Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_I7PJ

Bardzo czysty i ...

Bardzo czysty i zadbany sklep. Posiadają bardzo duży asortyment kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych. Bardzo często są fantastyczne promocje. Panie sprzedające bardzo miłe i pomocne. Polecam

Bardzo lubię ten ...

Bardzo lubię ten sklep. Obsługa bardzo pomocna. Asortyment bardzo zróżnicowany, można znaleźć coś do domu, kuchni, łazienki, pokoju i nie tylko. Zakochana jestem w doniczkach oraz różnego rodzaju ozdobach. Ceny są bardzo przyzwoite, a jakość produktów też na wysokim poziomie. Jedyny minus tego sklepu to to, że bardzo mały nakład w stosunku do zapotrzebowania.

Apteka czysta oraz ...

Apteka czysta oraz bardzo dobrze zaopatrzona. Ceny również mają konkurencyjne dlatego zawsze jest tam bardzo wiele ludzi. Obsługa - katastrofa, wszystkie osoby tam zatrudnione nie szanują naszego czasu. Kolejki tam są bardzo długie z powodu bardzo powolnej obsługi klienta. Farmaceuta potrafi na zapleczu szukać leku przez 10 minut. Często otwarta jedna kasa pomimo iż czeka 6 lub więcej osób.

Jest to główny ...

Jest to główny sklep w którym robię zakupy. Korzystam z niego co najmniej 3X w tygodniu. Sklep dość dobrze zaopatrzony można w nim znaleźć wszystkie potrzebne artykuły. Sklep bardzo często jest zawalony towarem i niejedne raz miałam problem aby przejechać wózkiem (palety są ustawione na środku przejścia) . Podczas wykładania towaru spotkałam się ostatnio z sytuacją, iż pracownik wszystkie rzeczy (gąbki, płatki kosmetyczne itp.)rzucił na ziemię aby ułożyć je ponownie. Niektóre pracownice nieuprzejme jak by przyszły do pracy za karę, nie potrafią się uśmiechnąć oraz powiedzieć dziękuje lub do widzenia. W sklepie w godzinach szczytu notorycznie bardzo duże kolejki pomimo iż są 4 kasy (tylko 1 czynna).

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem