Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_GxNx

Udałem się do ...

Udałem się do sklepu w celu sprawdzenia czy na stanie znajduje się suszarka, którą poszukiwałem dla żony. Po wejściu do sklepu od razu pojawił się doradca, który wskazał mi miejsce gdzie się ona znajduje. Doradca przedstawił mi alternatywny model jednak bez nachalnej sprzedaży. Jestem zadowolony, kupiłem sprzęt, którego poszukiwałem w dobrej cenie. Obsługa miła i kompetentna. Szybka realizacja. Salon trochę za mały, ale za to czysty i zadbany. Polecam.

Udałem się do ...

Udałem się do sklepu w celu sprawdzenia czy na stanie znajduje się suszarka, którą poszukiwałem dla żony. Po wejściu do sklepu od razu pojawił się doradca, który wskazał mi miejsce gdzie się ona znajduje. Najgorszy moment nastąpił wtedy kiedy doradca nachalnie próbował dosprzedać mi dodatkową gwarancję, którą nie byłem zainteresowany. Mimo moich odmownych odpowiedzi, próbował dalej sprzedać produkt, który w moim odczuciu był dla niego najlepiej opłacalny, niestety wgl nie dostosowany do moich potrzeb. Salon w mierę zadbany, czysty i poukładany. Średnia dostępność towaru. Obsługa przy kasie miła i uprzejma. Radzę zmienić sposób oferowania dodatkowych produktów klientom, bo zamiast zachęcać powoduje to odwrotny skutek i negatywny odbiór firmy.

Miła i kompetentna ...

Miła i kompetentna obsługa, doradca z uśmiechem wskazał mi miejsce w którym znajduje się poszukiwana przeze mnie kurtka. Salon czysty i zadbany, duża dostępność odzieży na każdym dziale. Przyjemne ustawienie wieszaków i stołów, umożliwiające swobodne poruszanie się nawet przy większej ilości klientów w sklepie. Polecam

Miła obsługa. Długi ...

Miła obsługa. Długi czas oczekiwania na odbiór zamówienia w restauracji. Niestety moje zamówienie zostało wydane z nieodpowiednimi produktami, lecz po ustnym zgłoszeniu problemu otrzymałem właściwy produkt. Produktu z menu w przyzwoitej cenie, ale można zjeść też taniej w innych restauracjach.

Kontaktowałem się z ...

Kontaktowałem się z infolinią w sprawie uzyskania informacji o statusie zamykanej karty kredytowej. Obsługa szczerze mówiąc posiadająca małą wiedzę, a co gorsza przekazujaca niewłaściwe informacje. Rozumiem, że ktoś jest na etapie wdrożenia, ale uważam, że w takiej sytuacji powinienem zostać przekierowany do konsultanta, który jest w stanie mi pomóc. Na plus czas oczekiwania na połączenie, bardzo sprawnie. Ogólnie jestem zawiedziony.

Ocena z dnia: 24.11.2021

Bardzo miła i ...

Bardzo miła i kompetentna obsługa, nastawiona na klienta, a nie tylko sprzedaż. Apteka nowoczesna i zadbana. Polecam.

Serdecznie polecam ten ...

Serdecznie polecam ten oddział bankowy. Miła i kompetentna obsługa. Doradca był bardzo zaangażowany w obsługę sprawy z którą przyszedłem. wskazał jakie kroki mam podjąć, aby rozwiązać problem. Oddział od strony wewnętrznej prezentuje się bardzo dobrzej, jest zadbany oraz urządzony w sposób dający komfort i dyskrecję podczas rozmowy przy biurku. Jestem zadowolony z wizyty.

Bardzo miła i ...

Bardzo miła i kompetentna obsługa. Doradca, który mnie obsługiwał wykazywał się dużą wiedzą oraz zaangażowaniem w moją sprawę. Cierpliwie tłumaczył mi jak wygląda proces realizacji, jaki jest czas oczekiwania na odpowiedź, doradzał, gdzie mogę sprawdzić na bieżąco co się dzieje z moim zgłoszeniem. Bardzo szybki czas obsługi. Doradca ubrany elegancko i schludnie (garnitur, koszula, krawat). Kulturalny i uprzejmy. Oddział banku prezentuje się przyzwoicie ,chociaż widać, że wystrój ma już swoje lata. Dużym atutem jest lokalizacja ,przy jednej z głównych ulic. W środku porządek. Duży minusem jest brak miejsca parkingowego.

Dokonywałem zakupów z ...

Dokonywałem zakupów z działu męskiego w sklepie internetowym Sinsay. Szeroki asortyment i duża dostępność towaru. Bardzo szybka i sprawna obsługa. Jasny i klarowny proces zakupowy od początku do końca. Wszystkie informacje na temat zmiany statusu realizacji zamówienia aktualizowane na bieżąco. Duża dostępność sposobów płatności za zakupy. Czytelna informacja na temat czasu i sposobu na zwrot towaru w przypadku rezygnacji. Bardzo dobre ceny za produkty w porównaniu z konkurencją w zestawieniu: jakość/cena.

Ocena z dnia: 01.11.2021
Sinsay Kontakt online

Miły personel i ...

Miły personel i uprzejmy ,który odpowiedział na moje pytania i wskazał miejsce w sklepie w którym znajduje się przeze mnie poszukiwany produkt .Duża dostępność podstawowych towarów w sklepie. Obsługa na kasie bardzo sprawna. Wygląd sklepu do poprawki, ponieważ panuje duży bałagan wewnątrz, szczególne na półkach sklepowych ( puste kartony, brak odpowiedniego oznaczenia cen ) jak i na zewnątrz ( przepełnione kosze na śmieci )

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem