Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_Msj5

Profesjonalna obsługa

Miła i przyjemna atmosfera. Nawet jeżeli trzeba chwilę poczekać na obsługę, to jest to jasne i przejrzyste. Pracownicy przyjaźnie nastawieni do klientów.

sprawdzaj ceny

Po raz kolejny w tych sklepach nabrałam się na ceny umieszczone na regałach. Czy to jest sposób na sprzedaż droższych towarów?

Srednia

Asortyment skromny. Pracownicy pilnują klientów, bo obsługą tego nie można nazwać.

Srednia

kupiłam wszystko co chciałam, ale musiałam kilkakrotnie spacerować po sali sprzedażowej. Towary zmieniły swoje miejsce.

słaba oferta towarowa

Niby oferta jesienno-zimowa, ale nie ma na czym oka zawiesić. Mam wrażenie, że personel w sali sprzedażowej ma za zadanie pilnowanie klientów a nie pomoc i doradztwo.

słaba oferta towarowa

Odwiedziłam wczoraj sklep. Byłam zaskoczona. Braki towarowe mnie zaskoczyły i to nie tylko w zakresie artykułów promocyjnych.

Szybko, sprawnie, profesjonalnie.

Bez oczekiwania w kolejce. Pełna informacja o produkcie. Przyjemne wnętrze. Polecam.

Profesjonalna obsługa bez kolejki.

Szybko, sprawnie, bez kolejki. Obsługa bardzo pomocna. Polecam

brak zaufania

Obsługa ok, ale kolejny raz mnie zaskakują dokumentacją. Pracownik poinformował mnie, że musi zrobić skan dowodu osobistego. Wyszedł z moim dowodem. Zapytałam czy mogę odmówić. Usłyszałam, że wtedy nie akceptuję regulaminu banku i nie mogę być klientem. A potem nasłuchałam się, że to dla dobra klientów, aby nikt nie mógł wziąć pożyczki w parabankach na nasz dowód. W tym momencie pomyślałam, że skanowanie dowodu właśnie to ułatwia.

Profesjonalna obsługa bez kolejki.

Pracownik przywitał mnie zgodnie ze wszystkimi procedurami; na stojąco, przedstawił się i wskazał miejsce. Sprawę wyjaśnij profesjonalnie i wyczerpująco. Jego wiedza i sposób przedstawiania informacji w pełni satysfakcjonowały. Po zmianach personelu oddział zmienił się na plus. Polecam

Obsługa fatalna

W dniu wczorajszym około godz. 16.00 odwiedziłam market. Ponieważ kolejka do jedynej czynnej kasy obsługowej była długa, chciałam skorzystać z samoobsługowej. Po drugim produkcie zaświeciła się czerwona lampka wzywająca obsługę. Czekałam kilka dobrych chwil, podeszłam do kasjera z prośbą o wezwanie pomocy. Niestety nie doczekałam.

bardzo dobra

Szybka, sprawna i profesjonalna obsługa. Pracownicy bez dodatkowych pytań informują o zamiennikach leków lub produktach o niższej cenie. Nie ma żadnych problemów z uzyskaniem dodatkowych informacji. Jeżeli w sali obsługi jest więcej pacjentów natychmiast wychodzi z-ca kierownika i uruchamia dodatkowe stoisko. Polecam.

Srednia

Towar wyłożony przejrzyście, ale brak informacji szczególnie o cenach produktów objętych promocją. Towar na stoisku mięsnym i rybnym nieświeży; nie zachęca do zakupu. Na sali sprzedażowej brak personelu lub odsyłanie do innej osoby. Zbyt długo czeka się na profesjonalnego pracownika lub wcale nie wychodzi do klienta. Zbyt długie oczekiwanie w punkcie obsługi klienta - powyżej 15 minut

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem