwracam na jakoś produktów na dziale świeżym, do tej pory nie zdarzyło mi się jeszcze trafić na złej jakości owoc czy warzywo, za to duży plus. Na minus postrzegam obsługę, po zapytaniu gdzie znajduje się jakiś produkt pracownik tylko słownie wskazuje, w której alejce. Podczas ostatnich zakupów miałam problem z kasą samoobsługową, pracownik sali wprost powiedział, że nie zna się na tym.

Profesjonalna obsługa, przystępne ceny

W tym sklepie zaopatruję się od początku budowy domu, na każdym z działów znalazłam kompetentnego doradcę. Duży wybór materiałów w przystępnych cenach. Kasjerzy obsługują sprawnie i zgodnie ze standardem.

Ocena z dnia: 22.07.2021
Castorama Oddział

Jakość i kompetencja

Sklep bardzo dobrze zorganizowany, dobrej jakości produkty na stoiskach świeżych. Miła i kompetentna obsługa, zawsze służą pomocą. Asortyment ułożony w sposób przemyślany i intuicyjny dla klienta. Duża dbałość o czystość.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem