Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_8WYp

Bardzo przyjemna obsługa

Wszystko na plus jak najbardziej. Panuje miła atmosfera, jest czysto i uporządkowanie.

Na dobrym poziomie

Wszystko okej, poza zachowaniem ochroniarza, który stara się chodzić za każdym klientem krok w krok, śledząc go.

Bardzo przyjemna obsługa oraz porządek na sklepie.

Wchodząc do sklepu nie byłam nikomu obojętna. Zostałam mile przywitana słowami "Dzień dobry". Obsługa obserwuje zachowania klientów i zna odpowiedni moment, w którym powinna pomóc klientom w doborze lub odnalezienia obuwia. Dodatkowym plusem jest również to, że są tam często bardzo duże promocje dla posiadaczy karty Deichmann plus. Na sklepie panuje porządek i czystość. Wszystko jest dopracowane jak najbardziej na plus.

Zawiodłam się na najważniejszym - obsłudze.

Pewnego dnia dokonałam zakupu biżuterii w tym sklepie, zostałam poinformowana że w razie potrzeby jest możliwy zwrot towaru. Niestety, ale była jednak taka konieczność że musiałam biżuterię zwrócić. Wybrałam się do tej samej sieciówki jednak do innej miejscowości. Obsługa, gdy usłyszała że chcę zrobić zwrot bardzo na mnie naskoczyła. Możnaby powiedzieć, że nawet na mnie tam nawrzeszczeli. Byłam bardzo zawiedziona. Jedynym plusem było to, że zdecydowali się zrobić mi wymianę na inny towar i ceny produktów były dosyć niskie. Mimo to byłam zniesmaczona całą tą sytuacją, ponieważ mnie oszukano.

Ocena z dnia: 27.02.2019
apart.pl Oddział

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem