Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_OtTU

Nie polecam!

Sklep czysty z dobrym asortymentem oraz przystępnymi cenami, niestety ekspedientka jest bardzo nie miła, ubliża klientom, rzuca resztą ogólnie stwarza wrażenie jakby była tam "za kare" a klient to jej wróg.

Wielka wyprzedaż!

Biedronka znajduje się niedaleko od dworca PKP oraz centrum Ścinawy. Bardzo bogaty oraz świeży asortyment. Czystość oceniam na 4/6 obsługą 5/6. Dodatkowym atutem jest duży parking.

Bardzo duży asortyment

Biedronka blisko centrum miasta, bardzo duży asortyment. Niestety też bardzo długie kolejki, zwłaszcza w sezonie letnim. Ceny, jak zawsze dobre oraz sporo promocji. Jak na tak duży sklep i ruch jaki w nim panuje jest czysto, niestety klienci nie zawsze odkładają towary na swoje miejsce przez co bywa problem ze znalezieniem ceny. Ogólnie sklep na +

Nie polecam!

Niestety nie mogę polecić firmy autotop mieszczącej się w Lok-u. Auto oddałem na drobrą usterkę zawieszenia a mechanik stwierdził bez konsultacji że wymieni jeszcze jakieś części. Koszt naprawy x3 od umówionej ceny. Naprawa miała trwać godzinę a trwała 3dni! Nie polecam nikomu!

Przyjemna stacja z super obsługą

Stacja Orlen na wylocie z Głogowa w stronę Leszna, czysta, z dobrymi cenami oraz uśmiechniętą obsługą. Do tego spory parking, kompresor oraz myjnia.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem