Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_MLLi

Dobry wybór produktów, miła obsługa

Chciałam kupić telewizor. Oferta produktów w sklepie była bardzo szeroka, zastanawiałam się na 2 markami ale potrzebowałam porady. Sprzedawca widząc moje zainteresowanie produktem, podszedł do mnie po ok 10 minutach i przedstawił mi plusy oraz minusy obu marek. Pomógł mi wybrać mi telewizor z parametrami, na których mi zależało.

Smaczne jedzenie, obsługa klienta wymaga poprawy.

Po wejściu do lokalu, zajęłam miejsce przy stoliku. Kelnerka podeszła do mnie po około 15 minutach mimo, że w lokalu było ok 5 osób, które zostały już obsłużone. Od momentu złożenia zamówienia do jego zrealizowania upłynęło 30 minut. Nie dostałam sosów o które prosiłam na początku. Przyniesienie ich zajęło kolejne 5 minut. Miejsce wyglądało schludnie i czysto, ale na stołach nie było serwetek. Nie było ich również w koszyczku ze sztućcami. Jedzenie było smaczne. Po skończeniu zamówionej pizzy, podeszłam do lady aby zapłacić, ponieważ chciałam uniknąć ewentualnego czekania na rachunek. Kelnerka nie podziękowała mi za wizytę, nie pożegnała się również zwrotem "do widzenia".

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem