Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_4So8

Miła obsługa, fajne miejsce i pyszne jedzenie.

Bardzo dobre jedzenie nic dodać, nic ująć. Obsługa, także bez zarutów.

Niesamowicie niemiła Pani

Byłam ostatnio na zakupach z siostra. Pani siostrze zwróciła uwagę o założenie maseczki. Odpowiedziała jej, że jest zwolniona z noszenia, na co kasjerka mam nadzieje, że na Pani dokument potwierdzający to jak przyjedzie policja powiedziała, że ma. A Pani powiedziała, że jej nie obsłuży i mimo wszystko na tą policję nie zadzwoniła.

Przemiła obsługa

Bardzo przemiła obsługa. Pani doradziła wytłumaczyła. Dobrała zamienniki ze 100zł, zrobiło się 30zl.

Bardzo niemiła obsługa.

Podczas zakupów poprosiłam Panią ekspedientkę, aby ściągła mi z wysokiej półki produkt. Na co usłyszałam, że Ona teraz nie ma czasu i żebym kogoś innego poprosiła. Dodam, że klientowi obok mnie zwróciła uwagę, aby założył maseczkę, gdzie sama jej nie miała.

Opinia

Przemiła obsługa, pełen wybór w asortymencie. Duży plus to kasy samoobsługowe. Zawsze świeże i dobre pieczywo.

Opinia

Personel w 80% bardzo niemiły. Sporo produktów po terminie. Po zakupach zwróciłam kasjerce uwagę, że kupiłam produkt przeterminowany , na co kasjerka odpowiedziała oburzona, że One nie są w stanie całej lodówki przejrzeć.

Opinia

Moim zdaniem szybkość, oraz jakość obsługi w tym salonie jest bez zarzutów. Personel uśmiechnięty, zawsze chętny do pomocy.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem