Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_Ek2f

Dobry sklep

Nowo otwarty sklep. Bardzo nowoczesny. Jest bardzo czysto i przestronnie. Dużo towaru w sklepie. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Polecam zakupy w tym sklepie.

Polecam

Personel przyjazny i zawsze uśmiechnięty - duży plus! Sklep dość mały, ale produktów tyle, że mamy swobodny wybór pomiędzy różnymi markami. Ceny przystępne. Polecam!

Brak zastrzeżeń

W sklepie panuje porządek, jest zachowana czystość. Brak luk towarowych na półkach. Obsługa sprawna i mile nastawiona na klienta. Otoczenie sklepu również na prawidłowym poziomie - kosze opróżniane, wózki ułożone, brak zanieczyszczeń na parkingu.

Polecam

Jakość obsługi sama sobie na wysokim poziomie - pełen profesjonalizm, doradztwo, zachowana czystość w sklepie. Ceny produktów do ich jakości są adekwatne. Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry sklep

Zalety: szeroki asortyment, konkurencyjność cen, czystość sklepu, wysoka jakość, lokalizacja. Wady: mała ilość personelu w kluczowych dniach / godzinach.

Szeroki wachlarz możliwości

Zalety: szeroki asortyment, różnorodność marek, konkurencyjność cen, wygoda zakupów, dostępność różnych metod płatności, dostarczenie zakupów do domu, prosta obsługa. Wady: brak realnej możliwości sprawdzenia jakości danego produktu (ewentualna konieczność odsyłania produktu).

Ocena z dnia: 07.07.2021
Allegro.pl Kontakt online

Dużo plusów, ale też kilka aspektów do poprawy

Mocną stroną drużyny Santander są pomoc - zawodnicy gotowi do wsparcia, uśmiechnięci i życzliwi nie tylko dla swojej drużyny oraz atak - pomysłowe reklamy zachęcające do obejrzenia meczu z Santanderem na czele! Drużyna musi popracować nad obroną - oferta banku swego czasu była bardzo dobra, jednak z czasem zaczęło im czegoś brakować... Bramkarz również musi popracować nad formą - korzystniejsze oprocentowanie innych banków wpadają im do siatki. Obrona z bramkarzem muszą zacząć lepiej współpracować. Ogólna ocena meczu 4/5!

Drużyna na plus

Na bramce drużyny Tedi stoi nie do pobicia niska cena! W obronie idealne miejsce do skompletowania prezentu na nowe mieszkanie dla znajomych, czy dla dzieciaków na dzień dziecka. Różnorodność asortymentu działa w ataku i pozwala na znalezienie większości potrzebnych do domu rzeczy. W pomocy ustawieni pracownicy z uśmiechem na twarzy. Drużyna nie do pobicia! Ogólna ocena meczu 4,5/5 - można jeszcze popracować nad ogólna jakością podań (tzn. jakością i trwałością produktów).

Same plusy

Zakupy w w/w sklepie oceniam pozytywnie. Zapewniony jest szeroki asortyment w przystępnych cenach. Personel jest chętny do pomocy. Otoczenie sklepu i jego wnętrze jest czyste i uporządkowane, a alejki w sklepie są bardzo szerokie, co zapewnia wysoki komfort zakupów.

Brak zastrzeżeń

Zarówno w sklepie jak i w jego otoczeniu panuje porządek. Personel jest chętny do pomocy, a obsługa przy kasie przebiega sprawnie. Alejki są odpowiedniej szerokości, co zapewnia swobodę mijania się z innymi klientami.

Obsługa sprawna, asortyment uporządkowany

W sklepie panuje porządek, jest zachowana czystość. Brak luk towarowych na półkach. Obsługa sprawna i mile nastawiona na klienta.

Dobry sklep

Sklep Lidl w Bielsku-Białej przy ul. Gazowniczej jest dobrze zaopatrzony. Towar jest na bieżąco uzupełniany. Personel jest miły i uprzejmy. W związku z Covid są ustawione dezynfektory.

Bardzo dobry hotel

Wyróżniający się na tle innych miejsc obiekt noclegowy. Jedyny 4 gwiazdkowy w Bielsku-Białej. Położony w ścisłym centrum miasta , z miejscami parkingowymi. Posiada restaurację z ciekawym menu. Organizowałem tam imprezę rodzinną. Pełne doradztwo menu oraz wyglądu takiej imprezy. Pokoje zadbane oraz przestronne. Obsługa miła i uczynna.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem